Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

 

2 godziny temu, Rysiu napisał:

Ładnie ci to rośnie w tej lodówce. W tej jednej doniczce masz cały czas dwie rośliny, czy jedną?

@Rysiu nie nie Ryszardzie... :) trzecia poleciała koło 2ego tygodnia flo... ni uja we 3 sie by nie zmieściły. Dobrze że szybko jajca pokozala.. ;) ELO!

 

3 godziny temu, Drwal napisał:

A jak sobie spalisz lola wieczorem to nie załącza Ci się ssanie na jedzenie? :D To się popularnie nazywa Pacman i wtedy często zagląda się do lodówki :D 

haha :D Luz... po prostu nie słyszałem tego :D Dobre dobre :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

56 minut temu, zasobnik napisał:

A z tą melasą już ktoś coś kombinował? Ile tego dodawać do wody?

Tez mnie to ciekawi, tak samo jak z miodem do oprysku @Killerontheroad to robil tylko on przesadzil z iloscia miodu w wodzie.

Czy melasa i miod moze byc stosowana w postaci oprysku czy lepiej do gleby?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To z morwy nie lej.Melassę znajdziesz w normalnym sklepie ze zdrowa zywnością lub jeszcze prościej w wędkarskim a ta jest z buraka albo z trzciny i służy do dosładzania zanety co super wabi np.leszcze widzisz ryby tez wiedza co dobre :) .Nie trzeba lać dużo łyzeczka do herbaty na litr starczy i nie używaj do każdego podlania co drugie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok. Dzięki za info. Jutro wolne to będe miał chwile żeby znaleźć. O wędkarskim myślałem ale nie byłem pewny czy to to samo. Skoro tak to na pewno znajdę :D

Lewa Pani powoli zaczyna czuć jesień... large.DSCN4302.JPGlarge.DSCN4306.JPG

 

 

 

Lewalarge.DSCN4308.JPG

 

 

 

Prawy Super Skunk

large.DSCN4309.JPG

Edytowane przez zasobnik
Sorki pomotałem
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+