Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

GreenYoda

User
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

GreenYoda last won the day on July 5

GreenYoda had the most liked content!

Community Reputation

12

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kilka dni temu drzewka ścięte. Aktualnie wszystko się suszy. Myślę że jak na pierwszy raz wynik będzie dobry. Za jakiś czas napiszę podsumowanie.
 2. Dzień 110/59 flo Dzisiaj panny ostatni raz podlane wodą wraz z nawozami. Za dwa tygodnie ścinam, nie uzyskam już lepszego rezultatu.
 3. Dzięki za uwagę. Jest to moja pierwsza uprawa więc nie wiem kiedy będzie najlepszy czas na ścinkę. Pod koniec miesiąca zobaczę co robić dalej.
 4. Dzień 88/ 37 flo Przesyłam kolejne fotki. Panny ładnie rozwijają swoje topy. Myślę że pod koniec miesiąca będę już ścinać ale to się jeszcze okaże.
 5. Dzień 60/15 flo Panny już powoli kwitną. Niestety ale przez małą moc lampy idzie to powoli i dodatkowo roślinki mocno się wyciągnęły. Tak czy inaczej, jakoś idzie, będę zadowolony z każdego wyniku.
 6. Dzień 44 Nowicjusz potrzebuje pomocy. Dwa tygodnie temu przełączone na 12/12. Przez 2 tygodnie mocno się wyciągnęły ale od kilku dni już zwolniły, dodatkowo szczyty zrobiły gęstsze od małych liści ale jakoś nie widzę białych włosków ( słupków ) Podlewam co 3-4 dni 500ml wody na doniczkę z dodatkiem nawozu na kwitnienie biocanna, wilgotność około 60%. Nie wiem czy to normalne aby tyle zajmowała indukcja, czy może kwitnienie już się zaczęło? Na ostatnim zdjęciu z włączoną lampą możliwe że widać taki jakby zalążek słupków. Sam nie wiem czy już panikuję czy tak ma być.
 7. Dzień 36. Pięć dni temu przełączone na 12/12. Panny mocno się wyciągnęły, aromat bardziej intensywny a w szczyty robią się bardziej gęstsze od listków, więc chyba wszystko idzie w dobrym kierunku.
 8. Na początku próbowałem lst ale nie miałem zbytnio jak obniżać głównego szczytu. Doniczka materiałowa więc odpada robienie dziurek a drutem nie chciałem głęboko wbijać w ziemię więc po kilku dniach zmieniłem na siatkę.
 9. Dzień 26. Wszystko chyba jest w porządku. Po treningu lst ładnie panny się rozrosły. Podlewane co 3-4 dni około 500ml wody + nawozy na doniczkę. Wilgotność +-60%. Za kilka dni przełączę światło na 12/12. Jakieś porady? Sugestie? Pozdro
 10. Mała aktualizacja. Aktualnie 17 dzień, 4 dni temu przesadzone do dużych donic. Problem z opadającymi liśćmi praktycznie rozwiązany. Ph wody obniżam do około 6.5. Temperatura utrzymuje się na poziomie około 25°C wilgotność aktualnie 55% Za kilka dni planuję zrobić trening lst. Pozdro
 11. Sprawdzałem raz, miernikiem papierowym i niby było ok, coś pomiędzy 6-7ph ale zamówiłem już elektroniczny miernik żebym miał pewności co do pomiarów. Wcześniej widziałem że z ph może być zabawa dlatego kupiłem nawozy od advanced nutriens które mają normalizować ph wody, czy to prawda to się okaże jak przyjedzie miernik. Może to będzie ważne ale zauważyłem że na spodzie doniczki przez dziurkę zaczyna wychodzić już korzeń. A i nie napisałem jeszcze czegoś ważnego, to nie są automaty więc w razie problemów będę mógł przedłużyć okres wegetacji.
 12. Witam, Jest to moja pierwsza uprawa nie licząc "hodowli" na balkonie, więc moje doświadczenie jest znikome. Możecie pisać jakie błędy popełniam żebym się czegoś nauczył ale o moich pierwszych błędach napiszę na dole 🙂 Nazwa nasion i producenta: 8 Ball Kuch i LSD od Barney's Farm, Cheese i Big Kush od Dinafem Rodzaj i moc lamp: 110W Luckygrow - światło uniwersalne Fotoperiod (czas świecenia): Aktualnie 18/6 Namiot uprawowy / growbox, wymiary: Homebox Q60 ( 60x60x120 ) Rodzaj podłoża i wielkość donic: Plagron All-Mix, Donice docelowo 11l materiałowe Nawozy: Zestaw Advanced
 13. Cena trochę niska jak na zakup w klubie. Na mieście z sprawdzonego źródła to 35-45 za jedynkę. No ale może miałeś szczęście i tanio kupiłeś Pozdro
 14. Jakieś oświetlenie muszę kupić jakoś w styczniu więc na pewno będę obserwować twoją uprawę.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+