Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Godzinę temu, Plantator napisał:

Zasobnik piknie to wygląda tylko bym pilnował aby mokro miały cały czas z przerwami na oddech dla korzeni tak co 2-3 dni i będzie grubo. 

Pozdro?

Podlewanie ogarniam. Ogólnie trzymam się wagi donic. Wolę jeden dzień przesuszyć, niż lać jak czuję że nie przy spodzie jest jeszcze mokro

31 minut temu, Toksyna napisał:

Piękne krzaki i ładnie kwitną będzie apetycznie pod koniec flo:elo:

Oby Ziom! :elo:

30 minut temu, joka.menas napisał:

Widac ze nie Twoja 1 uprawa ale nadal Cie roslinki zaskakuja, caly czas exp-isz :zajebiscie:. Dobrze ze @SmakMaroca999 czuwał:yoda: nad Toba, bo ja osobiscie moze bym dodal tej Azofoski. Chyba juz sie powyciagaly i teraz tylko w szerz pojda! To sa jedyne kobiety, ktore im tlustrze tym lepsze i takich Ci zycze :peace:

 

Nie pierwsza, ale jeszcze żadna nie wyszła tak jak bym tego do końca chciał. Zawsze kupa problemów, często do konca nie ogarnięta, przez co nie można wyciągnąć wniosków ;) Ale jakos idzie... stwierdzam że lodówka jest ewidentnie za mała na dwie rośliny! Chyba nastepny raz polece z jedną i zrobie z 20 szczytów... teraz same robią po 8-10 przy delikatnym lst ;) No może prawie delikatnym :D

Smaka słucham sie jak Ojca ;) Może początki mieliśmy "zadziorne" ale dużo się od Mistrza Smaka dowiedziałem :)

Elo Pozdro!:big-joint::elo:

Edit.

PS. Planuje kupic jakis miernik PH tak 200-300 pln. Najlepiej z EC ale z tego co lookałem po necie to bez 800pln PH EC kombo nie kupię

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich. Minęło parę dni, więc pora pokazać co się dzieje :)

Ogólnie pan ze sklepu trochę nie ogarnął i wysłał mi zamiast canna mono trace mix cos podobnego tyle że z samym Fe (żelazem) 

Policzyłem ostatnio dokładnie dni flo i wyszło że pani po lewej kwitnie już 30 dni!!!! (wtf) - wogóle nie wygląda, a pani po prawej dzisiaj wypada 16 dzien flo. Jako że ta starsza wogóle nie wygląda na dzien 40, dlatego z PK 13/14 sie wstrzymałem i czekam aż zacznie puchnąć 

Pani po prawej zaczęła pokazywać jaśniejące młodsze szczyty. Z braku laku dostała pod rząd 2x wode z nawozami (flores, boost) i dodatkowo zostały poratowane callmagiem extra. (2ml na 1l wody). Zobaczymy czy coś poprawi się w najbliższych dniach. Delikatny fryzjer robiony mniej więcej raz na tydzien, ale tylko pani po prawej :)

large.DSCN4083.JPGlarge.DSCN4084.JPGlarge.DSCN4085.JPG

 

Tak to mniej więcej się prezentuje

Wielkie pozdro!

Miłego oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to lipny sklep to właśnie podejscie Polskich sklepów do klienta aby się pozbyć tego co zalega.Tam nie zelaza brakuje jaśniejace szczyty to braki siarki,nizsze pietra Magnez i wapń.Ja bym zadzwonił i powiedział ze to nie to o co prosiłem odesłał pobraniówka na ich koszt i niech wysyłaja to co potrzebne.Tak moze byc tylko w Polsce ch.... mnie strzela jak sklepy mają takie podejście!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+