Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Triskele

Completed growlog
 • Content Count

  632
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Triskele last won the day on March 30 2019

Triskele had the most liked content!

Community Reputation

159

4 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Ogrodnictwo:)

Recent Profile Visitors

866 profile views
 1. Mi zawsze kielkuja w 100%. Ale to zależy od wielu czynników. Czy tobie wykielkuja ? Wybacz ale nie jestem wróżką:) Domyślam się, że masz nasiona od Royal Quinn https://en.seedfinder.eu/strain-info/Special_Kush_Nr1/Royal_Queen_Seeds/
 2. @Dzik czy ja dobrze widzę, która roślina myślisz że będzie dojrzała za 2 tygodnie ?
 3. Obojętnie które kupisz. Na ten kup jedne na drugi grow kup inne i porównaj, które uznasz za lepsze.
 4. Piękne rośliny, @bortek ma rację, jedna ma braki. Traktuj dziewczyny indywidualnie, nawet jeśli to ten sam strain. Miałeś kiedyś szczeniaczki ? Masz jeden miot, ta sama matka i ten sam ojciec a trafi Ci się jeden co je mniej czy wolniej rośnie albo taki co ma apetyt za trzy ?
 5. " poleciła " Smak będzie super po nawozach organicznych, super extra plon po nawozach mineralnych ? sporo ludzi sie ze mna zgodzi, ze biobizz sie nada https://allegro.pl/oferta/zestaw-starter-pack-nawozow-i-boosterow-biobizz-7365119401?reco_id=73945f2f-588c-11e9-818d-b8ca3a69c730&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020 osobiście jestem bardzo zadowolona z GHS, bardzo wydajne, masz je i bio i mineralne. https://shop.greenhousefeeding.com W myśl powiedzenia, każda ptaszka swój ogonek chwali ?
 6. I co z tego ? Naprawdę nie wiem i co tobie w tej chwili chodzi ? Myślałam, że to forum o uprawie marihuany a nie o teoriach spiskowych. Nie lubisz nawozów Advanced Nutriens, i dobrze, koniec tematu. A swoją drogą zaśmiecasz chłopakowi fotorelacje postami co nie wnoszą niczego do tematu.
 7. Ziemia Plagron Royal Mix, nadaje się do siewek i dorosłych, widziałam super planty na biobizz Light Mix, Canna ma dobra ziemię. Nie kupuj zbyt bogatej mieszanki do siewek bo je spalisz. I nie kupuj ziemi z marketu, bo jeszcze wprowadzisz jakieś robactwo do boxa. Nawozy, nie cuduj z nieznanymi firmami. Najlepiej coś sprawdzonego, masz na forum tyle relacji na różnych nawozach. Do wyboru do koloru ? . chcesz grow na nawozach bio czy mineralnych?? Bio to na przykład biobizz, biotabs, Green House na linie bio, Canna, Plagron Mineralne : Canna, Green House, Plagron
 8. Fotoperiod lepiej jest siać najpierw do małych doniczek a potem przesadzić do dużych. Wtedy jeśli Ci się siewki wyciagną łatwo możesz skorygować i po prostu zasadzić głębiej.
 9. Jeśli chcesz rośliny na siatce to raczej pelnosezonowe a nie automaty. A nie lepiej boś 80x80x180 ? Pewnie nie ma dużej różnicy w cenie a wyższy i bardziej " ustawny" w środku. Ja mam w tej chwili w boxie 80x80 4x Bruce Banner na SCROGu
 10. Żółkną Ci bo ciągną azot z dolnych liści, normalny biologiczny proces na tym etapie rozwoju rośliny. Flo na pewno będziesz miał dłuższe, musisz zacząć obserwować trichomy. Generalnie ludzie daje nawóz do momentu aż trichomy są mleczne a potem sama woda albo woda z no melasa dla smaku.
 11. To się nazywa geotropizm, korzenie wykazują geotropizm dodatni czyli zawsze rosną w dół bez względu na dostęp światła ( lasy namorzynowe ) a pęd główny geotropizm ujemny dlatego jak robisz LTS co kilka dni musisz doginać pędy do dołu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+