Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com ganjafarmer.com.pl

Dr Greenthumb

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Dr Greenthumb last won the day on November 17

Dr Greenthumb had the most liked content!

Community Reputation

25

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. Twoje zabawki, pamiętaj że taki termowentylator bierze ogromne ilości prądu, czyli też i rachunek za prąd może wyjść spory.
 2. masz termometr ? podaj zakres temperatur w jakich to rośnie. temp poniżej 12 stopni mocno spowalniają metabolizm rośliny. będziesz miał problemy, niedobór magnezu, powolny wzrost itp. jak przełączysz na 12/12 to cienko to widzę w temp paru stopni przez tyle godzin. albo podgrzewanie albo rośliny auto i światło 24h.(ja bym wolał druga opcje, az tak nie szkoda prądu na światło). ps. no chyba że możesz jakoś to miejsce ocieplić. chłopaki coś wymyśla jak dasz więcej szczegółów
 3. Dr Greenthumb

  3xOG Kush 1xCheese LED 0,36 box

  Final UP Czas na ostatnią sesje zdjęciową. Niestety ciężko mi było znaleźć dobrze oświetlone miejsce przez słońce i bez przypału więc niestety sesja z wc. Entuzjazm tego grow trochę mi opadł bo któryś z og się zhermił i rośliny zaczynały produkować pestki. 3 dni spędziły w namiocie bez światła, temp około 18 stopni. Wszystkie włoski stały się szybko brązowe. Były kostki lodu jak i zimna woda z balkonu. Część liści zrobiła się fioletowa. Ziemia jest całkowicie wysuszona. Wagi wam nie podam bo nie ważę zbiorów, nie mam czym tego zrobić. Wytne do końca liście wiatrakowe i będę szuszyl w boxie przez przynajmniej tydzień. Dzięki wszystkim odwiedzającym, niedługo nowy projekt w tym boxie.
 4. te ziemie od canna to są tak nawalone nawozem że to przesada, lejesz sama woda a już widać nadmiar azotu, ciemne liście, szpony i opadajace końcówki. do tego ta plus jest bardziej torfowa, nie przesuszaj jej.
 5. Dr Greenthumb

  LED NAKED COB 120W SugarPop

  Siema, to i ja skomentuje. To chyba jakiś rekord wyświetleń i ilości stron w temacie, a może ja za krótko siedzę na tym forum 😁👌 czyli już lecisz 12 tygodni żeby coś zjarać, to naprawdę sporo. wcześniej jak wchodziłem to myślałem nic z tego nie będzie, badyle straszne, ale teraz mi się to podoba i widzę sens żebyś to dobrze skończył. także trzymaj bucha
 6. no właśnie, mam wrażenie że sporo tu przepłacania jak w wielu produktach z grow shopów, może znajdę tańszy odpowiednik. umierają sobie w ciemności już 3 dzień. jutro będzie up finałowy, postaram się o fotki w świetle dziennym.
 7. Jak szybko to daj spokój z mn to chyba najbardziej czasochłonny trening, chociaż wiadomo chętnie bym zobaczył jak Ty to robisz. Pokaż lst jak się nagina rośliny a nie przygniata do ziemi i też będzie ciekawie. Mam pytanie jaka masz opinie o BioTabs Mycotrex (nawet ogólnie o mikroryzie) ? To dosyć drogi produkt, czy warto dorzucić do ziemi jeśli stosuje biobizz a nie inne produkty od biotsbsu? 🤔
 8. skoro to nie jest fotorelacja to nie zasmiecaj, masz dział jak zacząć uprawiać
 9. Dr Greenthumb

  6x Skunk/Afghani HPS 600W DR90

  dzięki, zobaczymy na święta czy będą choinki oszronione śniegiem. robi się zimno konkretnie, dzisiaj pobiłem rekord w boxie 21 stopni przy 600w.
 10. Dr Greenthumb

  6x Skunk/Afghani HPS 600W DR90

  Poszły do góry po przełączaniu, pierwsze ślady kwitnienia już widać. Nadmiar azotu zjedzony, powoli wracam do nawożenia małymi ilościami. Trochę liści wycięte jak i małe łodygi z dołu.
 11. owszem trzymają wilgotność topów w słoikach bardzo dobrze, ale jeśli włożysz za mokre zioło to wkłady nie wysusza ich za nas. nawet po miesiącu nadal będą za mokre, nawet jak trzymałem 2 wkłady w mniejszych słoikach niż te powyżej.
 12. Po fotkach powiedziałbym że green crack najlepiej wygląda. Cały grow na 600w ?
 13. kolory naprawdę robią wrażenie, no i trimming pro. ja trymuje na koniec i nigdy to tak nie wygląda 😁
 14. az odnalazłem link do tego, od 20 minuty pokazuje swoją żyjąca ziemię. wcześniej pokazuje klonowanie z pomocą aloesu i takie tam..
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+