Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

gigit

Completed growlog
 • Content Count

  1,610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by gigit

 1. Z odwłoków chrząszczy afgsnskich. Żarcik... Jak skończę eksperyment to może się pochwalę
 2. Nie wygląda to za dobrze... Hormony z oprysku przerosły mojego wyobrażenie... Niestety nie przemyślałem tego do końca i za duże dawki poszły przed przełączeniem... Nie wiem czy coś z tego będzie... Jak widać wszystko poszło na wzrost, nawet kwiaty wiąże w ten sposób. Eksperymenty...eksperyment...
 3. Po pierwsze to nie jest 3 tydzień kwietnia, tylko od przełączenia a to zasadnicza różnica, po drugie, wspominałem, że przyczyną tego że się tak wyciągają jest oprysk. Jak dla mnie, ten panel sprawuje się bardzo dobrze. Lepsza opcja jak cob, z racji rozproszenia światła, nie wspominając już że nie jest takim klamotem, lżejszy bardziej poręczny. Na clf rośnie a ty się martwisz o diody które dają 220lm z W.
 4. Masz na zasilaczu 240W. U mnie szczyty żółte bo już były pod samą lampą, wczoraj z bólem serca łamałem je.
 5. Gdyby był ktoś zainteresowany zakupem panela to zapraszam na priv. Są 4 sztuki dostępne. Oczywiście nowe, oryginalnie zapakowany. Zasilacz na 48 a nie 36 Bez jakiś tanich ir UV blue i innych na rzecz droższych LM301H. Cały komplet z wieszakami, kostkami z szybkim montażem i potencjometr.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+