Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

gigit

Completed growlog
 • Content Count

  1,611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

gigit last won the day on July 12

gigit had the most liked content!

Community Reputation

151

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,583 profile views
 1. Pleśni? Jak masz coś w głowie i wiesz co to wentylacja to zero pleśni...przynajmniej ja nigdy nie miałem... Trymowania? Ludzie to nie średniowiecze... Są urządzenia.... pi******z pan....
 2. Z odwłoków chrząszczy afgsnskich. Żarcik... Jak skończę eksperyment to może się pochwalę
 3. Nie wygląda to za dobrze... Hormony z oprysku przerosły mojego wyobrażenie... Niestety nie przemyślałem tego do końca i za duże dawki poszły przed przełączeniem... Nie wiem czy coś z tego będzie... Jak widać wszystko poszło na wzrost, nawet kwiaty wiąże w ten sposób. Eksperymenty...eksperyment...
 4. Po pierwsze to nie jest 3 tydzień kwietnia, tylko od przełączenia a to zasadnicza różnica, po drugie, wspominałem, że przyczyną tego że się tak wyciągają jest oprysk. Jak dla mnie, ten panel sprawuje się bardzo dobrze. Lepsza opcja jak cob, z racji rozproszenia światła, nie wspominając już że nie jest takim klamotem, lżejszy bardziej poręczny. Na clf rośnie a ty się martwisz o diody które dają 220lm z W.
 5. Masz na zasilaczu 240W. U mnie szczyty żółte bo już były pod samą lampą, wczoraj z bólem serca łamałem je.
 6. Gdyby był ktoś zainteresowany zakupem panela to zapraszam na priv. Są 4 sztuki dostępne. Oczywiście nowe, oryginalnie zapakowany. Zasilacz na 48 a nie 36 Bez jakiś tanich ir UV blue i innych na rzecz droższych LM301H. Cały komplet z wieszakami, kostkami z szybkim montażem i potencjometr.
 7. Myślę że oprysk plus światło chyba jest przyczyną, temperatura raczej nie przekracza 30 stopni. Na szczęście już powoli przestają rosnąć 30 cm to ja mam do końca 🤨🤨 Muszę przerobić wieszaki, bo są za długie. Nie wiem czy mi się to zmieści. 😁😁 Pod lampą to jednak ciepło mają.
 8. Wyciągania ciąg dalszy... Brakuje mi już miejsca, mam nadzieję że to już koniec.... Zachciało się eksperymentów z opryskami... Koniecznie muszę podnieść lampy bo są poparzenia.... Chyba, że się mylę.... 🤔🤔 Ale nie wygląda to na niedobry..
 9. Ludzie, ja pierwszą uprawę robiłem w taniej ziemi bez żadnych cudów typu mierzenie ph czy woda mineralna. Konopie mają tak niskie wymagania, że na prawdę ciężko jest je zabić, biorąc pod uwagę inne rośliny. Ziemia może być tania ale trzeba ją dobrze przygotować, np mieszając z perlitem żeby była bardziej przepuszczalna, dlaczego? Bo większość błędów to jest przelanie młodych plantów....
 10. U mnie w Autopot niestety to niewypał, korzenie mi po przerastały przez ten materiał 🤨🤨 będę chciał spróbować z innego materiału bo do systemu nawadniana od dołu to idealne napowietrzanie.
 11. Strasznie się wyciągają, niedobre jedne, ale to chyba green tak mi się tu wygłupia... Tak właśnie wygląda smartPot przy Autopotach. Odkładają się sole na zewnątrz i korzenie niestety są silniejsze od materiału. Wie ktoś może gdzie można kupić na metry tą mate miedzianą do doniczek Autopot?
 12. Ziemia ziemią ale one mają zdecydowanie za mokro z tego co widzę. Jak masz możliwość to zrób mieszankę tej ziemi z perlitem i przesadź je. Następnym razem takie maleństwa po prostu zraszaj a nie podlewaj i będzie ok Ph na tym etapie, tym bardziej w ziemi nie jest aż tak istotne.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+