Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com ganjafarmer.com.pl

Dzik

Grower
 • Content count

  1,562
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

2 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  twoja siostra :p

Recent Profile Visitors

2,065 profile views
 1. Dobrze zauważyłeś. Sam się zdziwiłem że tak szybko doszła. Ponad 2 miesiące i już jest dobry sort. Kiedy mam więcej roślin i sadzę chaotycznie to nie ogarniam już statystyk @Pasjonista. Mam nadzieję że po siostrę tej rośliny uda mi się wybrać wkrótce. Nie wróżę jej wielkich plonów. Wcześnie wysadzona. W bardzo zurbanizowanym środowisku rośnie. Musiałem zakamuflować. Zobaczymy co w trawie piszczy.
 2. Dzik

  Hybrydy?

  O jajcach zapomnij. To były zwykłe bobki. Cycuszki. Niestety (nie obraź się) ale roślina wygląda jak frankenstein. Pozostań na forum to podratujemy ?
 3. Dzisiaj ją już całkiem ścinam. Niedługo muszę się wybrać po jej siostrę. Na dworze jest. Były sadzone w tym samym czasie. @Iskra Sezonowe bardziej mi odpowiadają. Chodzi o smak, zapach i strukturę szyszek. Ja już naście lat konopie degustuję. Ktoś z mniejszym doświadczeniem mógłby stwierdzić nie ma różnicy. Automatem też da się też mocno upalić. Jenak jeśli nie uprawiałeś odmian automatycznych to zachęcam do tego. Trzeba samemu spróbować.
 4. Punk Devil Auto Wybaczcie jakość zdjęć. Punk Devil Auto - nie chciało mi się doglądać. Rosło prawie na samej wodzie. Wyszły niedobory. Smak super i moc duża. Nie wbija w fotel. Pobudza. Psychodeliczna trochę jeśli można to tak ująć. Niedługo ścinka bo wychodzi na to że taka jest fajna i nie trzeba długo czekać. Odmiana podoba mi się. Podziękowania dla seedbanku "Pan Pestka"
 5. Klony - część zaniedbałem bo nie miałem czasu, część już wysadziłem, część ma korzenie reszta będzie je wypuszczać.
 6. Fajnie ale szkoda że tylko jedna sztuka. Na out ryzyko jest spore jeśli chodzi o śmiertelność. Powodzenia do samego końca.
 7. Musisz mieć miejscówkę z min 6 godzin bezpośredniego światła słonecznego w dzień. inaczej rośliny wyjdą płowe i skarlałe.
 8. @Walczacy_z_babilonem ja już od nastu lat grow robię. Każdy po takim czasie jest w stanie coś tam się nauczyć. Jajca o których mówisz to zapewne najstarsze pistle. Automat od stresu nie hermi się. Moje growy są dobre o ile ich nie zaniedbam z lenistwa lub braku czasu. Często też coś nie wyjedzie bo taki już urok eksprymentów. Robię growlogi dla siebie bo warto. Zawsze jest możliwość podglądnięcia jak to kiedyś bywało i nie trzeba trzymać zdjęć na dysku twardym. @Pasjonista Saracenia to mięsożerny postrach na ziemiórki. Podobno nie znosi nawożenia. Co do roślin matek to chyba jednak pójdą na outdoor.
 9. Witaj! Zachłysnęły się bo przelałeś. Fajnie że dajesz relację. Jestem ciekaw tych Auto Moby Dick'ów.
 10. Nie ogarniam ale około 8 dni na pierwsze. Patenty są ok ale ściągnąłem już zakwitnięte więc może zejść dłużej z ukorzenianiem. Nie śpieszy się. To tylko zabawa.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page and RODO