Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

grasssprayder

User
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sex bud -fanie sie po tym ciupcia i AK47. Zastanawiam się czy przy wielkości namiotu 50x50 ma sens blokowanie miejsca, czy jednak sama regularna odmiana w doniczce 19L nie wyrośnie bardziej dorodnie, korzystniej wagowo ? Dwie odmiany musiałbym spakować do dwóch 9L doniczek.
 2. Witam ! Jak w tytule, czy jest możliwa hodowla dwóch odmian jednoczenie regularna a druga automatyczna? wiem ze fotoperiod musi być inny, ale chciałbym wrzucić dwie odmiany do namiotu, oczywiście zastosowane oświetlenia to na wegu 18/6 i kwitnienie 12/12, czy w tych warunkach obok będzie rósł automat ?
 3. Mi pomogł gdzies dawno zapisany przepis jedna łyzeczka dolomitu na 2L ziemi w doniczce wymieszac z woda i podlać, na drugie dzien można było zaobserwować jak liście nabrały wigoru i kwiaty się powiększyły. Nie liczyłbym że stare liście przestaną być żółte. Widać było że roślina ponownie mogła zassać składniki z gleby, jaki dostała magnez tak bardzo potrzebny przy lampach led. Lepiej nie stosować całej dawki jednorazowo bo możemy przedobrzyć, nigdy sie nie dowiemy jak dużo mamy nawozu w ziemi, [magnezu] a dolomid powoduje odblokowanie zasobów.
 4. Mam 50+ i mam tradzik, to jest spowodowane m.in dieta, a dzis jest pelno chemii i to nie pomaga w pozbyciu
 5. Dla automatów użyłem 9L które się sprawdziły, bylo max wykorzystanie miejsca. Może jeszcze ktoś znajdzie się i odpowie mi na pytanie ?, please .
 6. Witam ! Proszę w wyborze doniczki dla jednej rośliny w namiocie 50x50x140 Wstępnie ustaliłem ze najlepsza będzie doniczka wielkości 20L [chyba ze waszym zdaniem do tego namiotu wystarczy 15L?] proszę o pomoc w wyborze , czy Herkules , czy jak chce już zainwestować lepszym wyborem będzie AirPot ?, czy to wylewanie na darmo kasy ?
 7. Jakiego rozpuszczalnika używa Drwal i jaki to szczególny sposób ?
 8. Odkupie i dodam dla potomnych tylko ze cały proces wymaga dekarboksylacji, bez tego THCA nie przekształci się w THC i można zapomnieć o efektach specjalnych.
 9. Uzmysłowiłaś mi właśnie dlaczego ze piwo jest jednak lepsze plus zioło. Do drugiej części Twojej wypowiedzi dodam ze skutkiem bad tripa będą tez doświadczenia z przeszłości, jeśli ktoś ma tendencje do zapadania w stany lekowe to zioło to spotęguje, ja np. nie mogę pozwolić sobie na dwa dni picia alkoholu bo kac może przejść w stan leku co jest ciężki do zniesienia, [ jest to o tyle pozytywne ze nie mogę zostać alkoholikiem ] dlatego mam problem z wyważeniem odpowiedniej dawki zioła żeby nie przegiąć, co wielokrotnie mi się zdarzało, wczoraj po przeczytaniu artykułów Vito, doszedłem do wniosku
 10. Jest jeden lek który zadziała po około 15 min i stopniowo zniży haj i złego tripa, ten środek to lek uspokajacy występujący przynajmniej w trzech odpowiednikach- Xanax [R], Afobam i Alpragen. Stosowany wielokrotnie, nie ma się co obawiać ze coś się stanie, nawet po alkoholu. Jest to również środek na kaca. Co do akoholu to nie mogę się zgodzić, u mnie alkohol działa uspokajaco, zwłaszcza spożyty przed wystąpieniem dużego haju, ale zgodzę się ze odwracają uwagę gry wideo,zwłaszcza fifa, powoduje to ze umysł zapomina o haju a skupia się na rywalizacji. Myślę ze sex tez jest wyjściem.
 11. To nie idioci, to wyrachowani Żydzi Chazarscy ze swoimi poplecznikami Syjonistami. W oslupienie wprowadza nas dopiero po wdrożeniu nowej technologii na która tak wszyscy młodzi ludzie czekają. Polacy to dinozaury jeśli chodzi o znajomość nowoczesnych technologi [jesteśmy tylko konsumentami ]
 12. Widze dużo pozytywnej energii w Twoich tematach i postach, czytam je z wielka ciekawością, widzę ze lubisz głęboka rozkminke.
 13. Dziewczyny te stany paniki wynikają z wielu składowych w pierwszej kolejnosci to towar, dzis glownie podsuwa sie odmiany z jak największym THC- tak działa rynek jak towar jest zakazany, jesli ktos jest podatny na paranoje, ma nerwice lekowa to takie dawki sa zabojcze, nalezy moim zdaniem nalezy zmienić ziolo na slabsze odmiany, najlepiej lecznicze z wysokim CBD i zaczynać od małych buchow. Ktos kiedys na tym forum pisal w jaki sposob zmniejszyć schiz po zapaleniu, byla mowa cos o cytrynie z miodem ?
 14. Czy to te Citizeny - CREE maja regulacje natężenia światła bo nie moge doczytac ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+