Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

thc-thc

User
  • Content Count

    356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

thc-thc last won the day on September 2 2016

thc-thc had the most liked content!

Community Reputation

10

Kontakt

  • Strona WWW
    https://thc-thc.com

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Zainteresowania
    Nasiona Marihuany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Czy Outdoor w Sierpniu Ma Sens? Z nami TAK, sprawdź listę propozycji nasion dla Ciebie.....https://blog.thc-thc.com/outdoor-w-sierpniu-czy-ma-to-sens/
  2. Pamiętajcie u nas znajdziecie najlepsze Promocje 1+1, tylko u nas odmiany z Dutch Passion w 1+1. Również wszystkie oryginalne opakowania 100 seeds są tylko u nas w 1+1, mało tego do tych opakowań również przysługuje standardowy gratis. pozdrawiam THC-THC
  3. W tym tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA z Rabatem -30% mamy dla was same szybkie automaty, trzy z nich są dodatkowo w PROMO 1+1...https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/promocja-tygodnia/ pozdrawiam THC-THC
  4. Przypominamy że cały czas trwają PROMOCJE 1+1 na wszystkie automaty od Royal Queen Seeds. Po za tym w Ofercie 1+1 mamy inne odmiany, między innymi najlepsze autofloweringi od Dutch Passion. https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/promocje-11/
  5. W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30% Auto Chronic Feminizowane (SeedBay) https://thc-thc.com/produkt/auto-chronic-feminizowane/ Auto Critical Orange Punch Feminizowane (Dutch Passion) https://thc-thc.com/produkt/auto-critical-orange-punch-feminizowane/ Gold Mery Automatic Feminizowane (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/gold-mery-automatic-feminizowane/ Haze Berry Automatic Feminizowane 1+1 (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/haze-berry-automatic-feminizowane/ Haze Berry Automatic Feminizowane od Royal Queen Seeds jest dodatkowo w PROMOCJI 1+1
  6. W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30% Auto Cinderella Jack Feminizowane (Dutch Passion) https://thc-thc.com/produkt/auto-cinderella-jack-feminizowane/ Easy Bud Automatic Feminizowane 1+1 (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/easy-bud-automatic-feminizowane/ Easy Plant XXL Automatic Feminizowane (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/easy-plant-xxl-automatic-feminizowane/ Fat Banana Automatic Feminizowane 1+1 (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/fat-banana-automatic-feminizowane/ Tym razem dwie pozycje z oferty 1+1 dodatkowo z Rabatem -30%
  7. A w tym tygodniu w PROMO mamy Diesel Automatic Feminizowane od Royal Queen Seeds, który jest w OFERCIE 1+1 i dodatkowo z RABATEM -30% + Standardowy Gratis! Ta oferta jest nie do przebicia 🙂 Zapraszam do nas na Okazje ! pozdrawiam THC-THC
  8. W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30% Big Bud XXL Automatic Feminizowane (Zambeza Seeds) https://thc-thc.com/produkt/big-bud-xxl-automatic-feminizowane/ CBD Auto White Widow Feminizowane (Dutch Passion) https://thc-thc.com/produkt/cbd-auto-white-widow-feminizowane/ Gold Mery Automatic Feminizowane (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/gold-mery-automatic-feminizowane/ Shiva Skunk Automatic Feminizowane (Sensi Seeds) https://thc-thc.com/produkt/shiva-skunk-automatic-feminizowane/
  9. Mega Promocja na Autofloweringi od Royal Queen Seeds! Wszystkie auto kwitnące odmiany z RQS w PROMO 1+1 Link do oferty Royal Queen Seeds: https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/producenci-nasion/royal-queen-seeds/ Wpis na naszym blogu: https://blog.thc-thc.com/wszystkie-auto-kwitnace-nasiona-od-rqs-w-11/ Zapraszamy do Zakupów, Czerwiec to idealny miesiąc na auto kwitnące odmiany 🙂
  10. Przypominamy! W naszym sklepie znajdziecie najtańsze nasiona marihuany odmiany Auto Mazar od Dutch Passion. Są one w Promocji 1+1 oraz z dodatkowym Rabatem 20%, na wszystkie warianty, również opakowania 100 sztuk. Zapraszamy THC-THC
  11. W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30% Big Poison Automatic Feminizowane (Akseeds) https://thc-thc.com/produkt/big-poison-automatic-feminizowane/ Northern Light Feminizowane (Royal Queen Seeds) https://thc-thc.com/produkt/northern-light-feminizowane/ Northern Lights XL Automatic Feminizowane (Zambeza Seeds) https://thc-thc.com/produkt/northern-lights-xl-automatic-feminizowane/ Skunk#1 Feminizowane (Sensi Seeds) https://thc-thc.com/produkt/skunk1-feminizowane/
  12. Tylko u Nas Amnesia Haze Automatic Feminizowana od Royal Queen Seeds w PROMO 1+1
  13. W Tym Tygodniu w PROMOCJI TYGODNIA -30% https://thc-thc.com/produkt/afghan-kush-feminizowane/ https://thc-thc.com/produkt/nyc-diesel-automatic-feminizowane/ https://thc-thc.com/produkt/super-critical-automatic-feminizowane/ https://thc-thc.com/produkt/vanilla-ice-automatic-feminizowane/
  14. Mamy dla was Promocję na Auto Mazar od producenta Dutch Passion https://thc-thc.com/produkt/auto-mazar-feminizowane/ Dodatkowe -20% + 1+1, co w przeliczeniu daje 15 zł za sztukę. U nas Promocja obejmuje wszystkie warianty również paczki 100 sztuk. pozdrawiam THC-THC
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+