Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

Dzik

Completed growlog
 • Content Count

  1,764
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Everything posted by Dzik

 1. dokładnie tak jak wyżej @alinamax growlog robisz przere wszystkim wszystkim dla siebie. Zobaczysz że przy następnych uprawach będziesz tu wracał by sobie przypomnieć lub porównać pewne rzeczy. Następna sprawa że ty to widzisz tona żywo a my na fotkach. Możesz być pewien że ludzie zaglądają a jak ktoś będzie miał uwagi to napisze. Źródeł jak uprawiać jest wiele i tam powinieneś sięgać. Poza tym być czujny i robić po swojemu bo mogą zdążyć się chybione rady. Fryzjera też bym nie robił bo nadgorliwość nie popłaca.
 2. podpisałeś już filtr pod wentylator? ciągnie dobrze?
 3. Dzik

  HPS 150w 3xAK482 1xAK472 Auto Fem

  Jeszcze około 30 cm może ci podrosnąć tak pi razy drzwi. Defoliacja wskazana bo może być ciasno po łamaniu. Doły łamać będzie ciężko bo robią się zdrewniałe i włókniste. Przed łamaniem nie poldlewaj. na sucho rośliny będą bardziej gumowe i nie będą pękać. Do łamania zastosuj technikę uprzedniego miażdżenia łodygi. Przygotuj plastry by sklejać w razie gdyby ci za bardzo pękły. Na automatach nie wskazane są takie zabiegi ale jak mus to mus. Najlepiej to robić na wegu. Im później w kwitnienie tym trudniej i gorzej.
 4. Dzik

  Domowe sposoby na smród...

  filtr węglowy do okapu 20 zł redukcja/przejściówka 10 zł
 5. Dzik

  HPS 150w 3xAK482 1xAK472 Auto Fem

  działaj bo załadują w sufit
 6. kiedyś miałem palenie (outdoor) które suszylem 3miesiące z korzeniami, jeśli chodzi o smak i zapach to do dziś wspominam, więc jest to możliwe czekam na werdykt - który seedbank i dlaczego?
 7. ten LSD że zdjęcia to wina słabego światła inwestycja w nawozy przy brakach w oświetleniu mija się z celem
 8. Z moich obliczeń wynika że: przy lampach LED Pythonite COB NAKED 60W/120W zalecają średnio 337.00 W/m². Tutaj jest 750 W/m². Twoje problemy @Didi92 widoczne na górnych liściach są spowodowane nadmiarem światła. Za tym idzie słabszy sort jeśli chodzi o moc i jakość.
 9. @Judaista na tą powierzchnię zalecają 60W. @Didi92 ma 120W. Dlatego mimo iż tak ładnie gęsto poupychane, wydają się dobrze kwitnąć także w niższych partiach. Ciekaw jestem dalszego rozwoju sytuacji.
 10. Jak oceniasz skuteczność maty węglowej? Stosujesz wentylatory małej mocy. Czy maty węglowe znacznie obniżają ich wydajność? Czy wentylatory radzą sobie bez obciążania i zwiększenia poziomu hałasu?
 11. wyjątkowo oporny jesteś, coś mi się wydaje że już tak masz Regulamin: "Szanuj czas jak i estetykę tego działu. Tytuł in-door Podajemy rodzaj i moc lampy oraz odmianę uprawianą Przykład: HPS 600W | Skunk - można dodać dodatkowe info" kij w regulamin ale po co utrudniać sobie życie nawzajem? rób jak chcesz
 12. ja patrzę po pierwiastkach a nie orientuję się w markach nawozów więc nie podpowiem grow raczej odstawić ale tak jak producent zaleca
 13. Na razie zabójcze masz niedobory. Jeśli jedziesz wg wskazań producenta na 100% dawki (niekiedy nawet 120% interwencyjne) nic złego nie powinno się wydarzyć. Rośliny są na tym etapie gdzie odpowiednie warunki najbardziej decydują o płonie. Jeśli teraz będą głosować wszystko odbije się na wyniku końcowym.
 14. wszystko fajnie ale @Didi92 szukałem po necie growlogow z tą lampą. Teraz się okazuje że najciemniej jest pod latarnią . Edytuj proszę pierwszy post. Tam możesz zmienić nazwę growloga. Zrób to jak w regulaminie: lampa, moc, odmiana, dodatkowe info. Nie zaglądałem tutaj z powodu nazwy. Ja przestudiuję sobie twojego growloga od początku. @Miś zapadł w sen zimowy i się nie czepia o to :-)
 15. Śmiało nawóz na kwitnienie.
 16. bardzo ładnie rosną, bardzo schludna fotorelacja napisz coś więcej o lampach
 17. zobacz mój grow w zakończonych, miałem podobny problem mam nadzieję że ogarniesz, będę zaglądał
 18. Dzik

  THC-THC

  każda dobra (oprócz od seedbay)
 19. obstawiam że się nie zmieszczą na finale wieksza część (dolna) będzie łysa (patyki) jeszcze masz możliwość manewru, z każdym dniem będzie i to trudniej
 20. pokazuje gen podarowany od sativy nie jest to do końca wyznacznikiem dojrzałości, (maksymalnej mocy) maksymalna moc może być rownie dobrze kiedy jeszcze są właśnie takie białe wloski kiedy są już max napuchnięte - może już THC spadać a rosnąć CBD, mniej psychodeli a więcej rozluźnienia ( bardziej medyczne niż narkotyczne) może to być też objaw nadmiaru światła
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+