Skocz do zawartości
nasiona marihuany w sklepie thc-thc

darmowe nasiona marihuany rozdawane na forum

Bartas88

Użytkownik
  • Postów

    27
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana Bartas88 w dniu 21 Maja

Użytkownicy przyznają Bartas88 punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Bartas88

  1. Siostry mają się znakomicie, największa ma już jakieś 40 cm 😮 Minęło raptem kilka dni, a różnica widoczna naprawdę gołym okiem. Chyba w dobrym kierunku idą?
  2. A co to tu się pojawiają za białe włoski? 😇
  3. Zobaczy się, jak to się rozwinie, staram się je podlewać jak już nie ma słońca, ale może gdzieś tam przypadkiem coś kapnęło na liść i faktycznie od tego się tak brązowe zrobiło. A co do tych przebarwień, to najwidoczniej taki ich urok, grunt żeby się to nie powiększało, bo wtedy faktycznie zacznę szukać szkodników 😛
  4. Tak siedzę, patrzę i myślę i dochodzę do wniosku, że chyba pewne rzeczy trzeba sobie zacząć pisać, bo się zamuliłem i teraz się głowię, co tu właściwie rośnie. Chociaż obstawiam lowres z pierwszego zamówienia - mutancik dalej stoi na parapecie, a ja jeszcze jego siostry w szklarni wstawiłem - Royal creamatic swoją drogą też 😄 Tak więc zbiorcze foto 3 sióstr, największa to najpewniej lowres, ma jakieś 3 tygodnie. Uszczknąłem pierwsze dolne liście, co tu dalej robić? Doniczka jakieś 10l, ziemia sklepowa plus ogrodowa plus świeży nawóz od kur, normalnie z dnia na dzień widać wzrost 😮 Nie wiem tylko, czy mogą być spowodowane pojedyncze brązowe końcówki na liściach, widoczne na drugim zdjęciu. Przejmować się tym? Na 3 fotce widać uszkodzenia liści, które najprawdopodobniej są spowodowane żerowaniem jakiejś błonkówki. Tylko na tej sztuce to występuje. No i 4 fotka, zbiorcza. A dzisiaj dołączyły do składu 2 sztuki Quick one automatic, wszystko od thc-thc 😄 Wszelakie wskazówki mile widziane 🙂
  5. A jaką lampę byś polecił do tego boxa i inny osprzęt?
  6. Nie ma problemu, już mi bobek1 podesłał linka 🙂
  7. Podeślesz ten link na pw, bo tu się blokuje z tego co widzę 😞
  8. Ja jestem na tym etapie z jedną swoją panią, ale w sumie nie myślałem o usuwaniu liści 😮 Jutro chyba też fryzjer ją odwiedzi 😄 0,6l dajesz na tym etapie co ile czasu?
  9. A jakiś konkretny producent lub link do Ali byś mógł polecić? Wolę coś sprawdzonego, niż mam strzelać z nadzieją, że trafię 😛
  10. To może zaliczyć kolejną migrację, na sam proces rośnięcia mam nadzieję, że to nie wpłynie 😄
  11. @Mackyczy mogę poprosić o przeniesienie do działu indoor? Nie wiem dlaczego, ale teraz dopiero zauważyłem, że dałem to w dziale z pojedyncza fotką 😛
  12. Garbusek zaczyna rosnąć, południowy parapet chyba mu się podoba 🙂
  13. Panie i Panowie, temat pewnie wałkowany milion razy, ale mam nadzieję, że nie weźmiecie wzorców z elektroda.pl i nie odeślecie mnie z kwitkiem 😄 Jak widzieliście, szklarnia ruszyła, parapeciak też. Kiedyś już myślałem nad boxem. Jako że nie chodzi mi o ilość roślin, która zaspokoi cały blok, chciałbym spróbować sił z jakimś maleństwem, zarówno jeśli chodzi o bo, jak i odmianę. Jaki sklep, bądź osobę, która zajmuje się boxami, możecie polecić? Zależy mi naprawdę na czymś małym, tak na jedną, maks 2 rośliny, ale jednocześnie, żeby można było coś sensownego z tego uzyskać. Będę wdzięczny za "poprowadzenie za rączkę", bo z boxem to jestem naprawdę dopiero raczkujący 🤣
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+