Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Udało mi się zrobić kilka zdjęć troszkę lepszej jakości.

Wczoraj obie panny trochę musiałem pogimnastykować, strasznie ciasno na boki zaczęło się robić. Oprócz tego Skunk (po prawo) dostał delikatnego fryzjera. Powypuszczał mnóstwo odrostów, praktycznie z każdego wystającego wiatraka.

Zdjęcia z wczoraj

Przed gimnastyką:

large.IMG_20170127_180746.jpglarge.IMG_20170127_180756.jpg

 

Tutaj widać jak główny szczyt Kusha wystrzelił w górę i musiałem go systematycznie glebować

large.IMG_20170127_235835.jpg

 

Na tym zdjęciu słabo widać, ale SS przy głównym szczycie ma takie cos co wygląda jak małe jajca. Wyskoczyły one jako pierwsze zanim pojawiły się jakiekolwiek włosy. Nie powiększały się ani nie powstawały nowe więc zostawiłem je. Teraz widzę że wystają z nich małe włoski więc to chyba po prostu malutkie kwiatuszki :)

 

large.IMG_20170127_180818.jpglarge.IMG_20170127_181353.jpg

 

I w pełnej krasie

 

large.IMG_20170127_235731.jpglarge.IMG_20170127_235723.jpg

 

Pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pany a co myślicie o tym że moje dwie beznadziejne stacje pogody, tak po dwóch godzinach świecenia światełka, pokazują wilgotność na poziomie 20%

Zaznaczam że w lodówie dość ciasno i panny są już w trakcie flo. Mam podnosić ten %? :) Osobiście bym to olał ale chętnie przeczytam wasze opinie

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak więc olewam :)

Wygrałem w końcu walkę z aparatem i udało się zrobić kilka lepszej jakości zdjęć.

Pani po lewej bardzo wolno kwitnie. Chwilowo zaczęły zółknąć i plamić się na brązowo dolne stare wiatraki. Ale ogólnie myśle że wszystko ok. Papu dostają regularnie. Ostatnio woda z terra fores.

Jutro dostaną samą wodę a przy następnym podlaniu woda+cannanzym+boost+callmag

Miłego oglądania :)

large.DSCN4066.JPGlarge.DSCN4067.JPGlarge.DSCN4069.JPGlarge.DSCN4070.JPGlarge.DSCN4071.JPGlarge.DSCN4072.JPGlarge.DSCN4073.JPGlarge.DSCN4074.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+