Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL

Bluregard

User
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bluregard last won the day on February 28

Bluregard had the most liked content!

Community Reputation

64

Recent Profile Visitors

469 profile views
 1. Jaki kalkulator?,kutfa Jest tyle zmiennych,że. Jak porstał wrzechśwuat?
 2. Pakuj ten set,ale z wentylem który ci poleciłem,filtr Eco prima clima,otwórz pomieszczenie w którym jest box,bo po 2 godzinach będzie tam 30 stopni jeśli to mieszkanie,jak to jakieś pomieszczenie gospodarcze inna bajka i run.
 3. Jaką masz temperaturę w pomieszczeniu teraz,w którym masz tę szafę,to podstawa doboru wentylacji?otwarte pomieszczenie czy zamknięte,w uprawie jest wiele zmiennych. Dobierzemy wyciąg.zmontuję ci set,ale więcej info,rozpisz się. Ja po 20 latach uprawy,uprawiam,wiosna lato,regulując obrotami wentyla. Temperatura w boksie z dobrze dobranym wyciągiem nie powinna skoczyć więcej niż ,7 stopni. Szczerze to zaczynasz od dupy strony 🤭
 4. H wysokość,możesz czekaj luknę,na odmiany jaki budżet masz na nasiona? Jaki masz budżet 4 różne ci zamontuję,w miarę równo rosnące. Ale jak dla pierwszaka polecam,channel+ medical seeds,rewelacyjna odmiana plony+,balans indica/sativa+,moc+ Bardzo łatwa w uprawie. Jest w moim top 3 odmian,na miejscu 3. Jestem oldskulowcem więc nie wiem na co liczysz😁
 5. Edytowałem posta looknij .dobrze sweter prawi 160 180 było by idealnie.
 6. Dlaczego automat,z odmianą fotoperiodyczną zamkniesz się w tym samym,czasie,a jakość palenia nieporównywalna. Lampą 250w ok,wyciąg polecam ci harrmana fi 125 3 biegi,droższy ale 10db cichszy niż ten który wrzuciłeś,filtr prima klima super,sam używam(wystarczy economy) 3 uprawy wymieniasz tylko wstępny i jest git. Pakuj tam jakąś indyjkę,np NL od(PP) u kumpla kozacko idzie. Doniczki 4x11l spokojnie wystarczą Porządny mieszak i lecisz.
 7. Gotowe zestawy to porażka😂napisz coś o warunkach w których będzie stał box,coś się zmontuje. Uprawa to jak pieczenie ciasta,dodasz za mało albo a dużo i będzie zakalec. Metoda próbb i błędów każdy grower ci to powie.
 8. Kochaniutki na bezpieczny set z filtrem 2-4 krzaki szykuj 1000zł Im więcej utniesz koszty tym mniej problemów w uprawie,tyle moje zdanie. Box z kg 60x60 jakieś 120zł,wyciąg wentyl 200zł,lampa 250w 100zł, balast 150,doniczki 30zł,ziemia 100zł,nawozy 50zł,nasiona 100zł,mieszak 120zł. Jeszcze filtr,rurki spiro zaciski wieszaki pierdoły,haczyki termohigrometr może nawilżacz. Za ten budżet,to box na 2 rośliny na cflkach,yyyyyy ledach bez filtrów.a zapach mega.
 9. Tacka na dno worek ziemi 10l z otworem na sadzonkę,dziury drenaźowe na dnie i bokach worka i heja w hokeja.obczaj to Zyskujesz 25 cm.
 10. Ło curwa potężna konstrukcja, jeśli są dwa wloty 2 filtry. Chyba że dasz na wydechu filtr fi 315 taki około 3000m3,bez wstępnego. Ale zajebiesz go po jednym grow.. Nie wiem jaki set tam masz,ale to potwór na 10m2 i nie będzie cichy. Sam wentyl nie robi hałasu najgorszy jest szum powietrza wylotu.
 11. Proponował bym odmianę fotoperiodyczną,z przewagą genów indica,14 dni weg,dobre gięcie i będzie 30g Automaty nie wybaczają błędów no i jakość suszu bez porównania. Co do tych ledów nie pomogę bo się na tym nie znam.
 12. Szukaj odmian z genami(guerilla gold),nie sugeruj się tym że odmiana ma dopisek FV. FV to nie półauto,to wyselekcjonowane szybko dochodzące rośliny(teoretycznie). Polecę od siebie,,, luknij u mnie w galerii,2 fioleczki na zapałkach,fajne odmiany,część zaczyna flo na początku lipca i kończą we wrześniu,a część pod koniec lipca i kończą około połowy października.
 13. O córwa stary dramatycznie to wygląda,a ten mech co tam robi?no i na moje oko to tam bagno zrobiłeś.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+