Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

gigit

Completed growlog
 • Content Count

  1,559
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

gigit last won the day on July 7

gigit had the most liked content!

Community Reputation

143

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,426 profile views
 1. Ziemia ziemią ale one mają zdecydowanie za mokro z tego co widzę. Jak masz możliwość to zrób mieszankę tej ziemi z perlitem i przesadź je. Następnym razem takie maleństwa po prostu zraszaj a nie podlewaj i będzie ok Ph na tym etapie, tym bardziej w ziemi nie jest aż tak istotne.
 2. Fajny projekt, jak na kawalerce dwie rodziny 😂😂 Jak sprawują się u Ciebie te doniczki? Mam coś podobnego i nie jestem zadowolony
 3. Po pierwsze... Niczego nie wnosisz istotnego do tematu, po drugie nie jest to twój wątek żeby kwestionować treści a po trzecie to widzę że intelektualnie to stać Cię tylko żeby minus kliknąć... I dwa razy "polityka" napisać... Może ty już nie pal...
 4. To nie polityka tylko zobrazowanie sytuacji... Nie podoba się... Zamknij oczy, proste
 5. Ty je w ogóle podlewasz? Kokos suchy jak obietnice trzaskowskiego.
 6. Jutro zaczyna się trzeci tydzień od przełączenia, co oznacza że laski będą miały krótszy dzień o kolejne 15 min. Skończyły mi się nawozy vitalink i szczerze mówiąc bardzo dobrze, wracam do plagron, przynajmniej dla mnie numer jeden. Było jak od linijki... Ale widać zawsze musi się ktoś wyrwać... Celebryty...jedne 😁😁
 7. Dobry led to i pod 50 lekko wytrzyma. Jak chcesz pogadać o cenie to zapraszam na priv.
 8. 36° to faktycznie cieplutko. Wystarczy że puścisz coś na radiator i będzie dobrze, oby jakie ruch powietrza był.
 9. A dziękować..dziękować Panele jak na razie sprawują się rewelacyjne. Jedyne co zauważyłem, to że jak są odkręcone na max trzeba im zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Wystarczy tylko ustawić mieszajscy tak żeby owiewał lampy i jest gitara. 240W potrafi wytworzyć sporo ciepła tym bardziej jak temperatura otocznia jest na znacznym plusie, a przypominam, że chłodzenie jest pasywne.
 10. Pierwszy tydzień po przełączeniu (12/12) za nami. Bez obaw te białe plamy to po oprysku, przepłukać chyba będę musiał wodą.... Od soboty odcięte 15 min światła i dostały po 0.5 ml/l PK.
 11. Bo w naturze nigdy nie mają tyle światła, 16h to Powiedzmy optymalnie, a 18... Nie wiem co za łeb to wymyślił...poza tym one też odpoczywają a w fazie bez światła odbywają się również ważne procesy.
 12. A co ma do tego czy jesteś nowicjusz czy nie.... Gotowiec to badziew i tyle. Kręcić nauczysz się w 5 min, poza tym możesz kupić gotowe baletki do których wsypiesz susz.
 13. Klej taśmą bez obaw, temat przerabiałem nie raz
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+