Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
growbox.pl hesi.nl grower.com.pl

Esned

Completed growlog
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

237 profile views
 1. Ciekawie się zapowiada będę obserwował 😁 po ilu dniach przesadziłeś je do docelowych ??
 2. One dopiero zaczynaja kwitnąć i z tym światłem to 2 miechy jeszcze spokojnie i plon będzie mizerny ??‍♂️
 3. Wydaje mi się ze ocet to ocet najlepiej kupić środek pH down kosztuje około 20-30zl zależy od firmy a starcza na długo ? podobno tez cytryna obniża i jest o wiele lepsza od octu ? woda po dostaniu jak wlejesz zawsze zwiększy swoje pH ale po 15 minutach dziwne może przez nabablowanie wody ??‍♂️ Jak wyleci Ci woda wołem doniczki spróbuj zmierzyć pH wtedy się tez dowiesz czy masz dobre ph by się nie poblokowaky później ? tak za wczasu lepiej sprawdzić
 4. @WeedBeg podlewaj mniejsza ilością wody takie małe ? np. Postaw sobie 0.5l wody koło takiej małej roślinki i zastanów się czy jej nie utopisz w tym ??‍♂️To nie hydroponika co cały czas korzenie są zaniżone w wodzie ? Takie małe musza mieć trochę mniej wody by mogły rozbudować system korzenny a jak maja mniej to zmieszasz je do szukania tej wody i rosną potem duże krzaki ? tylko znowu ich nie przesusz tak 100ml i stopniowo ze wzrostem zwiększasz ilość ?
 5. Zrób tak jak mówisz zostaw a jak wrócisz to zapewne będę potrzebowały mała ilość wody ? a nawozy się przydadzą jeszcze trochę ? butelki zdejmij z tego co mi wiadomo są dobre do kiełkowania gdy jest mała wilgotność w pomieszczeniu zastępują inkubator ? dni liczymy od wyjścia małych na powierzchnie ? teraz pewnie idą w korzenie potem urosną a na flo podwoją swoją wielkość i oby sufitem nie wyskoczyły ? i pamiętaj są to automaty delikatne ważne by ich nie stresować wtedy zamiast w 8tyg są gotowe w 10 ??‍♂️ A automat ma być raz dwa i kolejny do tego zostały stworzone ?
 6. Moim zdaniem przystopuj z podlewaniem, podlewaj wtedy gdy maja już sucho. I nie podlewaj narazie żadnymi nawozami w tych pierwszych 2 tygodniach powinny same sobie dać radę. Melasa nie za szybko trochę ? Nie lepiej zaczekać aż się dobrze ukorzenia i będą już w fazie flo ? Melasa to cukier czyli słodki,klejący i dla tak małych roślinek co jeszcze dobrze się nie ukorzeniały to zabójstwo. Na przykład posadź pomidora od nasionka w przezroczystym pudełku i zacznij go podlewać tak jak teraz małe panie zobaczysz co się stanie w korzeniami ??‍♂️??‍♂️ @bortek musiało im coś zaszkodzić warunki maja dobre to nadgorliwość ??‍♂️??‍♂️?
 7. Bardzo piękne kwiatki pozdro i smacznego czekam na kolejna fotorelacje !
 8. @Creso nie zbrzdyniala teraz wyglada ładnie ? pewnie ktoś powie ze mogła by stracić jeszcze trochę liści i dolnych odrostów tego popkronu ale ja narazie bym tak zostawił ? potem bym powycinał te słabe odrosty z dołu te malutkie które będą miały mikroskopijne fotki po co roślina ma tracić energię by się przebić z takimi małymi do góry i jeszcze pompować energię by urosły a to nigdy nie będzie to samo ?
 9. Ja bym im zrobił fryzjera maja strasznie gęsto ? moim zdaniem jest to chyba najlepszy moment na to by powycinać co niezbędne ?
 10. Zamawiaj hps pestki tnij niedługo te i ruszaj z nowym projektem !!!!
 11. Wyglądają zdrowo nie masz się czym przejmować ? przy okazji jak byś miał ochotę możesz zakupić stacje pogodowa nie są drogie a zawsze się nie zastanawiasz ile wilgotności masz i jaka temperaturę ? a co do temperatury trochę spora teraz robi się coraz cieplej i oby się nie okazało ze do 40 ci dojdzie ?
 12. @vitecky chodzi ci zapewne o popkorn który rośnie w niższych partiach ? dużo ludzi go wycina daje to przeniesienie energi z dolnych parti w górne ? dolne odgałęzienia przeważnie są słabe maja bardzo mało światła i topy rosną naprawdę niezadowalające (bardzo małe) jak dla niektórych, a każdy wie ze lepiej palić ogromne topy z ogromnych drzew ? ale jeszcze przy twoich maluchach trochę za wcześnie ? fryzjera powinno się robić 3 razy w ciągu ich życia ale dokładnie nie pamietam kiedy ? @Triskele jest specjalistka napewno postara się nam odświeżyć ta wiedzę ?
 13. @michal_o to jeszcze pewnie z dobry miesiąc do końca ? wyglądają apetycznie napewno przy hps wycisnął byś z nich o wiele więcej ? z fartem do końca
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+