Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer

Wloczykij

Completed growlog
 • Content Count

  526
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  46

Wloczykij last won the day on September 15

Wloczykij had the most liked content!

Community Reputation

433

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,134 profile views
 1. Axial quiet są ciche, choć słabiej ciągną, cichszy niż td-160/100 n silent, nie wiem jak z TT :)
 2. No tak, najlepiej żydzić, do tego nie w tym dziale co trzeba
 3. Raczej bym tego sianem nie wykładał, bo jest bardzo łatwopalne. Pomyślałbym o zamkniętym obiegu powietrza przy dużym wypiździe, np. zamknąć boxa w trochę większej od niego szafce.
 4. Brałbym mylar, będzie cieplej, i HPS 100W do tego. Nie bierz automata na początek, bo nie masz pojęcia o uprawie z tego co widzę, a auto błędów nie wybaczają :) i nie bierz z tej stronki, bo konfidencą ;)
 5. Jakby przenawożone, niedobory, ale przez popalenie. Masz miernik ec, czy dedukujesz wg. tabelki? Ten system przy keramzycie nie powinien działać cały czas?, to nawadnianie kropelkowe? Co jakiś czas mogło by być odpalane przy ziemi, albo coco. Wywaliłbym połowę, albo 2/3 tej wody, i uzupełnił czystą. Mimo, iż wyglądają jak gó**o, to są do odratowania, chyba że to automaty. Trzeba je tylko odblokować, to polecą.
 6. Nie wymieniam wody, chociaż powinno się max co miesiąc, dolewam tylko przefiltrowanej wody. Miałem tylko plagrona +ew. iguana juice od AN. Zastanawiam się nad przetestowaniem zestawu do hydro od AN, drożej wychodzą te nawozy, zobaczę jeszcze, bo właśnie plagron mi się kończy :)
 7. Znaczy teraz po prostu usprawniłbym kilka rzeczy, m.in: -nie oklejał kocem ratunkowym, tylko biało-czarną grubą folią, koc prześwituje -nie montował rurek do inspekcji poziomu wody, jest szansa, że mogą przeciekać, rosną w nich glony, i więcej z nimi roboty, w nowym wiadrze zrobiłem bez rurek, tylko taki inspekt, nie oklejałem całego wiadra, zostawiłem pionowy pasek, pokaże później na focie -wstawił większe koszyczki, 8cm są za małe do większych roślin, korzenie wyżej przesychają, i cała roślina jest mniej stabilna. Koszyki często są zanurzone w wodzie, tylko trochę, tak, że ker
 8. No przepraszam bardzo, ale ostatnio często się irytuje, szczególnie czytając wiadomości z kraju
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+