Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

grasssprayder

User
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamiast zmiany wetylatora na cichy i tym samy droższy, można wiąść pod uwagę dokupienie tłumików co sprawi że ograniemy ciszę i przy awari wentla mamy mniejszy koszt gdybyśmy chcieli zakupić taki sam.
 2. Pomocy! Pojawiły się na TME diody CLU048-1818C4-353H5K2 o mocy 232W, potrzebuje pomocy w ocenie czy te diody wogóle nadają się do grow ?, szczególnie do pow.0.25m2, musiałbym kupić dwie szt. i skręcić na 1/3 mocy to by wyszło przy dwóch około 150W. Nie mam pojecia jaki musiałbym kupić zasilacz, wydaje mi się że z zapasem na moją pow. wystarczy 150W, chciałbym taki z regulacją. Pomóżcie mi wybrać cos z firmy MM na stronie TME.
 3. W hurtowni TME pojawiły sie diody CITIZEN CLU058-1825C4-353M2M2-F1 https://www.tme.eu/pl/details/clu048-1818c353m2f/diody-led-mocy-biale-cob/citizen/clu048-1818c4-353m2m2-f1/ Czy takie diody nadaje się na grow ?, nie wiem jakie znaczenie ma ''Min. współczynnik oddawania barw'' , bo ta dioda ma 90 a widze że wszystkie które tutaj widziałem miały 80.
 4. Uczmy sie od mało rozgarniętych ! Motto ! To nie oprogramowanie daje nam bezpieczeństwo tylko metoda jego używania. Super projekcja jak można wpaść, dla mnie takim naiwym wzorem jest paru udzielejących się na forum haszysz w dziale bezpieczeństwo, co dziwne są to ludzie z tysiącami postów. Prezentacja "Dilerzy, pedofile, hakerzy - praktyczna deanonimizacja użytkowników w sieci TOR" wygłoszona 22 października 2014 r. na konferencji SECURE organizowanej przez NASK i CERT Polska w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. https://youtu.be/hicdX8aQXng to też może być ciekawe. https://youtu.be/2UwxO0fqyog ps. Pamietajmy że służby również używają Tora. Uzywajcie program KeePass do przechowywania hasel, to najlepsza opcja to przechowywania dlugich i nie znanych dla siebie hasel, mozna generowac hasla itp. wejscie do programu zabepiecze sie haslem i plikiem czy plikami.
 5. Ważne żeby zajmować się hobby samemu, mamy 99.9% że wszystko będzie OK. Co do noszenia tel prywatnego razem z grow telefonem to jest lekki przypał, gdyby pieski zaczeli cię namierzać bo coś zwęszyli to łatwo jest wychwycić jakie numery często sa obok Twojego grow tel kiedy masz go właczonego. Właczony dlatego że wylaczanie zawęża krag podejrzanych wrazie gdyby cię zaczeli namierzać czy to podejrzewać. Do tej pory miałeś sposkój bo nie nie mieli takiego powodu, ja wole chuchać na zimne. Czytałem na ten temat na Niebezpieczniku.
 6. Jak taki numer będzie nieaktywny to czy przejdzie weryfikcaje [mam na mysli czy nie zostanie odrzucony] przy wysyłaniu paczki paczkomatem ? Warto idąc do paczkomatu pozostawić swój własciwy tel. w domu koniecznie włączony bo samo wyłączenie tel jest podejrzane i moze pozostać wychwycone.
 7. Bardzo ważna informacja, to że gryzie w gardło, wszechobecna chemia to kojeny gwójdz do trumny i cierpień poprzez jakąś chorobe przewlekła którą sobie zafudujemy !
 8. A co to za cacko ? na jakiego boxa zakupiłeś ? olx?
 9. Wydaje mie się że jest Brak regulacji, co dyskwalifikuje go w moich oczach.
 10. Jaka temeperatura bedzie najlepsza dla full spectrum dla całego przebiegu uprawy wega i flo, 3000 czy moze 3500 ? , mam na myśłi diody LED.
 11. Widzę że znalazłem to co najlepiej lubie, uwielbiam wczytawać się co natura potrawi a człowiek zmielony propagandą sukcesu zapomina o zasadach natury. Wyprodukowanie Mary za pomocą natury jest dla mnie kolejnym wyzwaniem, wprot nie moge doczekać się zapachu i smaku którego nigdy nie czułem, bo pewnie zawsze Mary pochodziła z przemysłowej produkcji. Przeleciałem narazie tak szybo i zastanawiam się czy jest wam znana metoda otrzymywania '' Napowietrzonej Herbatki z Wermikompostu'' ? W tym roku zaczołem praktykować to cudo w moim ogrodzie warzywnym, mam dzdzownice w kompostowniku które produkują wermikompost, tutaj dowiaduje się że trzeba ich poźniej przesiewać:]. Znam jeszcze jedną fajną metodę otrzymywania nawozu z drożdzy i cukru dla wytworzenia mikroryzy- przydałoby sie ścółkowanie, czy oprysku z mleka i drożdzy w kierunku grzyba i pleśni.
 12. Sorrki ale zapomniałem dodać cene za Cree CXB3590 =750zł, nie wiem czy to zmienia postać rzeczy ? [ CLU058 skrecona na 100W za 600zł, ]
 13. Trochę sobie gadałem z gościem na temat panelu led którymi to on handluje na olx, olx zarej. z bezpiecznego emaila, czy uważacie to za przypałowe, że taki gość mogłby być podsłuchiwany ? Jedna rzecz mne niepokoi to że przegladarką do rozmów byla OPERA VPN co ich VPN nie jest do końca tym czym byśmy chcieli. Dlatego opera vpn bo Z OLX nie można się połaczyć przez TORa.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+