Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

SmakMaroca999

Completed growlog
 • Content Count

  3,880
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

SmakMaroca999 last won the day on June 12 2017

SmakMaroca999 had the most liked content!

Community Reputation

608

3 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,546 profile views
 1. Chłopie podnieś ta doniczke z Criticalem wyżej bo inne go stłamszą i nie dostanie odpowiedniej ilości światła i zostanie karłem lub wystrzałem bez kwiatów.
 2. Nie używam tych nawozów wiec Tobie nie doradze musisz zobaczyć jak radzi producent. Patrząc na rośliny to raczej nie widać by miały za mało żarcia głównie azotu bo liście ciemne i lekko poupalane końcówki liści. Jaśniejące szczyty to braki siarki ale tak rośliny mają że gdy zaczynają wchodzić w kwitnienie to tego pierwiastka zużywają wiecej. Jeszcze raz co do podlewania tymi nawozami zasięgnij rady produceta lub kogoś z forum który z sukcesem uprawia rośliny na tych nawozach.
 3. zobacz jaki skład ma twój boster. Na rynku jest wiele bosterów na kwitnienie ja np. urzywam Candy bud z AN który ma w swoim składzie sporą zawartość magnezu.
 4. no o to mi chodziło.Bez urazy. @Rysiu wiem co znaczy skrót i masz rację, napisałem by dowiedzieć się jakie sa to diody bo brakowało info.Pozdr. Dokładnie jak piszesz @Guciu.
 5. wiem ze znaczy że samemu złożony a na jakich diodach jest twój panel bo tego brakuje w opisie na starcie tylko ze samoróbka. Wiele osób składa panele i sa rewelacyjne. Moja doczepka DIY do faktu że nie mamy pojecia na jakich diodach jest oparty twój panel. Łapa Pozdr...
 6. jeszcze ze dwa podlania z papu by się przydały rzeczywiście jak pisze Judaista . Do PK dodaj solidną dawke magnezu a roślina jeszcze bardzej sie zacznie pocić.
 7. Nie martw się pierwotnymi liśćmi to trójpalczaki roślina zrzuca je szybciej. Daj roślinie wyciągnąć z nich co się da i je wytnij.
 8. SmakMaroca999

  Bruce Banner SCROG

  Soczyście
 9. Co mi wiadomo to tu w GL kolega ma diody DiY cyli marne diody nie będę się rospisywał o jakości światła takich diod jak w internecie jest juz wiele napisane wystarczy poczytać lub poszukać relacji na forum z upraw pod takimi diodami a np. diodami cree mogę tu polecić diody led cree cob cxb3590 a tu np.link do filmu P.S Polecam Ci kanał MIGRO
 10. SmakMaroca999

  6x Skunk/Afghani HPS 600W DR90

  I to najważniejsza sprawa po uprawie. Wszyscy nowicjusze brać przykład by póxniej nie płakać że problemy z grzybem lub innym scierwem. Co do roślin to piękne, smakowite pąki. Ja osobiście nawilżacza bym nie wkładał, łodygi zawierają tyle wody że spokojnie dużo wolniej wszystko bedzie schło. Pozdrawiam.
 11. Miałeś plechę na roślinie i jeszcze czekasz na co? aż zarodniki które puściła zaczną rozkładać kolejne piękne pąki? Lepiej tnij.
 12. No to odpowiadam koledze. Roślina potrzebuje liści do oczywiście fotosyntezy. Jeśli wytniesz większe liście które ładują roślinę ta w obrone zaczyna wypuszczać wiekszą ich lilość w kwiatostanach by asorbować światło. Pheno rośliny tu zobaczył byś gdyby roślina nie miała wykoszonych liści. Zgadzam się ze tez trafiają się liściaste phena a w szczegolności u roślin krzyżowanych z ruderalis. No i co jeszcze panie kolego Tobie dodam, mamy w tej relce mix odmian i niby wszystkie wykazują takie samo pheno to jest nierealne nawet dla roślin sianych z jednej paczki.Chcesz mieć jednakowe rośliny o takim samym pheno to tylko klony z jednej i tej samej matki. Pozdrawiam i potwierdzam ze ładne rośliny jak na takie marne diody.
 13. Nic złego się nie dzieje jedno co to marne światło edytuje ten twój panel i po jakiego grzyba zwalasz tyle głównych liści wiatrakowych ? Przez to masz bardziej liściaste topy. Liście usówa się z tylko z dolnych pięter albo te co roślina wysysa plus marne pąki z których mało co będzie lub nawet nie będa miały szansy dojść.
 14. Teraz to sobie odpuść bo blisko kosa wcześniej trzeba reagować a nie prawie przed ścinką.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+