Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

Dzik

Completed growlog
 • Content Count

  2,044
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Dzik last won the day on October 28

Dzik had the most liked content!

Community Reputation

460

4 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  twoja siostra :p

Recent Profile Visitors

3,690 profile views
 1. @ichikaru light burn to nie jest takie zwykłe popalenie. U mnie na wegu jak szybko rosły to też nie było problemów. Dystans był właśnie nawet15cm. Jak możesz to podaj mi rzeczywistą moc jednej diody od swojej lampy, ich liczbę i rzeczywisty pobór prądu jeśli znasz.
 2. Type of LED Grow Light Distance From Plant 1W Bulbs at least 12″ (30cm) 3W or 5W Bulbs at least 18″ (45cm) High Wattage (300W+) up to 30″ (75cm) or more
 3. tydzień 11 Problemem roślin było też light burn. Lampy nawet 15 cm od roślin. W donicach przelane. Tydzień można nie podlewać taka mieszanka :/. Na dole mokro, na górze temperatura 30*C i nieco ponad 30% wilgotności. Mocno zrywane liście. Rośliny nie mcały czym odparować w takich warunmach. Zmieniłem soczewki w LED z 90* na 60*. Wyczyściłem złogi kurzu z radiatorów. (!) Przestawiłem lampy. Podlałem Biohumusem do "ratowania roślin". Prosto z butelki.
 4. poczekaj ze 3dni, żeby się zakleił i boczne żeby ruszyly
 5. @zgREDex ja właśnie zrobiłem taki żyrandol do weg boxa @AkaWyjebka CFL jak najbliżej roślin. Żarówki LED wycelowane w roślinę. Wygląda na to że je przelewasz / topisz. FIM jest wzorowy. Co do liczby roślin na powierzchnię to lepszy zbiór jest nawet z dwóch posadzonych w jednej donicy niż z jednej nawet po treningach.
 6. Producent deklaruje 10-12 tygodni. Auto AK od Female Seeds ostatnie ściąłem po 105 dniach = 3,5 mc-a = 15 tygodni. Ale to już max. Butelka na zdjęciu ma 1,5 litra. Ogólnie AK-47 to jedna z najlepszych odmian. Miałem tego dużo. Teraz będę miał Pure AK od Female Seeds. Następne znowu wezmę AK-47 od Serious Seeds.
 7. @bortek to wyżej to już hydro. Myślę że jak ktoś robi bio to raczej dużych donic potrzebuje. Jeśli ktoś uprawia mineralnie to optymalne donice dopasowane będą najlepsze. Tak żeby zachować cykl podlewania ci 2-3 dni. Żeby przesuszsły się i dawały tlen.
 8. Miałem całą roślinę taką potrójną AK47 Serious Seeds. Twój BCN od jakiego breedera?
 9. @ja72 to było utopienie. Wiatraków już tam praktycznie nie ma. Tak je już oskubałem że w paru miejscach chyba do przesady. Nie szkodzi przynajmniej teraz wiem co jest 5. :-]
 10. Ja uważam że 2 razy w tygodniu to optimum. Przesuszanie/dotlenianie też jest ważne. Poza tym założenie było takieze ma być to system jak najbardziej prosty i nie pochłaniający czasu. Dlatego prosta organika. Zawsze robię mieszankę którą nie da się przelać. Tym razem ma być bio Coco. Bakterie nie lubią ekstramalnego przesuszenia dlatego mieszanja cięższa i lałem wodę częściej. Za często. Rośliny mają się dobrze. Kazały podziękować za pomoc. w nagrodę sprzedam wam mój nowy patent. Sposób na ziemiórki? - Zapukać w donicę żeby wyszły i wciągnąć je odkurzaczem! :-] 🤹‍♂️
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+