Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com bac-online.pl

zielarz123

User
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

About zielarz123

 • Rank
  Deklamator

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Znajome twarze za wasze zdrówko smażę. ​​​​​​​​​​

Recent Profile Visitors

693 profile views
 1. Wiem, że nazwa tematu jest wręcz zakrawająca o niedopuszczalną i że nie zrobiłem updatu tematu, ale! To wszystko jest nieważne, bo.... Tak właściwie to jest dokładnie to pytanie, które chcę zadać, a chciałem, żeby jak najwięcej osób się wypowiedziało. Mianowicie... Czy jest dobrym pomysłem, żeby podczas przygotowywania spota na outdoor zrobić kupę do dołka, w który następnie będziemy aplikować naszą mieszankę glebową? Słyszałem, że takie rozwiązanie bardzo owocuje, ale najpierw chciałbym poznać opinię ludu. Więc jakie są wasze (jeżeli w ogóle są) doświadczenia z kupą podczas uprawy? Jest może jakaś tajemna dieta po której nasze zbiory mogą okazać się jeszcze obfitsze? Więcej błonnika, a może białka? Witamina a czy b? To tyle z moich nocnych lotów nad klawiatórą <---- napisałem to z automatu 😂 Tak więc dotarliśmy do końca naszej wspólnej przygody.
 2. @Vito tak tak pościnałem i porobiłem zdjęcia, ale nie miałem jakoś momentu żeby je wrzucić. Do końca września powinny być. Post aktualizujący, bo wiem, że chwile mnie tu nie było :)
 3. Co cię tak rozśmieszyło @Stary czlowiek i moze widzę góral ostro jechany :D A co do stanu roślinek to jeden sweet skunk pójdzie na pewno pod ścinkę dzisiaj, a z drugim nie wiem. Zobaczę jeszcze dokładniej, ale na tym jednym już widać brązowe trochomy gołym okiem także koła w ruch, a maczeta w dłoń.
 4. Sytuacja wygląda tak, że mały Sweet poszedł pod topór. Nr. 1 zrobił się trochę żółty na liściach i górę ma dobrą myślę, ale dół jeszcze dochodzi. Nr. 2 ma się dobrze, ale góra już zdaje się być powoli gotowa, a dół taki sobie. Co myślicie o ścinaniu góry i potrzymaniu jeszcze chwilę dołu żeby sobie doszedł? To jest uliczny noname, który się nie złamał i w sumie dobrze mówiliście. W momencie kiedy napuchnął po kilku dniach pojawiły się jeszcze takie macki. Czekamy :) A wy jak myślicie? Ścinać? Trzymać? Co z czym? Żadnych nawozów już napewno nie. Tylko wóda.
 5. Tutaj będę wrzucał fotki do tematu 4 x Sweet Skunk Auto + 2 x uliczny noname
 6. Nie suszyłem plechy dude. Wcześnie wykryłem problem, który pojawił się na szczęście od zewnątrz, więc wyciąłem zarażone części i ściąłem. Pojawił się on dodatkowo na dole, więc było łatwiutko. Poniżej zdjęcia dwóch szczytów. Przypominam, że była ścięta i zrobiła się z niej proca. Z liści, które widać na zdjęciu tylko większy od lewej strony na zdjęciu po prawej nie był oszroniony, a tak reszta tłuściutka. Nie wiem czemu go zostawiłem. Dla ozdoby? Reszty fot nie uploaduje, bo szkoda miejsca. Te wyszły najlepiej. Reszta podobna. Z resztą wiecie jak jest. Także pierwszy noname uważam za zakończony. Czekam z niecierpliwością na resztę. Swoją drogą pytanko. Czy jeżeli roślina popchnęła większość energii w górny szczyt i ten już dojdzie to mogę go ściąć zostawiając resztę rośliny, żeby sobie doszła, czy lepiej nie bawić się w ten sposób? Peace
 7. Niestety nie mam mikroskopu, ale listki były już bardzo fajnie poklejone, więc ściąłem tą proce i tyle (nie tą na zdjęciu powyżej, bo z nią jeszcze czekam i wygląda coraz fajniej). W następnym akku wrzucę foty szczytów jakie wyszły. Ogólnie zrobiłem to, bo zapewne przez to, że roślinka została zaatakowana nicią zaczęła łapać plechę od dołu, więc wyciąłem to co zarażone i schnie sobie. Dużo z tego ni ma, bo łącznie jakaś szucha, ale na to co z nią zrobiłem to i tak dobrze. Pozostałe już fajnie puchną i niedługo przygotowuję drugiego noname'a do ścinki. Swoją drogą przez to, że topy nie miały zwartej struktury wysuszyły się w zaledwie trzy dni do stanu chrupkości pod palcami. Próbowałem i fajnie klepie 😎, ale jeszcze czekam, żeby sobie doschły te bardziej zbite batony. Wiadomo szczyty. Roślina była łącznie jakieś 80 dni, a wyszła marniejsza przez stress. Nie ma co więcej podsumowywać. Aktualnie leci jakoś 80 dzień. Myślę, że przy 90 będzie stykać. Dzisiaj zrobiłem flusza na zasadzie przelania donic w podstawkach, a jakoś za 3-5 dni poleci pod porządne przelanie i jeszcze sobie do suchości postoi. Dobrze to wygląda i jak dacie znać, że warto poczekać, bo ja wiem... do setnego dnia to może się jeszcze wstrzymam, ale nie pisz mi, że nie poklepie jak nawet proca dobrze klepie, a nie próbowałem nawet najbardziej osypanych kwiatków 😛 Dobrze idzie serio. Ja zazwyczaj ścinam jak jest 80-90% brązowych włosów. Co do tematu sweet skunków to dwie 10L zaczęły jakieś 4 dni temu przybierać postać tłustych batonów. Jedna, która poleciała na spota została właściwie przeze mnie olana i byłem u niej przez ten okres tylko jeden raz 😞. Wiem wiem. Mam jeszcze tego mutanta którego zostawiłem w doniczce 0,5 litra i też fajnie puchnie. Będzie z niego jakaś trójka xD, ale jak na podlewanie 100-200ml wody co tydzień to i tak spoko. Fajne drzewko bonzai mi z tego wyszło. Foty wkrótce Oby z fartem. P.S. - jeszcze apropo tej panny, która jest na zdjęciach pod ostatnim postem. Aktualnie ma górne liście przytopowe na wysokości białych włosów. Czekam jeszcze aż dojdzie poniżej, bo tam gorzej.
 8. już nie taki początek, bo teraz te dwa dni poszło bardzo fajnie w górę. foty wkrótce jak będzie słoneczko to całkiem możliwe, że jeszcze tydzień dwa. w tym przypadku to jakoś 74 dzień, więc jakby szybko doszła to do dwóch tygodni myślę o ścince tylko niech pokaże się jeszcze słońce w lipcu sweet skunki sobie dochodzą foty jak będą już w fajnym stanie :P
 9. Wpisz w google jak mogło się to stać? :d
 10. Po kolei na zdjęciach: boczne topy w zbliżeniu, główny top w zbliżeniu, całość z wysokości topów i całość z wysokości pierwszych liści. Info to jest laska w dwójce. Co wy na to? Ja już myślę o cięciu, ale chcę poczekać jeszcze z tydzień. Dłużej? Look Ile to będzie jeszcze puchnąć? Może spuchnąć? Ja myślę, że spuchnie, a jak nie to będę lał po mordach i będzie puchło.
 11. Siema. Znowu tu jestem na chwilę. Foty wkrótce, a tymczasem pytanka. Jakie sposoby na puchnięcie topów w 2-3 tyg kwitnienia? Jakie nawozu byście polecili do tego co dawałem do tej pory? Advenced Nutrients + po jednej pałce nawozowej wbiłem jak się skończyły. #edit - roślinki zdrowe jak coś
 12. Ok ok w takim razie nie było tematu :) może przyda się potomnym.
 13. Po pierwsze jak chcesz uderzać w hodowlę to radzę się zabezpieczyć z budynkiem i najlepiej kilkoma pracownikami, bo trzoda chlewna wcale nie jest taka prosta w utrzymaniu. Jeżeli chcesz zebrać kilka gram to myślę, że wystarczy Ci jedna niewielka świnka albo jakiś cielak. Over. Jak nie znasz podłoża to albo się je bada albo zanosi swoją, ale nie rozumiem po co ci ziemia do hodowli. Prędzej jakieś koryto. Ziemia taka jaką sobie wybierzesz. Nie ma jednej skutecznej metody na ochronę - wystarczy poczytać. Nawadnianie to kwestia indywidualna - wystarczy poczytać. Nawozy nie są potrzebne wcale, a może jedynie pasza. A jeżeli podbijasz na forum to się chociaż dowiedz, że rośliny się uprawia, bo hodowla jakiejkolwiek rośliny moim zdaniem zaczyna się od hektara ziemi, a tobie nawet o pojemności doniczek się nie chce poczytać :x <---- zrób se w kubku jak chcesz kilka g xD
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+