Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com

SmakMaroca999

Grower
 • Content count

  3,816
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

2 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,857 profile views
 1. rośliny bardziej głodne niż przekarmione.Widoczne braki siarki, pierwsze obiawy braku wapnia i magnezu.Ledy to większe zapotrzebowanie na te pierwiastki wałkowane to jest na wszystkich forach jak i w prasie o uprawie a tak często powielany problem.
 2. kolego daj fotkę bez tego fioletu to coś poradzimy.Mi tu wygląda na braki wapnia ale przy tym różu można oczopląsu dostać a nie coś wyczytać.Te ledy to straszne gó**o (moje zdanie) na weg tak na flo nie!
 3. nie wierz nigdy w defo bo to mit zabrałeś roślinie baterie (poczytaj o fotosyntezie roślin) co za tym idzie roślina odbuduje liście ale w kwiatostanach co odbije się ostatecznie na małej ilości kielichów kwiatowych i większej ilości liści w kwiatostanie.Sory @Dobry Człowieku ale ja nie widzę tego co ty lecz miło że dodajesz otuchę.Osobiście uważam te ledy są ch**a warte nie ma jak stary poczciwy HPS a jak led to tylko cxb to tylko moja opinia.
 4. nie to wina że masz przyblokowane pierwiastki a do tego uprawiasz pod ledem a przy tym świetle roślina potrzebuje więcej wapnia i magnezu co widać po obumieraniu liści od krawędzi.A przy okazji i potas i fosfor przyblokowany.Sprawdz przy okazji ph i ec, coś mi się wydaje że przegiołeś z nawożeniem, no i przy tym systemie to topy powinny być minimum jak puszki od piwa a nie opakowanie Mentosów.
 5. takie wyciąganie prosi tylko o jedno o hermienie rośliny lepiej jej będzie pod światłem.Na kolejny grow lepszy nawóz a zobaczysz że rośliny będzie lżej uprawiać i z lepszym końcowym rezultatem.Pozdr.
 6. Daj fotkę całości bez zapalonego światła bo za wcześnie by roślina brała już liście.
 7. o panie ale mi przypomniałeś z tym zdięciem mego " Lajdaka" że muszę znowu go powielić nim mi się pechy zestarzeją w lodówie.Zostawiłem jeszcze sobie ze 20szt. więc jakaś szansa jest że 2 letnie nasiona jeszcze strzelą a wiele osób już mnie o nie pytało i by chciało kupić partię więc trzeba chyba mini odpalić i działać.Ładny masz tam dywan ;)
 8. Większe dawki nawozu na flo(kwitnienie) on też ma azot w składzie jest jeszcze sporo białych włochów jak co to możesz tamtego co lałeś dać połowę dawki ale magnez musisz podać koniecznie szczególnie na kwitnieniu.Kwiat będzie transportował lepiej cukry i żywicy będzie więcej a co idzie i masa topów.@ Dzik też trafnie przylukał że potas lekko leci. W ziemi ph pilnuj na poziomie 6,5-7 .
 9. A co to za odmiana co ma tak bujną rudą czuprynę? Lubię takie podobna do struktury mego "Łajdaka"( 5 fotka topów).Syte pączusie ;)
 10. Super wyszło a wynik jak to wynik przy innych roslinach pewnie byłby lepszy lecz SS to nie ilość lecz jakość.Pozdr.
 11. Kosher Kush zacne palenie może roślina nie tak produktywna ale jakość pierwsza klasa.Jak wyżej kwiatki fajne jak na 90W.Smakówa!
 12. Pewnie że wpłynie negatywnie.Zabawa ze światłem często kończy się hermieniem a tymi taśmami led to system rozjebałeś
 13. Piękne tłuste kwiatostany taki widok musi cieszyć, nie zostało nic innego jak tylko pogratulować i czekać na wynik owocnych zbiorów.Pozdr.
 14. Szanowny kolego by nie wstawały to sznureczek sie stosuje i po kłopocie Będzie git szkoda tej jednej rośliny z tym późnym pheno.Bryła korzeniowa piękna to świadectwo zdrowia roślin.Pozdr.
×