Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Rysiu

Completed growlog
 • Content Count

  1,148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Rysiu last won the day on September 6 2019

Rysiu had the most liked content!

Community Reputation

113

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,483 profile views
 1. Ładne krzaki. Jak zawsze. Takie jajka to mi się ostatnio na moim orange bud zaczęły pokazywać po prze£ączeniu. Razem z włoskami. Zacząłem te jajka obrywać i wkońcu oberwałem wszystkie. Zostały same włoski. Ciekaw jestem jak to dalej teraz będzie. Czy one się znowu pojawią czy nie?
 2. Taaa. Uniwersalne ziemie to ch*j...wo. Kup jakiegiś plagrona albo biobizza lighta.
 3. Jasny ten haszyk wyszedł. Mi ostatnio taki ciemny powychodził. Ale w sumie używałem tylko dwóch worków. Największego i najmniejszego. Muszę go w końcu odpalić. A worki po 2-3 razach się w ch.. porwały. Muszę jakośinaczej ten hasz teraz robić.
 4. Ładnie ładnie. Co do zapachu. Ja jak ostatnio trymowałem phantom og, który rósł na advanced nutrients, to miał tak intensywny zapach, że aż.w nos drażniło i oczy lekko szczypały i łzawiły. Nigdy żadna odmiana które miałem nie miała tak intensywnego zapachu.
 5. Heja. Finalny up. Wszystko ścięte i wysuszone. Wyszło gólnie sporo jak na 3 rośliny i leda 160W. 235g z 3 roślin. 151g z 2 og kushy i 84g z 1 phantom og. W słoiki poszło 104g og kusha i 60g phantoma. Same fajne topy. A takie mniejsze i popcorny w 3 litrowe słoiki i na haszyk pójdą. Jeden og kush był wyraźnie większy od drugiego, więc szacuje, że miał tak z 85-95g. To mój rekord z jednej rośliny. Zapach ogólnie zajebisty. Og spoko jaranie. Raz tylko zapaliłem malego joincika i fajnie porobiony byłem. Nie za słabo, nie za mocno. Przyjemny haj. Żadnych schiz. A tu parę fotek Og kush Phantom og Słoje A tu niespodzianka. Miałem wysiane blueberry i orange bud. Ale przez 2 tygodnie nic, lipa. Kilkucentymetrowe patyczki i 4 małe listki. Przesadzałem je na nowo, ziemię z nawozem mieszałem, podlewałem dużymi dawkami voodoo i j7ż spisałem je na straty. Nawet temat poprosiłem zeby usunąć. W 3 tygodniu wyjechałem na kilka dni a te cholery w tym czasie ze 3 razy urosły. W szoku byłem jak wróciłem. I rosną dalej 🙂
 6. Ja osobiście nie mogę ogldądać tv na mocnym haju. Kiedyś jak miałem taki ostre haje po trawie, to włączałem tv na jakieś discovery albo historię i po 5 minutach wyłączałem, bo przerażało mnie to co widziałem i o czym mówili. Filmowałem się za bardzo. Dla mnie najlepsza metoda to gorąca herbata i czekolada albo jakieś ciacha.
 7. Trzeba krótką przerwę zrobić. Remomt muszę ogarnąć. Jak mi tu będą cekolować i inne rzeczy robić to nie może nic szumieć w szafie 🙂 No i chcę zaplanować nowego boxa. Większego ciut. Tak 0.6x0.9 do 0.7x1.0. Leda trzeba zmodyfikować. System wentylacji/filtrowania ulepszyć. Jakiś cichszy wentylator i większy filtr. No trzrba będzie parępoprawek zrobić. Może już bym na wiosnę z czymś nowym wystartował. Zobaczymy.
 8. Ostatni up przed ścinką. Szczyty aż się uginają pod ciężarem. Pleśni brak jak narazie. Ścinka w weekend, a potem przerwa do wiosny albo i lata.
 9. Też mnie ten led zastanawia. Szczególnie te 26000 lumenów. Co to kurna za potwór by musiał być? Ponad 200 lumenów z wata. Lepiej jak citizeny clu 🙂 Chyba sprzedawca się zagalopował trochę wymyślając cpecyfikację 🙂 No noe ma co pisać za bardzo, bo nie ma siędo czego przyczepić. Wygląda na początku jak setki innych początków growóch. Uwierz, jak by było coś źle to już by ci ktośto wypomniał. Alga mic jest spoko. Miałem. Polecam. Air poty też ok. Nie miałem ale widziałem w growach i ludzie ogólnie zadowoleni. Chyba się nie spotkałem z negatywną oponią. Keramzyt na dno nie potrzebny według mnie. Ani nie pomoże ani nie zaszkodzi.
 10. Pewno będzie jedynka. Nie najlepiej otrymowana. Widać trochę liści i patyk. Jak na 50 to szalu nie ma. Biznesu życia nie zrobiłeś 🙂 Ale znam to z własnego doświadczenia. Nie raz takie jedynki kupowałem że aż żal. Gorsze od tej. Byle by nie było tam żadnej dopalaczowej chemi.
 11. A ja bym w ogóle nawilżacz wyje.. i do£ożył jedną doniczkę. Co tu pisać. Wygląda ok na początek.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+