Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growseed.pl farmerslabseeds.com

Plantator

Grower
 • Content count

  1,760
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

About Plantator

 • Rank
  Botanik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,928 profile views
 1. Siemanko . Czytam ten temst i zmasakrowała mnie info o 21 uncjach z jednego krzaka czy miałeś na myśli jedno pomieszczenie?:) Jeśli dobrze zrozumiałem to z jednego krzaka to proszę napisz jak to zrobić . A i masz do dyspozycji powiedzmy 2.4m na 2.4m z dwoma hps-ami 600w to chyba o te info prosiłeś Drwala. Pozdrawiam bardzo zainteresowany.
 2. Siemanko Plan, Dopinguje Cię bo ześ się natrudził rynny jakieś zamontuj zaślepione po obu stronach pod nimi a powinno być dobrze puki co . trzym się ziom
 3. Canna cure działa można używać przez cały okres rozwoju rośliny podobnie jak ,,soil attack,, i ,,disslike,, od Aptusa też działa na tej samej zasadzie tylko chyba jest bardziej wydajny i soil attack jest do gleby a disslike jest do rośliny. Canna cure nie śmierdzi i chyba nie jest odczuwalne dla oczu czy płuc bo aptus troszke woni i maske trzeba użyć ale trzyma 5-7 dni a canna 3-4dni. sprawdziłem oba preparaty i muszę że powiedzieć że są identyczne niemalże skuteczność i działanie identyczne. preparaty pozwalają utrzymać ogród pod kontrolą nawet podczas zmasowanego ataku tych skur.... .
 4. COB 130W | Red Dragon

  siemanko Łowca, jak by tych lampeczek dajmy na to 8, 10 jak z temp. wtedy jest ? ile tych lampeczek na m2 można optymalnie i nie pisz prosze ile chcesz albo jedna na środku . Chodzi mi o to jak maksymalnie blisko można je przytulić do siebie? czy jedna lampka 280w jest równe 500 hps?!? Roślinki piękne widać że lampeczki dają rade jak są ustawione od siebie (cm)? pozdro.
 5. Dzień dobry Panie, No to żeś przesadził ładnie wyszło ale kilka dni można było poczekać no ale jak się ma babyroom i tam już następny sort rośnie to lupa nie jest potrzebna bo tnie sie tak jak zaplanowano kilka tygodni wcześniej bez względu na stan trich-ów . Nie ma nawet dnia odpoczynku ciężkie życie rolnika w fabryce :). gratki ziom za projekt . jak zwykle pro. pozdro
 6. LED 90W | Herijuana

  Hejka, Ten pomysł z wielonasadem w donicy to naprawdę fajnie wygląda jak las świerkowy bonsai z 5, 7 drzewami. Zielone,uśmiechnięte znaczy idealnie widać że ten opisywany sposób przerobiłeś już kilka razy :). pozdro
 7. Siemanko Maestro, a tu widzę żniwa cały czas nie ma czasu na odpoczynek. Brawo. Będę spozierał na zmutowanego bo taki jakoś przyciąga wzrok. Z fartem i w zdrowiu do mety. Pozdro.
 8. Witaj mistrzu. Twoje focisze z materiałem idą na tapety. Po pierwsze primo po drugie primo i po trzecie primo! 👏👏👏👏
 9. WTF troszku mnie nie było a Drwal las uchodował . Ty to ziomuś masz rozmach , piknie. Jak spozieram na takie projekty to morda się zaciesza. Brawo👏👏.
 10. HPS 2x600W | Original Amnesia

  Dzięki wielkie Pany! Miś proszę o zmknięcie i przeniesienie tematu. Pozdrowienia😎
×