Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

Dr Greenthumb

Completed growlog
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Dr Greenthumb last won the day on February 23

Dr Greenthumb had the most liked content!

Community Reputation

135

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

395 profile views
 1. powoli zbliżamy się do finiszu. dużych ilości nie będzie z tego, ale jest fajnie oszronione. cały dół i środek z tego pójdzie na bubble hush a góra do palenia. następny projekt to 4x bubblegum bez treningu. jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda big buddah i jak opowiada o swoich odmianach
 2. właśnie ta odmiana kolejny raz mi imponuje oszronieniem. po wyłączeniu świateł coś pstrykne żeby było lepiej widać.
 3. Up Rośliny kwitną, jest ok. Postanowiłem dzisiaj odłączyć panel hydro mars i jechać na samym cob. Niedobory potasu z plamami na liściach to najnowsze zmartwienia. Dostają 20ml/5l biobizz bloom.
 4. siema, straszna bieda w namiocie, kolejny carmelo poszedł na śmietnik. liście mu popaliło. delicious seeds to najgorsza genetyka jaka miałem. zostałem z 3 roślinami, życie... muszę zmienić taktykę na małe doniczki z light mixem i dopiero wtedy patrzeć co dobrze idzie i co warto zostawić. postaram się zrobić z nich kozackie krzaki żeby było później co oglądać. jak widać jeden topping wystarczy żeby były ładnie rozgałęzione.
 5. ja też lubię stresować na sam finał, najpierw wale im zimną wodę nawet z kostkami lodu, potem przesuszam kompletnie ziemię, następnie 24 albo 48 ciemni i kosa. Również mocne zabijanie temperatury jeśli pogoda pozwala.
 6. jak miałem tylko marsa w boxie to zawsze mi się wydawało że jest mało światła, słabo się rośliny ogląda, nie widać dobrze niedoborów w liściach. ale sam sprzęt w sobie narazie wydaje się niezawodny. nie ma jak białe światło.
 7. im niżej tym liście bardziej ciemne, to jest utracony chlorofil przez nadmiar światła na tej wysokości. teraz nad nią jest mars na połowę mocy czyli tylko czerwone widmo. a to jest mój zestaw energetyków
 8. UP Wszystko idzie dobrze, rośliny sobie kwitną. Najwyższa roślina się uspokoiła z tym gubieniem koloru zielonego liści, jest już dosyć mocno jasna ale trzeba się z tym pogodzić.
 9. Dzisiaj odeszła od nas koleżanka Carmelo. Bardzo chciała być gwiazdą na tym forum ale choroba genetyczna jej nie pozwoliła. Minuta ciszy dla wszystkich nasion które nie doczekały swojego przeznaczenia....
 10. Nie lubię przesadzać po różnych doniczkach, zazwyczaj nie miałem z tym problemów, oczywiście też znam teorie że tak lepiej ale jestem leniwy. moc zmniejszona do 250w. Ale tak... macie rację, następnym razem tak zrobię że posadzę więcej w małych przejściowych doniczkach i dopiero po pewnym okresie wybiorę finałową 5 najlepszych roślin. i już czuję że z nią będzie lipa po tempie rozwoju nowych liści względem pozostałych. no trudno pewnie trzeba będzie zapełnić boxa 4 roślinami.
 11. no i mam mały problem... jedna z roślin jest już prawie żółta, taka blado zielona. w tym wieku to dziwne, siedzi w ziemi all mix powinna być aż za bardzo zielona. i to jeszcze carmleo ? reszta rośnie prawidłowo. jak myślicie przejdzie mu czy to już hospicjum ?
 12. jednak się rozmysliłem, ciekawy jestem jak pójdzie z marsem na połowę mocy. pewnie gdzieś z 300zl, na aliexpress są po 680 od producenta i idą szybko bo odrazu z Niemiec. kiedyś walne sobie porządny cob w tym boxie bo bardziej lubię jasne białe światło.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+