Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com bac-online.pl

Triskele

Completed growlog
 • Content Count

  632
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Triskele last won the day on March 30

Triskele had the most liked content!

Community Reputation

159

3 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Ogrodnictwo:)

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. @r011 ma growa na plagronie, Ładnie mu rosną. Nada się:)
 2. Mi zawsze kielkuja w 100%. Ale to zależy od wielu czynników. Czy tobie wykielkuja ? Wybacz ale nie jestem wróżką:) Domyślam się, że masz nasiona od Royal Quinn https://en.seedfinder.eu/strain-info/Special_Kush_Nr1/Royal_Queen_Seeds/
 3. @Dzik czy ja dobrze widzę, która roślina myślisz że będzie dojrzała za 2 tygodnie ?
 4. Jeśli chcesz indica na SCROG to nie zrobisz z jednej rośliny wertkalnego SCROGa, indica rośnie nisko w porównaniu do sativa. Nie wiem co inni powiedzą ale indica to raczej topować i zrobić np lollipop. Druga sprawa, SCROG to długi veg i doniczka 9/10 ł to za mało, musisz mieć miejsce na korzenie. Szczerze, nie masz doświadczenia, nie masz sprzętu a chcesz scroga ? Moja szczera rada, jeśli chcesz się bawić, kup sobie pestki indica, pobaw się w LTS, jest łatwiejszy. Zabierzesz wprawy i doświadczenia wtedy bierz się za SCROG.
 5. Obojętnie które kupisz. Na ten kup jedne na drugi grow kup inne i porównaj, które uznasz za lepsze.
 6. A wiesz jaki strain kupujesz ? Na SCROG'a lepiej mieć sativy, rosną wyższe. W tej chwili mamy oczka siatki 10x10 i są za duże, następną chcemy zrobić 6x6 albo 7x7. A siatka jest umieszczona nad doniczkami około 20/30 cm. Pytanie, 15 cm wysoka donica ? W co ty je chcesz posadzić ??
 7. Piękne rośliny, @bortek ma rację, jedna ma braki. Traktuj dziewczyny indywidualnie, nawet jeśli to ten sam strain. Miałeś kiedyś szczeniaczki ? Masz jeden miot, ta sama matka i ten sam ojciec a trafi Ci się jeden co je mniej czy wolniej rośnie albo taki co ma apetyt za trzy ?
 8. " poleciła " Smak będzie super po nawozach organicznych, super extra plon po nawozach mineralnych ? sporo ludzi sie ze mna zgodzi, ze biobizz sie nada https://allegro.pl/oferta/zestaw-starter-pack-nawozow-i-boosterow-biobizz-7365119401?reco_id=73945f2f-588c-11e9-818d-b8ca3a69c730&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020 osobiście jestem bardzo zadowolona z GHS, bardzo wydajne, masz je i bio i mineralne. https://shop.greenhousefeeding.com W myśl powiedzenia, każda ptaszka swój ogonek chwali ?
 9. I co z tego ? Naprawdę nie wiem i co tobie w tej chwili chodzi ? Myślałam, że to forum o uprawie marihuany a nie o teoriach spiskowych. Nie lubisz nawozów Advanced Nutriens, i dobrze, koniec tematu. A swoją drogą zaśmiecasz chłopakowi fotorelacje postami co nie wnoszą niczego do tematu.
 10. Ziemia Plagron Royal Mix, nadaje się do siewek i dorosłych, widziałam super planty na biobizz Light Mix, Canna ma dobra ziemię. Nie kupuj zbyt bogatej mieszanki do siewek bo je spalisz. I nie kupuj ziemi z marketu, bo jeszcze wprowadzisz jakieś robactwo do boxa. Nawozy, nie cuduj z nieznanymi firmami. Najlepiej coś sprawdzonego, masz na forum tyle relacji na różnych nawozach. Do wyboru do koloru ? . chcesz grow na nawozach bio czy mineralnych?? Bio to na przykład biobizz, biotabs, Green House na linie bio, Canna, Plagron Mineralne : Canna, Green House, Plagron
 11. Fotoperiod lepiej jest siać najpierw do małych doniczek a potem przesadzić do dużych. Wtedy jeśli Ci się siewki wyciagną łatwo możesz skorygować i po prostu zasadzić głębiej.
 12. " koleżankę " ? ja mam planty w ziemi, więc mam inny zestaw od GH, to mój któryś z kolei grow na tych nawozach. Kilka razy zmieniłam na inne i za każdym razem wracam pudrów ? też jestem zadowolona. Na jakimś amerykańskim forum facet pisał, że nie dał by 2 centów za nie, taki to szjas ? niegdyś nie miałam hydro, może kiedyś a właśnie, mam pytanie jakie są topy z hydroponiki? Ktoś na tym forum pisał że nie są tak zbite, twarde jak z ziemi ? Miał rację? jeszcze raz, powodzenia
 13. Dasz radę: ( niestety to nie moje )
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+