Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Rysiu

Completed growlog
 • Content Count

  1,207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Rysiu last won the day on January 14

Rysiu had the most liked content!

Community Reputation

127

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,804 profile views
 1. Może być też tak, że to ta jasna ma ok kolor, a te ciemniejsze dostały za dużo azotu.
 2. Wyglądają ok. Może większy apetyt ma ten jeden i mu więcej azotu trzeba.
 3. Do takiego boxa 150W HPS jest w sam raz. Na 1m kwadratowy daje się 400W. a ty masz tutaj 250W na 0,36. To tak jakbyś na 1mkw dał z 700-750W 🙂 Toż to w chu. mocy. 0,6x0,6 to 150W i więcej nie trzeba. 0,8x0,8 to bym dał 250W lub 2x150W. Wentylator na 250m3 spokojnie ustaw. Ten box ma jakieś 0,5 metra sześciennego objętości. To przy 250m/h powietrze wymieni się w nim z 500 razy 🙂 Przeciąg jak cholera. Ja miałem taki zwykły za 60 złotych około 125m3/h i do tego płynna regulacja obrotów. Ustawiałem tak na 30% mocy i było super.
 4. Jakbyś go szczelnie pozamykał, to by go trochę zassało do środka. A jak ma wolne wloty, to powietrze przez niego przechodzi bez większego problemu. A regulator obrotów przydatna rzecz. Ja miałem i byłem zadowolony. Mogłem sobie dopasować odpowiednie obroty i poziom hałasu przy tym.
 5. Ja bym ten nawilżacz wywalił na zewnątrz boxa i zrobił więcej miejsca roślinom. Jak to jest w jakiejś szafie czy pokoju, to jak on będzie po za boxem to i tak po jakimś czasie ta wilgoć którą wytwarza wejdzie do boxa. Albo w ogóle go w pizdu wyrzucić. A tak, to ładne rośliny.
 6. 250W w takim boxie to musi grzać 🙂 Ciężko będzie zbić.
 7. Ładnie. Dlaczego liście się takie ciemne robią? Też tak ostatnio miałem.
 8. Spójrz w moje stare growlogi. Nigdy nie używałem nawilżacza i były fajne szyszki. Załóż growloga. Będzie można zawsze coś pomóc w razie problemów.
 9. Ja tam nigdy się nie bawiłem w żadne nawilżacze. Szkoda miejsca na nie według mnie. Wilgotność miałem tak od 40 do 70%. Też często robiłem noc za dnia i dzień w nocy. Nie ma się czym stresować. Ja bym wywalił nawilżacz i zostawił wentylator wyciągający 24H na dobę. Ale jak masz 5 min nawilżacz i potem 15 wentylator, to też może być.
 10. Spoko projekt. Powodzenia. Postaraj się wstawiać zdjęcia bez włączonego leda. Lepiej wtedy zieleń widać. A tak wszystko różowe/fioletowe.
 11. Tutaj rośliny po 120 dni. Trochę przetrzymane za długo. Ostatnie 3 tygodnie sama woda szła. Patrz jakie się liście porobiły żółte i jak mało ich zostało na dole i ogólnie. Także nie masz się czym martwić.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+