Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Cieszę się że wszystkim się podoba :D :trawka: Również jestem zachwycony tym co dzieję się w tej lodówce ;)

 

21 godzin temu, Miś napisał:

Już jest pięknie, a jeszcze napuchną, że ho ho :D

@MiśMam nadzieję, ojjjj mam nadzieję :D

 

 

20 godzin temu, Pandafriend napisał:

Pisałeś, że twoje panny wyglądają podobnie do mojej, nieprawda, u ciebie są dużo bardziej napuchnięte i dojdą pewnie też szybciej... :indiana:

@PandafriendNo czy tak szybciej to nie wiem, narazie im się nie spieszy do końca żywota ;)

 

 

9 godzin temu, joka.menas napisał:

Zdj mowia same za siebie. Gdyby nie przekwitaly to jabym ich nie cial, wygladaja wspaniale.

@joka.menasWogole do głowy mi nie przyszło aby je ciąć :) Wyczekam je do burtyn/mleczak 50/50

 

 

7 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

Piekne rośliny biją moje na głowę masą a kwiat jeszcze biały to bedą topy, Stówka to powinna być z palcem w czterech literach.Jak od dołu łapie fiolet to głodna fosforu lecz ja bym już jechał tak do końca wynik będzie kozak.

@SmakMaroca999 ten fiolecik łąpie tylko na samych szczytach i wydaje mi się że to taka odmiana. Ale te plamy i usychające końce martwią mnie bo jest ich jak by więcej. Co to może być? Za dużo czy za mało jedzenia??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nikt nie odpowiedział na moją zagwozdkę to macie coś na gula skaczącego ;) hehe.

W końcu wygrałem walkę z moim aparatem coolpix s4150 i jak na takie małe gó**o to chyba nie można przyczepić się do jakości :D

Pozdro Załoga! :elo:

large.DSCN4256.JPGlarge.DSCN4257.JPGlarge.DSCN4258.JPGlarge.DSCN4260.JPGlarge.DSCN4261.JPGlarge.DSCN4262.JPGlarge.DSCN4263.JPG

jedna pani dostanie jeszcze raz flores-cannanzym-boost i potem do konca woda druga już jedzie na samej widzie... Pytanie, trzymac teraz PH 5,5 czy bardziej 6,5?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+