Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

ZOSTAW

Completed growlog
 • Content Count

  997
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZOSTAW last won the day on August 3 2016

ZOSTAW had the most liked content!

Community Reputation

45

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

2,993 profile views
 1. Sklep zaoferował w zamian kod na 3 pestki (nie tego producenta co zamawiałem tylko sklepowa marka) oczywiście trzeba zrobić nowe zamówienie i dopłacić za przesyłkę... Sprzedajecie stare pestki i tyle. Jak myślicie że jestem frajerem którego da się przekupić bonem na 100 zł i trzema pestkami (kod działał na 3 pestki i do tego jakiś nieznany producent) to jesteście w błędzie. Straciłem przez was miesiąc czasu na kiełkowanie lipnych pestek. Normalnie to w tydzień wszystkie wychodzą i lecą do donic a tutaj po dwóch tygodniach dopiero zaczęły kiełkować i to po małej pomocy. Pomijam fakt że
 2. Straszna lipa na 8 nasion 4 nie wykiełkowały a nie jestem amatorem. Nie ma to jak się reklamować na trawce a potem zasłaniać się przepisami, z mojej strony ostatnie zamówienie. Zawsze śmiałem się z kolegi że zamawiał od was po 40 nasion a miał zamiar posadzić 20. Koleś nie potrafił złożyć zamówienia więc w sumie mnie to nie dziwiło że mu połowa nie wychodziła ale teraz wiem że to wy nie umiecie nasion przechowywać. Osobiście zawsze zamawiałem z innego sklepu (nie będę robił reklamy) bo miałem blisko z odbiorem tym razem mi się nie chciało jechać te 5 km i mam za swoje. NIE POLECAM !!!
 3. Jak wygląda u was reklamacja? Na 8 nasion wykiełkowało mi 3 i to z takim oporem że masakra. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
 4. ZOSTAW

  14 pestek 3 boxy

 5. W tym roku mam zamiar posadzić w zużytej ziemi po biotabsach ale już bez nawożenia, co najwyżej jak będą upały to podleję . Pytanie czy warto inwestować w coś takiego czas bo mam jakieś 200 litrów ziemi i masę pestek. Planuję zasadzić jakieś automaty.
 6. ZOSTAW

  grzyby

 7. Kupiłem rok temu 7 pestek wszystkie wyszły i było ok. Problem w tym że kiedy chciałem drugi raz zamówić to nie odbieraliście telefonu... kolega też chciał podjechać to mieliście zamknięte. Zamówienia poszły przez ganjafarmer a szkoda bo wole załatwiać takie rzeczy osobiście bez kurierów i przelewów.
 8. ZOSTAW

  Skunk.Critical.2xAmnesia haze

  Royal queen seeds autopot+biotabs+airdomes start 28.07 światło 18/6 (były problemy z sadzonkami) od 19.08 światło 12/12
 9. Byłem zmuszony zrobić to na moich pannach (10 tydzień flo) (mam za małego boxa) wyciąłem 80% górnych liści i efekty są grube roślina zaczęła bardzo mono kwitnąć szczególnie dolne partie. Choć przyznam że parę odnóg tak jakby się wyłączyło ale to były dolne które nic praktycznie nie wypuściły. Ok nieważne okazało się że te ususzone były zniszczone przez inną roślinkę
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+