Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Rysiu

Completed growlog
 • Content Count

  1,357
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Rysiu last won the day on July 18

Rysiu had the most liked content!

Community Reputation

223

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,162 profile views
 1. Trafiły się bardziej liściaste i tyle.
 2. A co tu niby ma się dziać??? Wskaż problem, bo nie widzę.
 3. Dziadowskie. Lepiej takie https://allegro.pl/oferta/zarowka-e27-led-24w-2750lm-170w-ccd-luminova-7650090922
 4. Jedno nasiono 136 w promocji?? A normalnie dwie stówki prawie?!?! To co to kur.. robi? W kosmos wysyła?? 😆 hahaha
 5. Może to nie auto. Wywal ją. Albo do innego boxa i na 12 godzin światło.
 6. Reklama firmy invette???
 7. W takiej szafie miałem 6 roślin i to już był max. Ciasno jak cholera. 4 na spokojnie, jest trochę ciasno ale idzie bez problemu. 2 to już fajny komfort dla roślin. Mają dla siebie sporo miejsce na rozrost. Na początek bym 2 wsadził. Żarówki mogą być takie 2800k 2 sztuki. Tam gościu ma napisane, że na innej aukcji ma 5500k, to też by były dobre takie 2 na fazę wzrostu.
 8. Ja kiedyś trafiłem na takie palenie. Kupiłem 2-3 razy od jednego kolesie po sztuce. I jedna okazała się prze kozakiem. Faza wchodziła momentalnie, zapach niesamowity, dym gęsty i mocno śmierdzący ziołem. jakby skondensowany. Jak wciągnąłem bucha to jakby parę kilo czegoś do płuc mi wpadło, takie dziwne wrażenie. Taki jakby strasznie ciężki. Faza super. Mega energetyczna. 100 pomysłów na minutę. Śmiechu jak nigdy. Tego grama wspominam najlepiej ze wszystkich. To było najlepsze palenie w życiu. Znajomi też byli zachwyceni. Ale za cholerę nie wiem co to była za odmiana. Żadnego kaca po tym czy z
 9. Nie musi być 200mm. Może być 100, 125, 150. Sa dostępne redukcje do różnych średnic. Możesz użyć tych otworów100mm i kupić jakiś kanałowy o takiej średnicy. 200m3/h to w zupełności wystarczy na taki box. jak msz trochę technicznego zacięcia, sam możesz coś zrobić z ledów. Wyjdzie może i połowę taniej. Dobre ledy kosztują. Ewentualnie wrzuć tam 400W hps. Wyjdzie znacznie taniej w zakupie.
 10. Lampa troszkę za słaba na ten box. Bierz ze 2 razy mocniejszą, albo 2 takie. Kup jakiś wentylator kanałowy, ze 200-300 m3/h i do tego filtr o podobnych parametrach. I tyle.
 11. A nie pochlapałeś przypadkiem liści trochę przy podlewaniu. Tak to dla mnie wygląda. Plamki takie ciemnawe, jakby jakiś płyn w podobnym kolorze na liściach odparował. Pasowałoby do biobizzowych nawozów. Jak mi kapnęło na liście, to też się takie plamki robiły. Albo z kropli na liściu robiła się soczewka i skupiała promienie światła i odbarwiało/przypalało liścia.
 12. No przy 38 dniach to powinien już mieć wyraźne białe włosy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+