Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Ambasadorka

Administrator
 • Content Count

  3,725
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  129

Ambasadorka last won the day on December 18 2019

Ambasadorka had the most liked content!

Community Reputation

1,005

About Ambasadorka

 • Rank
  Energy Follows Thought

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/queen_of_cannabis/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

17,418 profile views
 1. Jeżeli producent podaje taka ilość to trzeba przyjąć że jest to maksymalna ilość jaką mogą dać rośliny, przy zapewnieniu im najlepszych warunków. czesto producenci prowadzą testowe uprawy w hydro na mineralnych przy maksymalnej ilości watów, więc warto zaznaczyć że podana ilość jest teoretyczna ale z doświadczenia wiem że zawsze jest niższa. Jeżeli podają taki wynik z M2 to czasami proszę się nie zdziwić że od tego trzeba odjąć -50% przy uprawach mineralnych a przy bio uprawie 70%. No ale wiadomo że wynik zależy od tylu czynników, warunków ect bubblegum jest super odmiana której powinien spróbować każdy ogrodnik Czy w outdoorze czy indoor
 2. Dobry wątek, dmso stosują moi znajomi i działa. Znajomy stosował na rany jak i bóle po kontuzji nogi, Dmso dopiero przyniosło ulge. Tak samo na bóle reumatyczne
 3. @grasssprayder kazdego doświadczenie jest inne. chmiel jest z rodziny konopi wiec wspomaga uczucie relaksu, np chmiel inhalowany z marihuana daje pozytywny stan w umyśle i na ciele. W porównaniu piwo i ganja wypada ok — za to wódka + ganja już mniej. choc wiadomo ze ganja łagodzi skutki kaca i alkoholowego upojenia. Przyczyna Bad tripa nie jest do końca trawka a skutek jej palenia, dla osób rozwijających się może spotęgować natłok myśli i rozwój. Czasami świadomość otwiera się szybko i zbyt wcześnie wtedy może pojawić się dezorientacja — czasem błędnie interpretowana, bowiem szybki rozwój umysłowy i duchowy zawsze daje gram niepewności, czasem ludzie nie rozumieją tego stanu i popadają w panikę — a bez mentora zapadają w różne stany.
 4. Testowaliśmy @zielonyzielarz na Wega bardzo dobre efekty. Plazmę fajnie uzupełnić HPS. wtedy i wynik jest znacznie większy 2x300w na ta powierzchnie będą ok. ale j.w warto jako uzupełnienie do hps Ps bardzo miłe światło dla ludzkiego oka, nie dziwie się ze rosliny lubią plazmę.
 5. @Stranek 1. Moc masła nie zależy od ilości masła a mocy rosliny użytej. Najmocniejsze masła są z topów głównych rosliny po wysuszeniu. (Oczywiście można robić masło z kropla RSO, haszu i wtedy moc jeszcze mocniejsza) ale mówimy tu o suszu. Choc wiadomo im więcej masła się da tym jego większa ilość trzeba zjeść. Tu zależy od potrzeb, indywidualnie dobranych pod siebie. 2. Thc łączy się z alkoholem lub z tłuszczem, nie najeży przekraczać temp powyżej 90*C przy gotowaniu masła. podnioslabym po prostu lekko palnik by widzieć tzw”pyrkanie, bulgotanie” 3. Najmniejsza ilość jaka użyłam był 1g w przepisie na „masło z jednego grama” a największa ilość ok 3kg przytopowych i popcornu z dołu. Te masło zapadło dożywotnio w pamięć nigdy więcej. na 1kg masła krowiego. dla mnie optymalne masło jest z 15g topów na 500g masła czyli użyto 750g masła by zostało 500 konopnego.
 6. Ogolnie gdy się podbije insulinę to spada ten stan. Miód i cytryna dobra dawka cukru z wit C. dlatrgo jedząc słodycze faza spada, insulina swoje robi.
 7. Z czego ostatnio pisaliśmy to czekają na lepsze dostawy 🙂
 8. To zależy czego użyłeś do masła, im świeższe tym zieleńsze 🙂 z topów suszonych wchodzi bardziej brązowe. W tak małej ilości szkoda materiału. Po prostu przy uzyciu 30g zostanie Ci 15g masła co daje po prostu mało produktu. Ja minimalnie na 1g używam 50g masła Nie musi bulgotać, ale powinno się obchodzić z tym jak z rosołem im wolniej tym lepiej. Można, czekolada lub kakao jest po to by podbić magnez, a cukier w czekoladzie powala na szybsze działanie THC indeks glikemii idzie w górę i wraz z insuliną zaczyna działać THC. Dlatego moja czekolada wchodzi już po 15 minutach. Jak zjesz za dużo, to po prostu pójdziesz spać, wielokrotnie sprawdzone. Usypia i dobrze się śpi.
 9. Konieczne dogrzewanie pomieszczenia. Nie powinno być zimniej niż 16 stopni w takim pomieszczeniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+