Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com ganjafarmer.com.pl

Rysiu

Grower
 • Content count

  569
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,249 profile views
 1. Albo jeszcze jeden taki zasilacz i wtedy do każdego po 2 diody szeregowo. Wtedy CHYBA sama dioda wygeneruje sobie napięcie około 72v lub trochę mniejsze przy 1400mA zasilacza. Dziwne, że mają stałe napięcie, 36 albo 72.
 2. Ja bym jeszcze potrzymał ze 2 tygodnie.
 3. No powiem ci, że światełko zajebiste dają. Roślinki będą szczęśliwe
 4. Rysiu

  Zestaw ECO DS120-600W POMOCY!

  Ten co dałeś link na początku jest spoko. To nie rozbijanie cząstek na atomy, żeby nie wiadomo jaki super sprzęt był potrzebny. To tylko uprawa roślin.
 5. A nie chcesz dać jeszcze 5 diodę po środku?
 6. Rysiu

  Zestaw ECO DS120-600W POMOCY!

  Ło ja pierdo... Co to kur.. za namiot??!! hahaha Najwyższy na świecie
 7. Rysiu

  Zestaw ECO DS120-600W POMOCY!

  Spoko box. W sumie wszystko jest w zestawie. Jak się okaże, że masz rękę i ciwrpliwość do roślin, to zbierzesz sporo zioła. Jak nie, to choćby była tam najlepsza lampa i nawozy i filtr to może być słabo. A rośl8n to i 20 możesz tam wcisnąć. Ja bym dał tylko 9, żeby miała każda sporo miejsca na rozrastanie się.
 8. Tylko je równolegle podłącz, żeby ich nie zjarało.
 9. OK. Też chyba się w końcu skuszę na te cob, citizena lub cree.
 10. No citizeny będą miały ładne światło. Ile taki zestawik z zasilaczem? Ja dzisiaj w robocie widziałem. jak elektrycy montowali lampy ledowe na hali. Z ciekawości podszedłem i zaczałem oglądać. Zajebiste lampy. Radiator okrągły o średnicy 20-25cm i wysokości około 20cm. No ochujenny. Nie widziałem takiego jeszcze. Moc leda 200W. Zasilacz meanwell ELG-200-54A. Dioda nie wiem jaka była, nic nie było napisane. Oni sami nie wiedzieli. Dostali to w kartonach bez żadnych papierów. Jak to powiesili na wysokości około 10m, może więcej, to miało takie pierdolnięcie światłem, że w szoku byłem. Jasno się zrobiło, jakby z 500-600W HPSa odpalił. Pytałem się ich za ile taka jedna i gdzie to kupić, ale też nie wiedzieli. Jak znajdę je na necie, to chyba kupię taką jedną. Przypuszczam, że siedział tam jakiś citizen lub cree.
 11. A ten znowu następnego growa leci. Rzadko tu zaglądam, ale co zajrzę, to nowy grow A ja od kilku ładnych miesięcy nic Trzeba się ogarnąć w końcu. Powodzenia.
 12. Aha. Przeczytałem na początku, że nawozy GHS i zacząłem się zastanawiać od kiedy Green house seeds robi nawozy :) ?
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page and RODO