Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
e-green-garden.pl goldseeds.pl

Dzik

Grower
 • Content count

  1,461
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

2 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  twoja siostra :p

Recent Profile Visitors

1,885 profile views
 1. Roślina nie jest zainfekowana. Niech nie będzie ci jej szkoda bo ona ma idealne warunki. Albo ktoś ją znajdzie, albo ja ją znajdę kiedy przyjdzie czas. Za dwa miesiące.
 2. Dobrze widzieć że ci się powiodło. Ładny las.
 3. Jak tam z temperatura? Nie dmucha przypadkiem na rośliny ciepłym?
 4. 2018

 5. Dziś zmieniam światło. Rośliny dostają nockę. Roślina w małej donicy w prawym dolnym rogu to Punk Devil Auto. Zostanie ona wysadzona dziś na outdoor na jakimś przypadkowym zadupiu i pozostawiona sama sobie.
 6. Ostrożnie teraz z HST bo się zliszą. Jak trzeba to trzeba... Wszystko idzie gładko (jak widać) i powinno być bardzo dobrze. Masz same skuny podbite haze'm. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać dalej.. "Mówiła ci mama, mówił kumpel Trumana: Bezpieczna jest tylko norma akceptowana Patrz: pasą się krowy a nie stado kotletów Dość już tabletek, tabelek, tabletów Dość już widoków na zmarnowane dziś Proszę Państwa, oto miś Miś na miarę potrzeb i możliwości Miś co niby tęskni do normalności Dziś, gdy na ulicach i w głowach pościg Miś co daje nura w podświadomości"
 7. Si. Widziałem też po growlogach i wiem że słusznie piszesz z tym azotem. Nawozy w ziemi z Compo kończyły mi się kiedy rośliny przechodziły na kwitnienie.
 8. @Pasjonista on nie musi przelewać do wypłynięcia podstawką przy tym systemie. Tak się wypłukuje nadmiar soli @JoePlant leje bio. Ph jest na pewno istotne. Ec ma zbyt małe bo są niedobory, po za tym to nadal nawóz typu bio.
 9. Wygląda na deficyt potasu. Brak fosforu też tam raczej widać. Dobrze że dodałeś Ca.
 10. Punk Devil Auto Roślina wyżej pokazała już płeć. Zostanie wysadzona i zostawiona sama sobie. Miejsce nie wyszukane. Wsadzić w glebę i zapomnieć. Mission complete
 11. 2018-04-15 PDA.jpg

 12. Ja też miałem te larwy w jednym grow. Kupiłem mojej kobiecie jakieś zainfekowane róże z marketu. Stąd były ziemiórki. uniwersalne podłoże Compo Sana - Super lekkie na balkon podłoże do ziół
×