Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com phytolite.com

SmakMaroca999

Grower
 • Content count

  3,700
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

2 Followers

About SmakMaroca999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,487 profile views
 1. "Joka,foka,sroka,OK-a!Mówią że Lem jest fantastą i że przybysze sa zieloni jak ciasto kiwi trochę obrzydliwi..." hehe .Dobrze widzieć twe poczynania w nowym GL, będę lukał i oceniał progres pozdr.
 2. Diesel Automatic

  Nie podlewa się wodą nasyconą co2 to taka wskazówka bo korzenie dostają po dupie.Ze sklepowych wód bardzo dobra jest Dobrowianka niegazowana ma dobre ph i proporcje minerałów w szczególności niski poziom sodu (Cl).
 3. Z fartem @dawcanerki ! Będę kibicował do finiszu.
 4. "Main-Lining"

  Pewnie szkoda czasu i prądu lepiej zrobić LST z lekim defo i lepsze wyniki będą.Każde cięcie to zatrzymanie rośliny na kilka dni ale praktyka i nauka zawsze się przydaje.Pozdro.
 5. Dark Rom L280

  Ziemia ma nawozy spokojnie na 3 tyg. weg. Zakup sobie od AN z formułą ph perfect a nie będziesz musiał kalibrować ph- dużo ułatwia.Jesli używasz nawozów z AN to lepiej bosty też od nich.Polecam na kwitnienie BigBuda i BudCandy a na finisz Flawess.Musisz koniecznie miec dobrą wentylację by na późnym flo wilgotność nie wzrastała powyżej 40% bo Critical bardzo słabo odporny na plechę miałem wiele razy i zawsze jakiś pąk był przyatakowany od srodka.Powodzenia i z fartem do mety!
 6. "Main-Lining"

  ładna świnka, jeszcze sporo napuchnie,weź tylko wyczyść te wszystkie liście u dołu i pozbieraj te co zalegają na medium bo to może plechę sprowadzić.Pozdro.
 7. Drzewny Out 2017 Pana Plana

  Nie syp tego ślimakolu tak pod planty bo zmienia ph i do tego później będziesz palił ten syf.Też kilka lat temu wyjebałem pana w krzaki obok spota a ta suka otworzyła banany i miałem szklanke nasion z kilku roślin.Ten zwierz co go wczesniej złapałeś w butle to albo popielnica albo orzechówka oby dwa gatunki pod ochrona zagrożone wyginięciem nie wiem czy przypadkiem nie są wpisane do czerwonej księgi gatunków.
 8. Witaj nie zaszkodzi nagiąc im główne szczyty.Ten co nazywasz go nedznikiem zakwitł pózniej bo pheno raczej półauto sie trafiło i napewno bedzie to z całej trójki najmocniejszy sort.Rostrzał genów wielki trzy rosliny i trzy rózne cechy wykazuje i weź tu zrób harwest w jednym czasie dlatego ja sadzę różne smaki bo tak czy siak ścinka na raty.Ładne samice z fartem!
 9. 0,64m2 i sześć roślin w autopotach będzie ciasno strasznie i odbije sie na plonie lecz życze udanej uprawy i czerpania wiedzy by następna poszła jeszcze lepiej.Z fartem do mety!
 10. Piękne budsy!Pogratulować!Jednak widać że mix odmian i gotowość do zbiorów rózna np: co to za odmiana z 14 fotki z prawej strony z tyłu, widać że ta roślina ma jeszcze sporo dni do finiszu.Elegantura mistrzu chyle czoła!Pozdrawiam.
 11. 5xAUTO od ADVANCED SEEDS, LED 60W

  Witaj Rysiu ! Zmieniaj czipy w panelu i rosliny auto na zwykłe.Wiele zwykłych odmian zamkniesz w 70 dni.Pozdrawiam.
×