Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Rysiu

Completed growlog
 • Content Count

  1,153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Rysiu last won the day on August 30

Rysiu had the most liked content!

Community Reputation

116

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,561 profile views
 1. Lampa po ciulu, w sensie, że za duża na taki box. 150W to na 0,6x0,6 się idealnie nadaje, nawetna 0,7x0,7. I na wyższe boxy. Tak z 1.8 metra. Nie ma wtedy problemów z ciepłem i dotykaniem lampy przez rośliny. A po za tym jest prądożerna. Na taki mały box to jakiś led, o połowie mocy tego hpsa. Nie dość,że prądu 2 razy mniej żre, to ma wytrzymałośc znacznie większą, nie ma tyle ciepła, trochę mniej miejsca może zajmować i nie pali tak roślin. Jestem zdania, że na małe boxy najlepsze są ledy. HPSy lepsze na duże boxy.
 2. Przepłukać porządnie wodą, poczekać kilka dni i ciąć. Nic lepszego już raczej z niej nie będzie. Ogólnie wygląda słabo. Jak automat któremu na początku coś nie poszło.
 3. Będę szczery. Słabo to wygląda. Słabe te topy. Małe, mało, jakby nie dojrzałe. Jakaś taka krajanka. Za dużo roślin na taką powierzchnię. Bezsensowny ścisk. Więcej wcale nie znaczy lepiej. Przerabiałem to już. Lampa 150W hps też trochę po ciulu. Jak z tego wszystkiego ściągniesz 75g to będzie dobrze. Chęci i umiejętności jakieś już masz, więc wykorzystaj je następnym razem lepiej. W ten box tylko 1 roślina. Doniczka z 10, max 15 litrów. Zainwestuj kilka stówek w dobrego LEDa. Jakiś z 50-80W. Większego nie trzeba. Kub worek firmowej ziemi. Jak nic nie zepsujesz to
 4. Ładne krzaki. Jak zawsze. Takie jajka to mi się ostatnio na moim orange bud zaczęły pokazywać po prze£ączeniu. Razem z włoskami. Zacząłem te jajka obrywać i wkońcu oberwałem wszystkie. Zostały same włoski. Ciekaw jestem jak to dalej teraz będzie. Czy one się znowu pojawią czy nie?
 5. Taaa. Uniwersalne ziemie to ch*j...wo. Kup jakiegiś plagrona albo biobizza lighta.
 6. Jasny ten haszyk wyszedł. Mi ostatnio taki ciemny powychodził. Ale w sumie używałem tylko dwóch worków. Największego i najmniejszego. Muszę go w końcu odpalić. A worki po 2-3 razach się w ch.. porwały. Muszę jakośinaczej ten hasz teraz robić.
 7. Ładnie ładnie. Co do zapachu. Ja jak ostatnio trymowałem phantom og, który rósł na advanced nutrients, to miał tak intensywny zapach, że aż.w nos drażniło i oczy lekko szczypały i łzawiły. Nigdy żadna odmiana które miałem nie miała tak intensywnego zapachu.
 8. Heja. Finalny up. Wszystko ścięte i wysuszone. Wyszło gólnie sporo jak na 3 rośliny i leda 160W. 235g z 3 roślin. 151g z 2 og kushy i 84g z 1 phantom og. W słoiki poszło 104g og kusha i 60g phantoma. Same fajne topy. A takie mniejsze i popcorny w 3 litrowe słoiki i na haszyk pójdą. Jeden og kush był wyraźnie większy od drugiego, więc szacuje, że miał tak z 85-95g. To mój rekord z jednej rośliny. Zapach ogólnie zajebisty. Og spoko jaranie. Raz tylko zapaliłem malego joincika i fajnie porobiony byłem. Nie za słabo, nie za mocno. Przyjemny haj. Żadnych schiz. A tu parę fotek Og ku
 9. Ja osobiście nie mogę ogldądać tv na mocnym haju. Kiedyś jak miałem taki ostre haje po trawie, to włączałem tv na jakieś discovery albo historię i po 5 minutach wyłączałem, bo przerażało mnie to co widziałem i o czym mówili. Filmowałem się za bardzo. Dla mnie najlepsza metoda to gorąca herbata i czekolada albo jakieś ciacha.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+