Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growbox.pl

SmakMaroca999

Grower
 • Content count

  3,730
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

2 Followers

About SmakMaroca999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,612 profile views
 1. Piękne co tu pisać jak wszystko widać.
 2. Ona chce wpierdalać to widać gołym okiem że głodna panie popyt na Mg,Ca P,K wzrasta.
 3. AutoXtreme Dutch Passion

  To ku*****o małe to skoczogonki ciężko się ich pozbyć lecz nie jest to niemożliwe.
 4. A ja trzymałem normalne z automatami i nawet to wychodziło,dużo zależy od odmiany lub bredera, ile ruderalis jest w odmianie.Naprzykład Somanchigun Auto od Biohazardu dał przyzwoity plon tak jak i Magnum od Budddy możesz zobaczyć w zakończonych.Pozdro i jeszcze dodam ze ładnie tyją te twoje panienki.
 5. Pięknie to wygląda będę kibicował do finiszu bo napewno będzie się tu działo z kąś znam te sety nawozów a tak przecie sam je stosuje Z fartem i do przodu!
 6. mieszający tak by lekko się poruszały listki i łodygi się wzmocnią
 7. biały nalot na ziemi to nie zawsze znaczy pleśń, mogą to być grzyby mikroryzowe więc bez paniki.
 8. Są głodne więc nawóz na kwitnienie to koniecznie, tych żółtych lisci raczej już się nie cofnie ale dalej postępować nie powinno.Ten fioletowy kolor liści i szypółek to braki PK na które w czasie kwitnienia wzrasta zapotrzebowanie.Będzie dobrze.
 9. Siarczkiem Magnezu oprysk z jednej łyżeczki do herbaty na 4l wody.Dolomit rozsyp lub wymieszaj z wodą w podobnej proporcji i podlej lecz uważaj by nie przesadzić bo on wolno się uwalnia i przysfaja czego skutkiem może być mocne zasolenie gleby czyt.wysokie ec.
 10. kolego albo masz za wysoko lampę albo wychechłaną ;) żarówkę bo roślinki przypominają szczypiorek lub lebiodę tak sa wyciągniete przez szukanie lumenów.
 11. Zasiadam i kibicuję.Pozdrawiam i z fartem do mety!
 12. Pod Cobem zdecydowanie lepiej się prezentuje roślina.Trochę koksujesz za dużo widać jak mają popalone paznokcie ;) To ledy więc Mg i Ca będą potrzebować trochę więcej.Czekam na fotki bez tego różu.Z fartem!
 13. AutoXtreme Dutch Passion

  Bardzo ładne rośliny nie ma co biadolić.A że ta odmiana hermi to już sam się przekonałem na zeszłorocznym outdorze, osobiście bym ich nie kupił ale dostałem pakę w gratisie do zamówienia i to co wyrosło było około 100 cm i w 3 i 4 tygodniu flo zaczeło wywalać bananów całe kiście więc zostało przerobione na olej.Tylko jedna roślina i to która była karłem nie hermiła,co do mocy jak piszesz ja nawet dałbym jej 6/10.Z fartem!
 14. Zdrowizna ;) panie Pasjonato widać ze to pasja :) Pozdr i z fartem!
×