Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Bluregard

Completed growlog
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Bluregard last won the day on May 5

Bluregard had the most liked content!

Community Reputation

135

Recent Profile Visitors

884 profile views
 1. Próbki krwi każdej osoby zakwalifikowanej do pobrania krwi, osocza, trombaferezy, leukaferezy lub innego zabiegu wymagają oznaczenia: – antygenu HBs, – przeciwciał anty-HIV 1/2, – przeciwciał anty-HCV, – RNA HCV, – DNA HBV, – RNA HIV, – markerów zakażenia krętkiem kiłyi I tyle😁 Pierwsze co wyrzuciło google.
 2. Jak utrzymasz je w miare na równej wysokości będzie git(kwestia treningu) i twoich umiejętności😁 Automaty świetnie sobie radzą pod 12/12. Co to masz za perełki?
 3. Widziałem kiedyś taki patent:obcięty szczyt drzewa,rura PVC kanalizacyjna z korkiem na oko fi200 opartarta na niższej gałęzi spięta jakimiś opaskami do kikuta który został powyżej. Jak coś wykombinujesz chcę to zobaczyć 😁 Coś w tym stylu,tylko na drzewie
 4. Wpisz w YT,TreeTop Grow. To nie dla mnie,obsrałbym zbroję po sam chełm🤭🤣oooo
 5. Gdzie azofoska do nawozów biobizz?obornik bydlęcy będzie git,a na weg biobizz grow według zaleceń producenta,biohumus będzie zbędny. https://images.app.goo.gl/KKCQTJvw5RMsbaWDA
 6. Jeśli płyn jest w saszetkach to masz tylko na 1 kalibrację,a raz na 2-3 tygodnie warto skalibrować pH metr.
 7. Nie używałem tego więc się nie wypowiem,ale gdybym dzisiaj miał startować pierwszy raz wziąłbym te trzy podstawowe nawozy:canna grow,bloom i pk13/14,a ziemię zamiast biobizz,canna terra profesional.
 8. Cannazym i Cannaboost Rhizothonic,IMO szkoda siana. Efekty w stosunku do ceny,huyowe. Do pH metru dokup fluid do kalibracji,pH 7,0 i pH 4.0
 9. Jeśli właściciel Emila(współlokator) się nie zorientuje,a osoba robiącą przelew nie strzeli z dupy,to nie ma lipy. Chociaż dla pewności napisz do sklepu gdzie zamawiałeś,na współlokatora żeby cię usunęli z ewidencji,bo cuś kojarzę że z któregoś sklepu coś mi przyszło na Emila po pół roku jakaś oferta czy coś.
 10. Programator zwykły analogowy. Nawozy jeśli pierwsza uprawa bierz mineralne canna. Regulator obrotów sobie daruj,dobry kosztuje dużo a te z potencjometrem wtykane do gniazdka nie nadają się do kilku biegowych wentylatorów,buczą i hu*a regulują,w miejsce regulatora kup pH metr elektroniczny.np adwa ad11 albo ad12 używam od 4 lat i nie narzekam.
 11. Ciężko powiedzieć,zależy od aury,daj jakieś foty spota,jest blisko jakaś rzeka która może wylać?,czy to poprstu podmokły teren? Wiadra odpuść sobie,raczej kopce,ale to ziemię licz razy 2 albo 3
 12. Wstępny filtr zmieniam 2 razy w 1 cyklu,po wegu z włączonym nawilżaczem można proszek trzepać.
 13. A gdzie ty chcesz te nasiona kupić???????,no chyba że masz? Jak je ogarniesz napiszę ci trochę złego trochę dobrego o tej odmianie.
 14. Mój pierwszy patent na uczelnię nie,dętki z opon rowerowych.
 15. W jakiej części Polski mieszkasz?południe koniec kwietnia,północ 15 maj.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+