Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Pomidorek

Completed growlog
 • Content Count

  1,402
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Pomidorek last won the day on July 29

Pomidorek had the most liked content!

Community Reputation

249

7 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to na spokojnie zostaw niech sobie rosną wolno, przy następnych uprawach będziesz mógł kombinować ?
 2. Podoba mi się twój ogródek... możesz dać tą wysoką trochę bardziej na prawą stronę żeby jej się nie przypalił? przynajmniej tak podpowiada mi instynkt :P
 3. Cały czas podziwiam... mieścisz roślinki do samego końca w takim małym boxie, a one tak zdrowo wyglądają... brawo ?
 4. Jest moc... dlatego tak kusi mnie uprawa hydro... tylko trochę więcej zabawy na początku uprawy... oby w takim zdrowiu do końca i czekam na więcej upów ?
 5. Takie krótkie podsumowanie... dziękuje wszystkim za to że byliście i zapraszam do innych fotorelek ? Cała uprawa była na "wyjebce", bez większych problemów... a smak, moc i ilość mnie jak najbardziej zadowala Bruce banner x white russian - 53g - naprawdę mocna odmiana po 1/3 lolka stwierdziłem że przerwa bo nie dam rady skończyć posta, topki luźniejsze niż u koleżanek, ale za to oblepione całe Bubblegum - 64g - drugi raz mam tą odmianę i na pewno do niej jeszcze wrócę... zapach, posmak po paleniu AŻ ŚLINKA CIEKNIE... faza delikatniejsza Critical kush - 82g - jeszcze nie paliłem, ale naprawdę wydajna odmiana; topy zbite, piękny kolorek i zapach... jeżeli fazka będzie mi odpowiadać to zawsze znajdzie się dla niej miejsce w mojej szafce Gorilla Glue - 60g - najpiękniejsze grube topy jakie zawsze chciałem zobaczyć u siebie, fazka mocna... po pierwszym spalonym lolku poczułem że coś w mojej świadomości się zmienia... wszedłem na wyższy LVL następny raz już nie był taki "wow" ale dalej potrafi zabić jak się przesadzi Critical XXL- 61g - (Tutaj mogę się mylić, podawałem już gdzieś wcześniej na forum... a ostatnio często kasuje mi się pamięć i sami wiecie) - Typowy upierdalacz... taki opis chyba wystarczy... Mnie i paru znajomych pokonał... dobry jak ktoś ma problemy ze snem... Naprawdę każda odmiana mi się jak najbardziej podoba, wszystkie 5 krzaków zostało wrzuconych do boxa na rewega, critical xxl i gorilla już jakieś nowe odrosty pokazały o ile się nie mylę... W sumie wyszły 304g naprawdę fajnych topków + to co nie trafiło do moich słoików tylko "złodziejaszka" :P (Na zdjęciu nie ma już całego palenia bo trochę tego przekopcone zostało w ostatnim czasie) @ Można dodać do zakończonych ?
 6. Maciutkie... dlatego moje automaty dalej w pestkach siedzą...
 7. @Nowy84 niby nikt nie mówi że trzeba ścinać jednocześnie, ale zostawiając jedną na dodatkowy miesiąc kwitnięcia marnujesz czas i miejsce w boxie... @WeedBeg jeżeli wybierzesz rośliny o podobnych rozmiarach, czasie kwitnienia itd będzie łatwiej, mniej pracy i pewnie lepsze wyniki ? myślałeś żeby skorzystać ze starych dobrych lamp hps?;) 400w do takiego boxa byłoby idealnie ? co do 6 donic... w swoim 80x80(bez paru cm) przy 6 roślinach jest dość ciasno, ale dałem rade... teraz zobaczę czy przy 4 będą podobne wyniki ?
 8. Planuję zrobić mały eksperyment porównawczy na klonach (hydro vs ziemia), jeżeli wygram to biotabsy wezmą w nim udział i będzie dodatkowo mineralne vs bio... ktoś jest ciekawy?
 9. Dzień 112 / FLO 69 Historia dobiegła końca, dziś wszystkie ścięte... nie warzyłem bo brakuje na wszystko czasu. Łapcie parę ostatnich fotek i czekajcie aż wyschną to zrobię jakieś podsumowanie :) Ogólnie jestem trochę zniechęcony bo dowiedziałem się że złodziejaszek znowu podbierał topki... nie żebym komuś żałował bo u mnie lolka zawsze można zapalić ale wkur... mnie już fakt że staram się, a nawet nie wiem ile zbieram :P bruce banner-x-white russian bubblegum critical kush Hm... możecie napisać jak wam się podobała taka fotorelacja... oprócz toppingu, pobrania kilku klonów i podlewania kiedy było już to konieczne nic nie robiłem przy roślinach ?
 10. Normalnie możesz podlewać... to roślina jak każda inna ? sam podlewam taką samą na out
 11. Jeżeli nic nie dawałeś nawozów to musiałeś mieć też zajebiście nawożoną ziemie która zatrzymała rozwój roślin, zobaczcie na ich kolor... czyli wpływ nie ma tylko ten panel, ale przede wszystkim ziemia ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+