Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
e-green-garden.pl goldseeds.pl

gigit

Grower
 • Content count

  658
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

988 profile views
 1. Critical 2.0

  Ogólnie ta odmiana to słaby temat moim zdaniem. Dziwne bo tylko jeden krzak wykazuje takie dziwne rzeczy ostatnia fotka to właśnie ten normalny krzaczek
 2. Critical 2.0

 3. Witam Pacjentka to critical 2.0, trzeci tydzień veg, oświetlenie led nawozy plagron a plus nawozy 30ml/10l, medium plagron kokos, system Autopot, Ph 5.9, temp 20 -29, wilgotność 50 Objawy to dziwne liście i wywijają się końcówki po całym brzegu.
 4. Witam Mam problem z miernikiem combo Hanna 98129. Jakiś czas temu z racji upadku uszkodzona została sonda. Zamówiłem nowa (tania nie była) i teraz mam problem z kalibracją, pierwsze jest 7.01 i po wykryciu powinno się przełączyć na 4.01. Niestety u mnie się nie przełącza... Jakieś sugestie.
 5. Grzyby

  Jako substrat chce użyć kukurydzy, SmakMaroca999 możesz mi coś więcej powiedzieć na temat robienia tego w piekarniku np jaki czas ? Rozumiem ze sloiki wkladasz do naczynia zaroodpornego i zalewasz to woda ... dzis własnie dostałem zarodniki wiec zbieram się żeby zacząć działać.
 6. Końcówki młodych liści

  Obstawiałem przenswożenie lub niedobór potasu...
 7. Yo 3 tydzień od przełączenia i zaczęły obsychac końcówki młodych liści, nie wiem czy to przypalone nawizami czy jakieś niedobory... Nawozy to ghe bloom I micro stosowane według Lucas formuła
 8. 2017

 9. Grzyby

  Yo. Mam pytanie odnośnie sterylizacji, czy konieczny jest szybkowar, czy może być zwykły garnek z pokrywką?
 10. Nie za częste to podlewanie?
 11. hydro led

 12. ona 30.11.15

×