Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com phytolite.com

Rysiu

Grower
 • Content count

  545
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,085 profile views
 1. Mój stary to fanatyk marihuany...

  To z filmu "Fanatyk". Ztym kolesiem co rysia w klanie grał. Tylko, że lekko przerobione. Przynajmniej mam takie wrażenie.
 2. pomoc

  To chyba nie jest twoja data urodzenia 27 10 86?
 3. Dobra ta lampa. Jednak nie trzeba było nic więcej dokładać. Ładnie rosną.
 4. Mój stary to fanatyk marihuany...

  Historia śmieszna. Ale ściemniona według mnie. Ale mnie rozbawiła:)
 5. No grubo. Będzie ładna sżungla za 2 miesiące. Powodzenia.
 6. Ciekawi mnie ten led. Sam go mintowałeś? Jak rozwiązane jest podłączenie potencjometru?
 7. Nie stresuj się tak tą wilgotnością. Lepiej mieć za małą teraz, niż za dużą na późne kwitnienie. Może na plonie stracisz parę procent, niż jakby była wyższa wilgotność. Może. Zresztą, jak rośliny będą rosły, będzie się zwiększała ich powierzchnia liści i będą więcej wody oddawały przez loście do otoczenia, to wilgotnoś sama zacznie rosnąć w namiocie.
 8. Widać, że ta starsza wraca na właściwe tory. Wywal te szmaty i inne cuda "podnoszące" wilgotność. Sprawdź w googlu jaka jest wilgotność powietrza w twoim regionie i ustaw taką na tym małym higrometrze/termometrze. Skalibruj go znaczy sie. Powinien mieć z tyłu śrubkę. Wtedy wsadź go do boxa i będzie ci pokazywał orientacyjną wilgotność.
 9. No jakby mały jezusek nam sie rodził Zobaczymy jak będzie szło. Oby bez problemów.
 10. Z HPSem to trzeba trochę uważać. To prawie jak zwykła żarówka. Czyli jak dotkniesz to paży jak cholera. Raczej ludzie starają trzymać się go te kilkadziesiąt cm od szczytów roślin. Z ledami nie ma takich problemów. Można trzymać je znacznie bliżej. Zazwyczaj. Trzymaj HPSa tak jak leda, ale conajmniej te 30cm od roślin. Narazie bym nic nie dokupywał raczej. Odpalić growa na tym ledzie i zobaczymy jak będzie szło. Jeat tam naprawdę dobra dioda. Może da radę. Dokupic lampę w trakcie growa zawsze można. Również Wesołych życze:) Edit Warto rozpocząć growloga i prowdzić, choćby na naszej stronce Zawsze ktoś bardziej doświadczony coś doradzi, pomoże w razie problemów.
×