Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
Sionka.pl

thc-thc

User
  • Content Count

    376
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

thc-thc last won the day on September 2 2016

thc-thc had the most liked content!

Community Reputation

11

Kontakt

  • Strona WWW
    https://thc-thc.com

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Zainteresowania
    Nasiona Marihuany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. NOWOŚĆ: Marula Fruit - Nasiona Marihuany Regularne od Royal Queen Seeds Jest i kolejna odmiana w wersji regularnej od Royal Queen Seeds. Nazwa tej odmiany pochodzi od drzewa o tej samej nazwie, które rośnie w Afryce. Drzewa te są wytrzymałe, podobnie jak nowa odmiana od RQS. Więcej na temat tej ciekawej pozycji nasion marihuany, znajdziesz na naszej stronie....https://thc-thc.com/produkt/marula-fruit-regularne/
  2. NOWOŚĆ: Mango Crunch - Nasiona Marihuany Regularne od Royal Queen Seeds W ostatnim czasie Royal Queen Seeds wypuścił sporo nowych odmian w wersji regularnej, między innymi Mango Crunch. Charakterystykę tej odmiany znajdziecie na naszej stronie...https://thc-thc.com/produkt/mango-crunch-regularne/
  3. NOWOŚĆ: Hulkberry Automatic Feminizowane od Royal Queen Seeds Hulkberry w wersji auto kwitnącej to zdecydowanie odmiana z tych bardziej mocniejszych. Łączy sobie słodki i pikantne terpeny. Więcej o tej odmianie znajdziesz pod linkiem...https://thc-thc.com/produkt/hulkberry-automatic-feminizowane/
  4. Pojawił się nowy dział w naszym sklepie: Najlepsze Okazje, znajdziesz tam nasiona, które są w PROMO 1+1 ale dodatkowo są z Rabatem -20% oraz przysługuje do nich Standardowy Gratis.
  5. NOWOŚĆ: Haze Berry Automatic Feminizowane od Royal Queen Seeds Odmiana z przewagą sativy, nie za mocna, co sprawia że nie będzie po niej psychodelicznego haju. Więcej o tym automacie dowiesz się z charakterystyki, którą znajdziesz na naszej stronie. Aktualnie jest ona w atrakcyjnej ofercie 1+1 oraz z Rabatem -20% plus dostaniesz do niej Standardowy Gratis. Link do nasion.....https://thc-thc.com/produkt/haze-berry-automatic-feminizowane/
  6. W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30% Amnesia Haze Feminizowane (Royal Queen Seeds): https://thc-thc.com/produkt/amnesia-haze-feminizowane/ Auto Euforia Feminizowane (Dutch Passion): https://thc-thc.com/produkt/auto-euforia-feminizowane/ Auto Purple XXL Feminizowane (SeedBay): https://thc-thc.com/produkt/auto-purple-xxl-feminizowane/ Critical Russian Feminizowane (Akseeds): https://thc-thc.com/produkt/critical-russian-feminizowane/ Crystal Kush Automatic Feminizowane (Akseeds): https://thc-thc.com/produkt/crystal-kush-automatic-feminizowane/ El Patron Feminizowa
  7. Już Zagościły u Nas Promocje Świąteczne 2020! Skorzystaj już teraz! https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/promocje/ - Pozycje z Rabatem -30% + Standardowy Gratis + Ewentualnie 500+. https://thc-thc.com/najlepsze-okazje/ - Pozycje w PROMO 1+1 oraz z Rabatem -30% + Standardowy Gratis + Ewentualnie 500+.
  8. NOWOŚĆ: Garlic Mist Regularne od Royal Queen Seeds Jak widać RQS wraca do nasion regularnych, dobra gratka dla osób chcących produkować własne nasiona marihuany. Więcej o odmianie Garlic Mist na naszej stronie pod linkiem....https://thc-thc.com/produkt/garlic-mist-regularne/
  9. BLACK FRIDAY 2020 w Sklepie THC-THC Do Poniedziałku na wybrane produkty mamy dla Was Rabat -30%...https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/promocje/ W szczególności Polecamy pozycje, które są również w Promocji 1+1, dodatkowy Rabat -30% sprawia że nasza oferta jest nie do przebicia: Auto Mazar Feminizowane 1+1 (Dutch Passion): https://thc-thc.com/produkt/auto-mazar-feminizowane/ Big Poison Automatic Feminizowane 1+1 (Akseeds): https://thc-thc.com/produkt/big-poison-automatic-feminizowane/ Easy Plant XXL Automatic Feminizowane 1+1 (Akseeds): https://thc-thc.com/produkt/easy-pla
  10. W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30% Afghan Kush Feminizowane (SeedBay) https://thc-thc.com/produkt/afghan-kush-feminizowane/ Auto Desfran Feminizowane (Dutch Passion) https://thc-thc.com/produkt/auto-desfran-feminizowane/ Banana Blaze Feminizowane (Dutch Passion) https://thc-thc.com/produkt/banana-blaze-feminizowane/ Easy Plant XXL Automatic Feminizowane 1+1 (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/easy-plant-xxl-automatic-feminizowane/ Haze Berry Automatic Feminizowane 1+1 (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/haze-berry-automatic-feminizowane/ HulkBerry
  11. NOWOŚĆ: El Patron Feminizowane od Royal Queen Seeds Odmiana na indoor, czyli na aktualny czas. Opis, charakterystyka pod linkiem....https://thc-thc.com/produkt/el-patron-feminizowane/
  12. Halloween 2020, Mamy Dla Was Wybrane Produkty z Rabatem -30% Auto Mazar od Dutch Passion -30% + PROMO 1+1 + Gratis Standardowy https://thc-thc.com/produkt/auto-mazar-feminizowane/ Haze Berry Auto od Royal Queen Seeds -30% + PROMO 1+1 + Gratis Standardowy https://thc-thc.com/produkt/haze-berry-automatic-feminizowane/ I wiele... wiele... innych...https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/promocje/ Zapraszamy!
  13. NOWOŚĆ: Cherry Pie Feminizowane od Female Seeds, to odmiana dość egzotyczna i zarazem ciekawa. Taka trochę przygoda z indoor. Jest to szczep związany z klasycznym Pure AK. Więcej na naszej stronie....https://thc-thc.com/produkt/cherry-pie-feminizowane/
  14. Na Sezon Indoor 2020/21 Mamy dla Was aż 60 Odmian w PROMO 1+1 Więcej na naszym blogu....https://blog.thc-thc.com/oferta-nasion-na-sezon-indoor-2020-21/
  15. NOWOŚĆ C-Vibez Feminizowane od Dutch Passion Bardzo drogie nasiona dla koneserów, może warto je kupić jeśli ma się fundusze...https://thc-thc.com/produkt/c-vibez-feminizowane/
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+