Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

Dzik

Completed growlog
 • Content Count

  1,765
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Dzik last won the day on February 17

Dzik had the most liked content!

Community Reputation

324

2 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  twoja siostra :p

Recent Profile Visitors

2,876 profile views
 1. ;-D są dziury w donicy? sprawdzasz pH? wygląda jak niedobór fosforu. ciężko ocenić tak przez jedną średnio zrobioną fotkę
 2. dokładnie tak jak wyżej @alinamax growlog robisz przere wszystkim wszystkim dla siebie. Zobaczysz że przy następnych uprawach będziesz tu wracał by sobie przypomnieć lub porównać pewne rzeczy. Następna sprawa że ty to widzisz tona żywo a my na fotkach. Możesz być pewien że ludzie zaglądają a jak ktoś będzie miał uwagi to napisze. Źródeł jak uprawiać jest wiele i tam powinieneś sięgać. Poza tym być czujny i robić po swojemu bo mogą zdążyć się chybione rady. Fryzjera też bym nie robił bo nadgorliwość nie popłaca.
 3. podpisałeś już filtr pod wentylator? ciągnie dobrze?
 4. Dzik

  HPS 150w 3xAK482 1xAK472 Auto Fem

  Jeszcze około 30 cm może ci podrosnąć tak pi razy drzwi. Defoliacja wskazana bo może być ciasno po łamaniu. Doły łamać będzie ciężko bo robią się zdrewniałe i włókniste. Przed łamaniem nie poldlewaj. na sucho rośliny będą bardziej gumowe i nie będą pękać. Do łamania zastosuj technikę uprzedniego miażdżenia łodygi. Przygotuj plastry by sklejać w razie gdyby ci za bardzo pękły. Na automatach nie wskazane są takie zabiegi ale jak mus to mus. Najlepiej to robić na wegu. Im później w kwitnienie tym trudniej i gorzej.
 5. Dzik

  Domowe sposoby na smród...

  filtr węglowy do okapu 20 zł redukcja/przejściówka 10 zł
 6. Dzik

  HPS 150w 3xAK482 1xAK472 Auto Fem

  działaj bo załadują w sufit
 7. kiedyś miałem palenie (outdoor) które suszylem 3miesiące z korzeniami, jeśli chodzi o smak i zapach to do dziś wspominam, więc jest to możliwe czekam na werdykt - który seedbank i dlaczego?
 8. ten LSD że zdjęcia to wina słabego światła inwestycja w nawozy przy brakach w oświetleniu mija się z celem
 9. Z moich obliczeń wynika że: przy lampach LED Pythonite COB NAKED 60W/120W zalecają średnio 337.00 W/m². Tutaj jest 750 W/m². Twoje problemy @Didi92 widoczne na górnych liściach są spowodowane nadmiarem światła. Za tym idzie słabszy sort jeśli chodzi o moc i jakość.
 10. @Judaista na tą powierzchnię zalecają 60W. @Didi92 ma 120W. Dlatego mimo iż tak ładnie gęsto poupychane, wydają się dobrze kwitnąć także w niższych partiach. Ciekaw jestem dalszego rozwoju sytuacji.
 11. Jak oceniasz skuteczność maty węglowej? Stosujesz wentylatory małej mocy. Czy maty węglowe znacznie obniżają ich wydajność? Czy wentylatory radzą sobie bez obciążania i zwiększenia poziomu hałasu?
 12. wyjątkowo oporny jesteś, coś mi się wydaje że już tak masz Regulamin: "Szanuj czas jak i estetykę tego działu. Tytuł in-door Podajemy rodzaj i moc lampy oraz odmianę uprawianą Przykład: HPS 600W | Skunk - można dodać dodatkowe info" kij w regulamin ale po co utrudniać sobie życie nawzajem? rób jak chcesz
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+