Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Rother

User
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

3,883 profile views
 1. Wow, nieźle to wyszło gratki. Sam mam małego mikro-eksperymenta, tyle że na oucie, wisi podwieszony w krzakach. Ale u mnie będzie około 2-3g z niego pewnie <śmiech> ps: nie wstawiaj zdjęć odc. plców!
 2. Zapowiada się ciekawie. W chłodnym pomieszczeniu sprawdzają się automaty, bo można grzać lampami 24h
 3. Trochę cierpi przez temperaturkę, ja już z in'em nie startuję przy takich upałach, problemy już od samego kiełkowania... staraj się zwiększyć wilgotność ale bez przelewania samego planta. Jeden wiatrak to mało.
 4. Nadmiar jednego pierwiastka może przystopować wchłanianie drugiego, tak samo blokuje złe pH. Że woda ma odpowiednie pH to nic nie znaczy, liczy się co jest w donicy. A i z brakiem dziur, to jak samemu się prosić o kłopoty... Zastosuj się do rad, bo inaczej będzie już tylko gorzej.
 5. Dokładnie oglądnij liście czy coś nie łazi. Ale mi się wydaje, że to może być efekt soczewki od ostrego słońca po deszczu.
 6. Zawieś tam kawałek materiału nad jakimś pojemnikiem z wodą (np po lodach; może być też ten słoik), tak żeby nasiąkał od dołu. Chodzi o większą powierzchnię parowania. Tylko uważaj, żeby po bokach nie skapywało. Jak jeden kawałek nie wystarczy to daj 2 albo więcej. Jeśli nie masz nawilżacza to to się sprawdza najlepiej.
 7. Dopiero teraz mój przepalony mózg załapał, że można było dać pochłaniacz wilgoci zwyczajnie i by nie było problemów. 40-50% to nadal zbyt duża, zwłaszcza na ten etap.
 8. Nie ma się co cudów spodziewać, potraktuj to jako cenne doświadczenie a jeśli cokolwiek wyjdzie z niej to jako bonus. Nie wiadomo co to jest, możliwe że później albo dłużej kwitnąca odmianka. Bym to przesadził gdzieś na polankę chociaż, korzenie dostaną po d. ale może trochę rozwinęłaby skrzydła. Powodzenia!
 9. Raczej niewiele da się już zrobić bez kombinowania jakichś systemów albo przenosin boxa, jest gorąco i tyle do 32 powinny sobie radzić bez problemów
 10. @Dobry Człowiek Tak, czy inaczej będzie musiał trenować. No właśnie nie wiem, czy nie lepsza byłaby kwadratowa, wchodzi więcej ziemi zawsze, ale mogłaby zaburzyć obieg powietrza bardziej niż owalna. @Nowy84 Większa to musi być na bank, u mnie było ok 42cm od podłogi do lamp a doniczki dałem 16-18cm. Przy bardziej hardkorowym treningu, albo siatce dałoby radę wcisnąć pewnie większe. Musisz się pogodzić z opieką nad małym drzewkiem bonzai, żeby zmaksymalizować plon. Tutaj podgląd (zdj z netu): https://www.growweedeasy.com/wp-content/uploads/2012/12/autos-58-days-side2.jpg niewielkie rośliny ale mają na wysokość prawie tyle ziemi ile zajmuje sam plant.
 11. To ona się tak od wilgotności poci? Wygląda jakbyś pryskał Trochę lipa, że roślinki w różnym stadium, bo maluchy potrzebują wilgoci a duża coraz mniej. Widzę że wiejesz na największą i dałeś ją dalej od nawilżacza, czyli dobrze działasz wg mnie. Stopniowo staraj się zmniejszać tę wilgotność, na tę chwilę chyba jest optymalna. Reszta zaraz zacznie kwitnąć to zjedziesz 40-30-20. Z eksperymentów to mógłbyś podziałać coś np z kawałkiem plexi w poprzek i ustawieniem wiatraków żeby zróżnicować im mikroklimat.
 12. Całkiem spoko, niektóre już się krzaczą ładnie więc im nie trzeba fim'a. Ja bym zostawił jak jest, rosną blisko siebie, więc jak pójdą na boki to jeszcze bardziej sobie słońce przysłonią. Ewentualnie możesz spróbować lst żeby je poodsłaniać i zająć trochę więcej powierzchni na bokach pola. Miałbiś więcej szczytów i trochę lepszy plon, ale blizej ziemi to wiadomo, wiecej wilgoci..
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+