Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl

SmakMaroca999

Grower
 • Content count

  3,820
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

2 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,116 profile views
 1. Smakówa panie Dziku ;) będzie się coś działo w najbliższym czasie pod lampami? jeśli tak to mogę tobie podarować kilka 3letnich nasion Łajdaka :) na kolejny grow i może znajdzie się coś jeszcze z innej genetyki jakbyś chciał to może nawet jakieś regi ciekawe.Pozdro.
 2. Co do drenażu to tylko twoja sprawa od pionierów się uczymy :) tabsy bym sobie darował a że klony kwitły to super będzie monster croping czyli każdy calyx(kielich) przekształci się w osobną gałązkę więc będzie co po siatce porozkładać.Jak zwykle czysty i schludny projekt więc z fartem do mety!
 3. na pierwszej focie nie wiem czy to mi się tak wydaje ale chyba zawiązało się kilka pestek albo to wiksa jakaś moja za tęsknotą uprawy indoor ale kilka kielichów kwiatowych wygląda na brzemienne ;) Są bardziej tęgie,pękate i różnią się od innych na kwiecie jeśli się nie myle daj znać jak mylę olej ;)
 4. kolego daj fotkę bez tego fioletu to coś poradzimy.Mi tu wygląda na braki wapnia ale przy tym różu można oczopląsu dostać a nie coś wyczytać.Te ledy to straszne gó**o (moje zdanie) na weg tak na flo nie!
 5. nie wierz nigdy w defo bo to mit zabrałeś roślinie baterie (poczytaj o fotosyntezie roślin) co za tym idzie roślina odbuduje liście ale w kwiatostanach co odbije się ostatecznie na małej ilości kielichów kwiatowych i większej ilości liści w kwiatostanie.Sory @Dobry Człowieku ale ja nie widzę tego co ty lecz miło że dodajesz otuchę.Osobiście uważam te ledy są ch**a warte nie ma jak stary poczciwy HPS a jak led to tylko cxb to tylko moja opinia.
 6. nie to wina że masz przyblokowane pierwiastki a do tego uprawiasz pod ledem a przy tym świetle roślina potrzebuje więcej wapnia i magnezu co widać po obumieraniu liści od krawędzi.A przy okazji i potas i fosfor przyblokowany.Sprawdz przy okazji ph i ec, coś mi się wydaje że przegiołeś z nawożeniem, no i przy tym systemie to topy powinny być minimum jak puszki od piwa a nie opakowanie Mentosów.
 7. takie wyciąganie prosi tylko o jedno o hermienie rośliny lepiej jej będzie pod światłem.Na kolejny grow lepszy nawóz a zobaczysz że rośliny będzie lżej uprawiać i z lepszym końcowym rezultatem.Pozdr.
 8. Daj fotkę całości bez zapalonego światła bo za wcześnie by roślina brała już liście.
 9. o panie ale mi przypomniałeś z tym zdięciem mego " Lajdaka" że muszę znowu go powielić nim mi się pechy zestarzeją w lodówie.Zostawiłem jeszcze sobie ze 20szt. więc jakaś szansa jest że 2 letnie nasiona jeszcze strzelą a wiele osób już mnie o nie pytało i by chciało kupić partię więc trzeba chyba mini odpalić i działać.Ładny masz tam dywan ;)
 10. Większe dawki nawozu na flo(kwitnienie) on też ma azot w składzie jest jeszcze sporo białych włochów jak co to możesz tamtego co lałeś dać połowę dawki ale magnez musisz podać koniecznie szczególnie na kwitnieniu.Kwiat będzie transportował lepiej cukry i żywicy będzie więcej a co idzie i masa topów.@ Dzik też trafnie przylukał że potas lekko leci. W ziemi ph pilnuj na poziomie 6,5-7 .
 11. A co to za odmiana co ma tak bujną rudą czuprynę? Lubię takie podobna do struktury mego "Łajdaka"( 5 fotka topów).Syte pączusie ;)
 12. Super wyszło a wynik jak to wynik przy innych roslinach pewnie byłby lepszy lecz SS to nie ilość lecz jakość.Pozdr.
 13. Kosher Kush zacne palenie może roślina nie tak produktywna ale jakość pierwsza klasa.Jak wyżej kwiatki fajne jak na 90W.Smakówa!
 14. Piękne tłuste kwiatostany taki widok musi cieszyć, nie zostało nic innego jak tylko pogratulować i czekać na wynik owocnych zbiorów.Pozdr.
 15. Szanowny kolego by nie wstawały to sznureczek sie stosuje i po kłopocie Będzie git szkoda tej jednej rośliny z tym późnym pheno.Bryła korzeniowa piękna to świadectwo zdrowia roślin.Pozdr.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+