Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
hesi.nl grasspower.nl

Judaista

Użytkownik
 • Content Count

  661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Judaista last won the day on November 8

Judaista had the most liked content!

Community Reputation

91

About Judaista

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,883 profile views
 1. Bardzo dobrze. Czterdzieści pare gram po pierwszym w życiu harvescie, ciekawe czy wgl coś mu jeszcze zostało
 2. @Dr Greenthumb No ja zazwyczaj tak robię, że sadzę więcej mniejszych. Teraz miałem inny plan na to mainlining, ale plan mi się posypał i później miałem problem z tymi sadzonkami i wgl ten grow mi idzie jak krew z nosa. Sadzenie mniejszych roślin ma kilka zalet, jak u mnie, jeśli odpadnie ci jedna roślina z jakiegokolwiek powodu masz mniejszą stratę. Dajesz krótszego wega żeby zapełnić całą powierzchnię, dzięki czemu troszeczkę zaoszczędzisz na prądzie i finalnie będziesz miał szybsze zbiory. Plon z metra i g/w są zbliżone tak czy inaczej.
 3. Nowy ferment z męszczaka którego miałem w grow. Za kilka dni dorzucę fotę z produktem końcowym.
 4. 32 dzień - 10 dzień 12/12 Dziś dostały biohumus, dałem jakieś 100ml mojej herbatki na 1,5 litra wody. Męszczak już wyekspediowany, poszedł na ferment, zostały 3. Ten po lewo to critical kush odrosty się mocno wyciągnęły i kilka z nich jest już prawie na poziomie głównego topa. Ogólnie dlatego właśnie jetem zwolennikiem sadzenia większej ilości mniejszych roślin. Męszczak może się trafić zawsze, a teraz jestem w plecy 25% plonu. Gdybym posadził np 9 sztuk w 4 litrowych miałbym stratę 11% No nic lecimy dalej. pozdro
 5. @Dr Greenthumb Ja już dawno w sumie barneya nie sadziłem, ale kiedyś byłem bardzo zadowolony z ich pestek. Może i spadli na jakości mocno przez te ostatnie 3 lata.
 6. Judaista

  Kronika Kryminalna

  Owszem, ale wiesz zatrzymanie było, 48 na dołku też, trzepanie chaty. Jednym słowem .....
 7. No niezłą im zapodałeś wyspę przetrwania no ale jak to mówią, co ich nie zabije, to je wzmocni
 8. Jednego planta dajesz? Ogarniemy jaki trening dobry do niego Nie myślałeś nad inną odmianą. A jak ten krzak ci będzie znowu kwitł 3 miesiące? Szkoda tak ścinać znowu niedojrzałe.
 9. No, a tak liczyłem na tego planta szedł najlepiej ze wszystkich. Jak już będę pewien, że to samiec na 100% i go wywalę to coś pokombinuje z łamaniem głównych szczytów, bo na inny trening to już jest za późno niestety. Też będę leciał na biotabsach niedługo, muszę spróbować tego hajpu Nie mam złudzeń, to pierwszy preflower na roślinie. Co ciekawe w mojej już co by nie mówić kilkuletniej karierze częściej z pestek feminizowanych miałem samców niż hermy. To będzie mój 4 samiec z femki, a hermę trafiłem do tej pory tylko jedną. Trochę szkoda tego planta, ale nie jestem zdziwiony, feminizacja nie daje 100% pewności, dlatego producenci podają najczęściej 99,9%, bo zawsze randomowo może się trafić jakiś samiec/herma.
 10. 29 dzień - 7 dzień 12/12 Wszystkie krzaki już się określiły z jedną nieoczekiwaną niespodzianką Girls Scout Cookies Poczekam jeszcze kilka dni dla pewności, bo może to tylko pojedyncze banany, ale raczej nie mam na to nadziei. Krzak pójdzie na FPJ, najgorsze że zostaną 3 sztuki i będzie niesymetrycznie. Moje zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne nie da mi żyć do harvestu pzdro
 11. No, trening odjebany perfekcyjnie
 12. Na oko wyglądają na wzglednie gotowe, ale wiadomo, ze na oko to "chłop w szpitalu umarł". Zobacz trichomy, jak masz mleczne z jakimiś pojedynczymi bursztynami to możesz ciąć.
 13. Ja bym nie ścinał indyjek na 25% bursztynów. na pierwszy rzut oka, to nawet już wyglądają na w miarę gotowe.
 14. Ja czekam na tą legalizację już 15 lat i się doczekać nie mogę Co do ziemi, ja kilka lat jechałem tylko na allmixie. Zdarzało się, że startowałem w nim sadzonki, zawsze bez żadnych problemów.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+