Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Triskele

Użytkownik
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Triskele last won the day on February 12

Triskele had the most liked content!

Community Reputation

29

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Ogrodnictwo:)

Recent Profile Visitors

89 profile views
 1. Wyglądają ślicznie, zdrowo. Jeśli Ci żółknie ta panna co szybciej rośnie, możliwe że pobiera więcej azotu. Masz nawozy biobizz, możesz śmiało podwyższyć jej dawkę. Traktuj panny indywidualnie, nawet jeśli jest to ta sama odmiana.
 2. Na kwitnieniu 30 - 50 %, trzeba uważać na pleśń, szczególnie jak już topy zrobią się twarde ( zbite) Na veg 50 - 70 % I wtedy jest wskazany nawilzacz Z mojego doświadczenia w tej chwili jak Ci panny kwitną już nie potrzebujesz nawilżacza.
 3. Triskele

  Bruce Banner SCROG

  Przynajmniej spokój w rodzinie 🙂
 4. Triskele

  Bruce Banner SCROG

  Często ludzie pytają się na jakiej wysokości wieszać lampy żeby nie spalić roślin. Nie ma złotej zasady, że np jest to 30 czy 20 cm. Na zdjęciach które zamieściłam powyżej może zauważyliście biały kabel wpleciony w siatkę. Jest to czujnik temp i wilgotności. Czujnik mamy na zewnątrz, żeby wiedzieć jaką jest temp także na fazie ciemnej bez potrzeby otwierania namiotu. Później gdy już zaczną topy wystawiać ponad siatkę, czujnik przełożymy w inne miejsce. Przy ostatnich projektach zwisa doczepiony do lampy, oczywiście na wysokości najwyższego topa. Wysokość na jakiej zamieszczamy lampę zależy od temp przy topach. My w tej chwili mamy lampę na około 20 cm, żarówka MH 250 W.
 5. Triskele

  Bruce Banner SCROG

  Trening dziewczyn. Jedno musze powiedziec, Bruce Banner ma bardzo grube twarde odrosty. Przy treningu trzeba bardzo uważać żeby czegoś przypadkiem nie połamać. Główny ogrodnik jak do tej pory jest bardzo zadowolony. Siedzi najarany i mówi do nich 🙂 czy powinnam być zazdrosna ??
 6. Jak Ci nie puchną, daj booster. Masz nawozy od AN, oni mają Big Bud i naprawdę sprawdza się, polecam.
 7. Mierz temp na wysokości najwyższego topa to będziesz wiedział. Ja mam czujnik wiszący nad roślinami i ustawiam lampę wg tego.
 8. Wg producenta od wykielkowania do zbioru w warunkach idealnych twoje panny powinny się wyrobić w 65 dni. To na moje wyliczenia, bardzo zaokrąglone, to Twoje panny mają mniej więcej 40/45 dni. To gdybyś naprawdę miał warunki super extra to do końca miałbyś około 2 tygodni. Znając życie to 3 tygodnie a może i kilka dni extra.
 9. Nie urosną, który to dzień flo ?
 10. Triskele

  Bruce Banner SCROG

  Veg 36 dzień. Podane 1,4 litra wody na roślinę, EC 3, ph 6.0 Panny ruszyły z kopyta po drugim topowaniu. Przy drugim podejściu z FIM'em ciut lepiej nam wyszło, mamy prawie udany FIM na kolejnych trzech topach. Trening idzie pełna para FIM po pierwszym topingu No i młodsi bracia po drugim topingu :
 11. Prawie udany FIM, wyszły trzy topy zamiast dwóch ( w teorii powinny być cztery )
 12. FIM czy jest udany będziesz wiedział jak zamiast dwóch będziesz miał 4 główne szczyty po topowaniu. Nam wyszedł prawie udany i mamy na jednym krzaku trzy topy. Drugi toping zależy od Ciebie. Czy chcesz przedłużyć veg, to kolejny szok dla rośliny i na dzień lub dwa zatrzyma się wzrost. No i automatów nie topuj AK47 i LSD paliłam, szczególne LSD przypadł mi do gustu A koleżanka do domu tylko cudem trafiła. Piękne rośliny.
 13. Bez nawilżacza... hmmm ciekawe ? W takim samym boxie co u ciebie ja mam światło: Pierwsze dwa tygodnie oświetlenie LED 180w Po przesadzeniu, do 2 tygodnia kwitnienia MH 250w a później HPS 400w No i nawilżacz na veg
 14. Jak ja nie lubię tego typu pytań:) Konkretne z tych nawozów myśmy jeszcze nie korzystali. Robiliśmy coś na Canna ale już nie pamiętam dokładnie co to było. Na mój chłopski rozum dałabym im papu. Kwitną, więc roślina potrzebuje jedzenia, i to dużo jedzenia. Teraz ważne jest żeby wytworzyły jak najwięcej kwiatostanow, a później muszą dostać booster żeby topy zrobiły się naprawdę twarde. Planujesz cos dac im pozniej ? Zwiększaj dawke, zapisuj ile dalas nawozu. Jesli beda wykazywać nadmiar, następne podlanie dasz wodę i wrócisz do poprzedniej, niższej dawki. Przynajmniej tak mój Pan i Władca robi W dużym boxie ostatnie posłanie było ponad 4 EC, panny mają odrobinę przypalone końcówki liści, ale za to topy zrobiły się bardzo ciężkie:) a teraz idzie już tylko woda. I pomyśleć, że to jest chwast a w sztucznych warunkach taki wymagający.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+