Witajcie.
Z wcześniejszej uprawy z 22 sztuk wyszło 1255g
Pora startować z następną
Box ok. 2.3m2.
Lampa agrolite QB730 - 720w 2.9
Wyciąg jest na około 80/100m3/h
mieszające 3x
światło przez pierwsze 2 tyg 24/0 później 18/6
doniczki przez pierwszy miesiąc 4,5l
komplet nawozów t.A triPart GHE
ziemia - biobizz light-mix
Odmiany:
10 x Critical Kush od barney's farm
5 x OG Kush x OG Kush
2 x Amnesia od seed stockers
1 x Black Domina x Critical FV
Większe 4 dni o wyjścia z ziemi
mniejsze 1 dzień.
Temperatura od 20 do 30 stopni
wilgotność od 45 do 60.
podlewam woda z kranu odstaną jeden dzien.
Jeszcze nie dawałem nawozów.
Doniczki na razie z butelek 5l ponieważ nie zajmują dużo miejsca, a mam zamiar po 2 tygodniach wrzucić tam jeszcze 80 automatów na outdoora.
Chce zrobić to tak że po 2 tygodniach wrzucam do boxa jeszcze 80 auto w doniczkach 2l które po następnych 2 tygodniach polecą na outdoora.
po wyciagnięciu automatów z boxa przesadzam sezonówki do większych doniczek.
Takie pytanie do was, którym dniu przełączyć sezonówki na kwitnienie żeby porosły mniej więcej takie jak automaty?
Pierwszy raz sadze sezony w boxie.