Jump to content
thc-thc.com
grasspower.nl
ganjafarmer.com.pl

zgREDex

Completed growlog
 • Posts

  515
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

zgREDex last won the day on June 5

zgREDex had the most liked content!

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  SEX
  DRUGS
  AND
  ROCK
  N '
  ROLL

Recent Profile Visitors

1520 profile views

zgREDex's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

202

Reputation

 1. Kolejny kozacki przepis..po maselku z lisci cukrowych i topkow przyszedł czas na Hasish Butter. Choć z małymi problemami(pozostało trochę fusów-nierozpuszczonego haszu który osiada na dnie) to i tak jest mega. Aromat, smak-kadzidlo. Dodałem do porannej kawy. Aromat kawy+haszu/kadzidla jak w Marokanskiej kafejce. Dziś już wiem że nic nie jest w stanie mnie wkurw##.. Peace and love hahahaha😑😑😃😃😑😑
 2. Ni ch*j# 😁😉 dajcie mi tylko znać o kolejnym konkursie.. Too to będzie szach i mat 😉😃😃😃😃
 3. Hodowla domowa lub przydomowa karana grzywna bez możliwości ograniczenia wolności. Sympatycy leczniczej marihuany w rządzie pracują nad ustawą o możności uprawy marihuany <0.2% THC w domu przez osoby chore(wpis przez lekarza w kartę pacjenta o prozdrowotnym zażywaniu CBD) gdyż aktualnie "Rząd" tego państwa sprowadza CBD z Kanady 60pln za 1 gram.. Wyprodukowanie przez pacjenta w domowym zaciszu 1 grama zostało wyliczone na 8pln..dla pacjenta różnica w cenie rocznej kuracji jest nieporównywalna. Świetny pomysł miał rząd Tajlandii.. Który jest jeszcze biedniejszy niż nasz.... Dali pozwolenia ludzi na uprawę.. Zmniejszajac przez to wydatki na sądownictwo i wieziennictwo oraz i tu ukłon dla rządu Tajlandii.. Skupują od obywateli marihuanę po cenie" rynkowej" dając pracę swoim obywatela... Po czym rząd Tajlandia sprzedaje ja Ameryce i Europie z zyskiem ... Genialne w swej prostocie.. Wszyscy są na plus.
 4. Potrzebne pozwolenia i inne papiery.. -zgoda wujta, burmistrza, prezydenta miasta w zależności gdzie mieszkamy -posiadanie lub wykupienie ziemi pod uprawę na której znajdzie się również magazyn ZABEZPIECZONY PRZED NIEUPOWAZNIONYM WSTEPEM OSÓB TRZECICH w celu składowania i ewentualnej obrobki plonu, sam teren musi też być ogrodzony(wymagania co do ogrodzenia ustali głową miasta) .. Tzn. Hodowla, suszenie, curing i pakowanie ma odbywać się na terenie należącym do nas plantatorów-przedsiębiorców -najważniejszy wymóg!! -Przedstawić biznesplan-czas uprawy, czas obrobki, PUNKTY ZBYTU, ODBIORCY-JEŻELI NIE MASZ firmy która kupi od ciebie produkt zapomnij o pozwoleniach, zarys wydatkow i przychodow, ilość miejsc na rynku pracy jaka będziesz oferowac. - mile widziana niekaralność( brak wyrokow za posiadanie czy sprzedaż środków psychoaktywnych, ew. Jak w moim przypadku przedawnienie wynikające z braku zatrzymań oraz wyroków za ten sam czyn posiadania lub sprzedaży w okresie 5 lat) To są najnowsze info. Gdyż papiery o pozwolenie złożyłem tydzień temu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+