Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Pasjonista

Completed growlog
 • Content Count

  3,238
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Pasjonista last won the day on October 3 2018

Pasjonista had the most liked content!

Community Reputation

95

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

4,616 profile views
 1. Pasjonista

  Ak 47

  Daj zdjęcie całej rośliny w świetle dziennym
 2. Proszek można kupić np.50gr za 11.90€ na shop.qerbeet.eu tylko wiesz ile tego trzeba połknąć Ciekawy produkt dzięki za info. Mnie sie podoba ?
 3. @gigit wszystko w temacie @Vito musi tu zajrzeć i rozpatrzy ,ale nie widze problemu ,także status Pro Growera to kwestia doby ?
 4. @Vito @gigit chyba już te cztery GL ma i Pro Grower ' a umiejętności jak najbardziej ?
 5. Dzięki Rychu , dałeś prosty i dokładny opis jak to wszystko ugryść . Pewnie z twoją pomocą wiele ludzi skusi sie na tą prostą metode robienia własnego hashu w domowym zaciszu . Dziękujemy!!!
 6. Siema poradzi sobie ten ledzik od was do HS40 https://grower.com.pl/pl/p/Lampa-LED-NAKED-COB-120W%2C-LED-CREE-X-TE-3000K%2C-Phytolite-do-uprawy-roslin/4168
 7. A u mnie teraz końcówka 8-go tygodnia , trichomy prawie mleczne dużo brązowych włochów, ale dużo nowych świerzych , białych . Dam jej dwa tygodnie i zobaczymy co będzie .
 8. I słowo czynem się stało - by też innych rozśmieszało !!!
 9. Wrzuć fotki bo ciężko coś powiedzieć w ciemno ! Bym Ci doradził byś wodą spryskał ,ale po omacku to wiesz co można. My tu lipy nie " sprzedajemy" także na ten moment nie da sie coś powiedzieć, dlatego rozumiesz sens prowadzenia growloga.
 10. Oj i to duży , wysuszasz ziemie i nic z tego nie będzie . Zgaś lampe i poczekajn aż sie pojawią. I jak masz taki sprzęt i duże oczekiwania , a już na początku problemy ( brak wiedzy?) to zakładaj growloga , będzie nam łatwiej i szybciej coś Ci podpowiedzieć. Zresztą ostatnio kolega Luckow miał większego boxa od ciebie , więcej roślin i zero wiedzy i dzięki temu ,że sie u nas pojawił to na koniec uprawy był bardzo szczęsliwy. Looknij sobie w zakończonych Hps . Twój ogród , twoje końcowe oczekiwania.
 11. Stosowac nie stosowal. Ale fajnie jak mozna z MJ rozne sztuczki wymyslac , nawet samemu cos nowego opatentowac. Przypomina mi to cos jak kolesie uprawiali z regularnych i np. jedna galazke zakrywali by miala 12 godzin ciemni by szybciej obczaic czy to zenska czy meska. Metoda ta ma odslonic pozakrywane dolne partie i cos jakby auksyny przekierowac do bocznych odrostow kosztem glownego , tym samym zatrzymac wzrost glownego. (cos jak LST bez LST) Moim zdaniem trzeba wiedziec jak dokladnie ta technike wykonywac, bo z drugiej strony jak np. masz scisk w boxie i swiatlo nie dochodzi do dol
 12. Panowie niestety w Polsce muszą ludzie sie zbuntować. Wyjść na ulice . Prawda jest taka , że jeżeli wóde sprzedają , po której jesteś bardziej odurzony niż po LSD to ci rekreacyjni palacze , czy vapopalacze są prześladowani. Czesi dopieli swego ,inne kraje też (Hiszpania, Holandia czy nawet Urugwaj) a w Polsce kary większe jak za sekty jakieś!!!!! Prawda jest taka że jak masz normalne znajomości w Czechach to dobry materiał z domowej uprawy chodzi po 3 Euro . Tyle w temacie A z tym przewozeniem to daj sobie spokoj , nie wiem ale kary wieksze jak za uprawe ???
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+