Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium

Rysiu

Grower
 • Content Count

  692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,421 profile views
 1. Rysiu

  Money Maker outdoor 10szt

  Znowu jakie wielkie bydlaki na outdorze Poteżne te outdory rosną w tym roku.
 2. Oj tam korzeń czy łodyga. Pytanie czy to od jednej z nich? Do koedy chcesz je trzymać? Jeszcze im trochę zostało.
 3. Wielkie one jak skur... Ten korzeń z butelką to korzeń od jednej z nich? Wygląda jak od małego drzewka. Idealnie wkimponowane w otoczenie. Szczególnie kolorem. Wyglądają jakby naturalnie tam wyrosły.
 4. Krzak zajebisty. Pewnie jakiś fotoperiod jak po 3 miesiącach dopiero kwitnie. Szkoda, że go na koniec kwietnia nie posadziłeś to na bank by doszedł. Z takiego to może i pół kilo jarania wyjść jak to 2 metry ma. Trzymaj ile wlezie. Zobaczymy co z niego wyjdzie.
 5. Namiot ma 06x0.6? Wygląda jak 1x1m. Grubo porosły
 6. To chyba ze dwie rośliny tam są. Te pierwsze zdjęcia z białymi włoskami to jeszcze jeszcze. Ta mała na końcu to na upartego mógłby zerwać, albo jeszcze poczekać ze 2 tygodnie.
 7. To będzie musiał być cholernie ciepły wrzesie. I paź diernik zeby to coś dało. Chociaż może się mylę.
 8. Rysiu

  Led COB. CRI czy lumeny?

  Tylko im większy cri, tym dioda emituje więcej światła o różnych długościach fal, jak 660nm czy 450nm. Tak to przynajmniej rozumiem. Porównywałem wykresy citizenów 70cri i 90cri i dla 90 było wyraźnie więcej światła czerwonego i niebieskiego. Chyba, że źle interpretuje te wykresy?
 9. Hej. Myślę ostatnio nad montażem panelu na ledach COB. I tu pytanie. Co bardziej istotne, CRI czy lumeny. Im większy cri tym mniej lumenów i odwrotnie. HPSy mają np. bardzo małe cri i dużo lumenów z wata. W cobach przy 70cri jest i 160lm/W. Przy 90cri i więcej o kilkadziesiąt lumenów mniej. Pytanie co ważniejsze dla roślin. Więcej lumenów czy wyższe cri. Bo patrząc po hps, to lumeny wydają się ważniejsze.
 10. 2 i pół miecha i tylko taka? Z tego nic nie będzie już.
 11. Rysiu

  Co o tym sądzicie?

  Wygląda jak po water curingu czy jakoś tak.
 12. Te pierwsze to spokojnie kilka tygodni. Strasznie liściaste jakieś. To co producent pisze można z dużym przymrużeniem oka traktować.
 13. nie dodawałem nawozów zbijających czy podbijających ph. Ani teraz ani nigdy. Tak jak pisałem, ph sprawdziłem raz czy dwa dawno temu z ciekawości jak miałem dostęp do ph metru.
 14. Nigdy nie sprawdzam pH. Kiedyś jak miałem dostęp do dobrego ph metru, to sprawdzałem z ciekawości pH wody którą podlewałem i wody z nawozami. Sama woda ogólnie miała dobre, z nawozami nie pamiętam. Na pewno przewodnictwo było większe. Powyżej 1 mili lub mikro siemensa. Też już dokładnie nie pamiętam. No pewnie popuchną. Ale jak teraz est 68 dzień, to jeszcze ze 30-40 jak nic zostało. A ten patyczasty haze to 40 minimum.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+