Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

Judaista

Completed growlog
 • Content Count

  784
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Judaista last won the day on February 5

Judaista had the most liked content!

Community Reputation

145

About Judaista

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7,342 profile views
 1. Judaista

  Domowe sposoby na smród...

  Tylko filtr węglowy, inne cudowne śprajie i odświeżacze nie usuną tego zapachu.
 2. Przy niskim cri barwa światła ma duże znaczenie wg mnie. Wystarczy spojrzeć na efekty pod ledisona 4000k które mają poniżej 70cri, a panelem monochromatyczym który ma cri jeszcze niższe, ale za to zakres barw dostosowany do potrzeb rośliny. Poza tym mimo tego co podaje producent, to światło z tej żarówki jest bardzo białe i mimo, że nie mam odpowiednich narzędzi aby to sprawdzić, to szczerze wątpię w te 2000k. Kilka lat temu, sporo uprawiałem na gibach 250w i jak porównuje z tym co miałem podczas dwóch ostatnich grow pod tą żarówką(abstrahując od innych rzeczy które teraz robię, a które mogą mieć wpływ na wynik końcowy), to strzeliłbym w ciemno, że strata w plonowaniu może wynosić między kilka a kilkanaście procent.
 3. Wszystko pięknie, ładnie i czeka na rozwój sytuacji, ale... ...ta żarówka jest chu***a, mam ją i jest dobra na wega, ale kiepsko się pod nią formują kwiatostany. Pomyśl nad zakupem jakiegoś GIBa 2000k na flo.
 4. @bortek ale grudy ja jebe, zajebiście wygląda. Btw Hasz z suchego lodu jest chu***y, suchym lodem zamrażasz materiał roślinny do takiego stopnia, że się kruszy i przechodzi pył roślinny przez sito. Wychodzi więcej, ale bardziej zanieczyszczonego. Taki kief nie ma nawet startu to bubble full melta.
 5. Przecież normalnie widać, że dolne odrost się wyciągają tak jak powinny. Jeszcze tydzień wega i flo. Nic nie tnij.
 6. Dzień 56 Witam po dłuższej nieobecności w tym temacie. Spowodowane to było tym, że nic konkretnego się nie działo, a teraz będziecie mieli przykład dlaczego w uprawie nadgorliwość jest niewskazana Roślina która ma być matką, żyje, kwitnie sobie powoli i na niej nie będę się skupiał. Topek wygląda tak, więc mam jeszcze trochę czasu na zapylenie mam nadzieje. Saint og który będzie ojcem. Otóż drugi oprysk stsem prawie zabił mi roślinę i spowodował, że praktycznie cały ten czas po ostatnim updejcie roślina stała w miejscu. Co również ciekawe, po drugim oprysku na opryskiwanych odrostach pojawiły się nasiona. Nasiona wytworzone bez pyłku. tylko i wyłącznie stresem. Szukałem informacji o takim zjawisku, nie ma tego wiele ale wychodzi na to, że się zdarza. Nie znalazłem informacji o tym, czy takie nasiona są zdatne do użytku, ale z prostej logiki wychodzi na to, że będą to klony genetyczne matki. Na rośłinie na szczęście są też banany i co ważne część z nich już się otwiera, więc za kilka dni będę mógł zacząć zapylać lemona. Jeżeli okazałoby się, że na zapylenie lemona jest za późno, zbiorę sobie dodatkowo pyłku i planem b będzie zapylenie pojedynczych topów z roślin które dopiero wegują. Mam jednak nadzieję, że jeszcze uda się uzyskać lemon garlic og x saint og. To tyle na razie, do zobaczenia pozdro.
 7. Tak tylko topmax. Stary dobrze by było gdybyś zaczął sam ogarniać co, jak i kiedy robić i lać, bo to twoje drugie grow, a tylko bazujesz na tym co ci inni napiszą. Nie zawsze będzie ktoś, kto ci powie co masz robić.
 8. Olej resztę, posadź karmel. Będziesz pan zadowolony. Ja będę niedługo sadził regi caramello, jest to jedna z moich top 3 all time.
 9. A i B możesz na razie odstawić, jak zacznie wyciągać z dolnych liści, to zobaczymy czy jest jeszcze sens lać.
 10. One już dużo nie urosną, wgl wydaje mi się, że ta dioda daje za mało światła na tą powierzchnię, ona świeci ci na 100% mocy? Jak lejesz nawozy? Tego conniesieur bym już trochę ograniczał.
 11. Wiesz co, nie będę robił nalewki, tylko ekstrakcje alko, później ten alkohol odparuje i zostanie olej chciałem robić bho, ale nie chce mi się z tym yebać, poza tym rury nie mam i wgl alkoholem będzie szybciej. Otrzymany olej będzie w większości zamieniony na liquid do epapierosa.
 12. Siema, ostatni up z wynikami. Z wcześniej ściętego daddyego wyszło 32g, już część poszła z dymem i muszę powiedzieć, że temat jest mocarny. Z dominy i criticala wyszło łącznie 114g, 2 litrowe pudełko po lodach, stówka z tych dwóch idzie na ekstrakt alkoholem, zostawie tylko po sampelku na spróbowanie. Razem wyszło 146g, co w sumie mnie cieszy, bo spodziewałem się mniej, gdyby cookies nie odpadł może byłoby w okolicach dwóch stówek. Także czas kończyć tą nierówną walkę, wnioski wyciągnięte, nowe informacje zdobyte. Można zamknąć i przenieść, pozdro.
 13. Siema zaloga, szybki up bez upa. Krzaki zostaly sciete wczoraj tj piatek 1.02. Niestety fotek z procesu nie bedzie, w czwartek mialem pozar w domu i wczoraj cialem to na szybko. Za pare dni wrzuce zdjecia suszu i wage. Gorsze jest to, ze mialem juz 12 sadzonek doslownie jednodniowych i teraz stoja bez swiatla i ogrzewania. Nie wiem czy przezyja, elektryk dopiero w poniedzialek bedzie zeby mi podlaczyc nowa siec pod napiecie. Takze na razie to tyle. Za kilka dni wrzuce podsumowanie i nowego gl. Pozdro
 14. Booster też na oko wyglądają na jeszcze z 2 tygodnie spokojnie do ścinki. Musisz trichomy patrzeć
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+