Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Dr Greenthumb

Completed growlog
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Dr Greenthumb last won the day on February 23 2019

Dr Greenthumb had the most liked content!

Community Reputation

135

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

642 profile views
 1. powoli zbliżamy się do finiszu. dużych ilości nie będzie z tego, ale jest fajnie oszronione. cały dół i środek z tego pójdzie na bubble hush a góra do palenia. następny projekt to 4x bubblegum bez treningu. jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda big buddah i jak opowiada o swoich odmianach
 2. właśnie ta odmiana kolejny raz mi imponuje oszronieniem. po wyłączeniu świateł coś pstrykne żeby było lepiej widać.
 3. Up Rośliny kwitną, jest ok. Postanowiłem dzisiaj odłączyć panel hydro mars i jechać na samym cob. Niedobory potasu z plamami na liściach to najnowsze zmartwienia. Dostają 20ml/5l biobizz bloom.
 4. ja też lubię stresować na sam finał, najpierw wale im zimną wodę nawet z kostkami lodu, potem przesuszam kompletnie ziemię, następnie 24 albo 48 ciemni i kosa. Również mocne zabijanie temperatury jeśli pogoda pozwala.
 5. jak miałem tylko marsa w boxie to zawsze mi się wydawało że jest mało światła, słabo się rośliny ogląda, nie widać dobrze niedoborów w liściach. ale sam sprzęt w sobie narazie wydaje się niezawodny. nie ma jak białe światło.
 6. im niżej tym liście bardziej ciemne, to jest utracony chlorofil przez nadmiar światła na tej wysokości. teraz nad nią jest mars na połowę mocy czyli tylko czerwone widmo. a to jest mój zestaw energetyków
 7. UP Wszystko idzie dobrze, rośliny sobie kwitną. Najwyższa roślina się uspokoiła z tym gubieniem koloru zielonego liści, jest już dosyć mocno jasna ale trzeba się z tym pogodzić.
 8. jednak się rozmysliłem, ciekawy jestem jak pójdzie z marsem na połowę mocy. pewnie gdzieś z 300zl, na aliexpress są po 680 od producenta i idą szybko bo odrazu z Niemiec. kiedyś walne sobie porządny cob w tym boxie bo bardziej lubię jasne białe światło.
 9. znalazłem rozwiązanie, przypomniałem sobie że mars ma dwa tryby świecenia i można włączyć same czerwone diody na kwitnienie. powinno to znacznie zmniejszyć nadmiar światła.
 10. w sumie to mam małą zagwostke, w wyższej roślinie ewidentnie ucieka chlorofil z górnych liści od nadmiaru światła. @Judaista miał rację za dużo. i teraz nie wiem która lampę zostawić cob cree czy kolorowe ledy.... cob to 200w, mars chyba około 175w. @maurycy to może chcesz odkupić Marsa ? ?
 11. Niedługo ja się biorę za psie kupki. Ilu worków używałes? nie chce mi się skrobac że wszystkich 5. jest na forum w dziale hasz olejki itp temat @SmakMaroca999 bardzo fajna marokanska metoda, potem ten pył można ubić w kostki ręczną prasą za 40zl.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+