Panie i Panowie, temat pewnie wałkowany milion razy, ale mam nadzieję, że nie weźmiecie wzorców z elektroda.pl i nie odeślecie mnie z kwitkiem 😄
Jak widzieliście, szklarnia ruszyła, parapeciak też. Kiedyś już myślałem nad boxem. Jako że nie chodzi mi o ilość roślin, która zaspokoi cały blok, chciałbym spróbować sił z jakimś maleństwem, zarówno jeśli chodzi o bo, jak i odmianę.
Jaki sklep, bądź osobę, która zajmuje się boxami, możecie polecić? Zależy mi naprawdę na czymś małym, tak na jedną, maks 2 rośliny, ale jednocześnie, żeby można było coś sensownego z tego uzyskać.
Będę wdzięczny za "poprowadzenie za rączkę", bo z boxem to jestem naprawdę dopiero raczkujący 🤣