Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Dr Greenthumb

Użytkownik
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Dr Greenthumb last won the day on January 9

Dr Greenthumb had the most liked content!

Community Reputation

90

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

212 profile views
 1. liście z drugiej strony... moja porada - daj jej spokojnie urosnac z 2,3 piętra, gdzie będzie już parę innych odrostów. i co do samej metodyki, najpierw sznurek który przytrzymuje dolna część łodygi w pozycji pionowej, następnie górna część rośliny w przeciwna stronę tworząc napięty łuk.
 2. jeszcze nigdy nie miałem pleśni, zrób zdjęcie z zoomem tego nalotu dla celów naukowych. masz jakiś plan na te topy, może bubble hush czy coś...
 3. czekam na komentarz zachwalajcy ten zacny trening
 4. to nie są zdjęcia od producenta tylko z forum o którym wspomniałem, pierwsza roślina była pod 300W led i wyszło 500g. sam jestem zdania że auto to sio na outdoor. tak tylko chciałem pozytywne światło na temat rzucić.
 5. nie do końca bym się zgodził i trochę obronie automaty chodź mam do nich negatywny stosunek przez brak kontroli nad okresem wegetacji. ale ludzie naprawdę robią potwory z automatów. myślę że ten dłuższy czas oświetlania może dać wymierne korzyści. kiedyś się interesowałem i siedziałem na forum autoflower network, i wkleje przykład Auto Ultimate od Dutch passion. ten niżej to około 1kg suchego towaru.
 6. z tym że "dużo złego się pisze" to przesadziłem, gdzieś widziałem ostatnio na konkurencyjnym forum #. chodzi o związek chemiczny Azadirachtin zawarty w tym oleju. coś tam z Google. https://www.dinafem.org/en/blog/cannabinoid-hyperemesis-syndrome/ Neem oil contains a molecule called azadirachtin that is held responsible for CHS by some people, who suggest that this compound could be poisoning neem-grown cannabis oil users. Found in other organic pesticides as well as in neem oil, the toxicity of this substance has been proven by various scientific studies, which suggest that symptoms of azadirachtin intoxication are similar to CHS symptoms.
 7. skąd te mendy się biorą w zimę ? to uparty zawodnik kiedyś z tym walczyłem ale w lato. ostatnio dużo złego się pisze o neem oil, że może szkodzić a chciałem tego używać. sypałem cynamon i inne cuda na kiju. napewno trzeba wszystko dobrze czyścić po każdej uprawie.
 8. naprawdę w końcu się wkurze i kupię Ci niebieskie okulary do robienia zdjęć pod HPSem
 9. ja też sobie usiądę na widowni. ciekawa ta oferta od panpestka.pl, nie znałem jej. jestem przed wyborem nasion i co chwila zmieniam zdanie, jestem gorszy od kobiety która nie wie co na siebie założyć. a może też wezmę chemdawg i gorille. ciekawego od którego breedera te pestki są tak naprawdę.
 10. a nie podsypałes żadnej sciółki żeby one nie wychodziły odrazu na światło? tak jestem pod wrażeniem że żyją bo gdzieś czytałem że one w doniczach wyłażą i usychają na dnie boxa. a z azotem to trudno, mi też się szybko skończył a topy spuchły. jego akurat lepiej mniej niż więcej dla smaku. co to zdjęcie się tak trzęsie, już myślałem że mi się w oczach pier... ile jeszcze chcesz to trzymać?
 11. Dr Greenthumb

  Mój pierwszy start

  ganja farmer jest moim zdaniem najlepszym sklepem z nasionami a napewno top 3. prawie zawsze tam kupuje. jeśli stawiasz na cbd sprawdź ofertę medical seeds, mają odmiany ze stosunkiem 1:1 thc do cbd.
 12. Dr Greenthumb

  5x mazar hps 400

  ale Ci przerosły te dwie rośliny pozostałe. lepiej wysokie trzymać po bokach niż na środku, ale rozumiem że teraz z siatką przestawianie roślin jest wręcz niewykonalne. szkoda że nie wyszedł równy zielony dywanik, myślę że lepiej u Ciebie 4 rośliny rozciągać na cały box, bardziej symetrycznie. a powiedz jak z podlewaniem i ogólnie jakimś grzebaniem przy roslinach z ta siatką, to mnie głównie zniechęca do tej techniki. dużych topów
 13. ja nie potrzebuje lupy żeby powiedzieć krótko i stanowczo - jeszcze nie. włosy zrobiły Cię się szybko brązowe z innych względów (wspominał o tym @Judaistaw innym temacie) stres od nadmiaru ciepła - widać po liściach zwijają Ci się jak gibony, plus przenawozenie azotem. oczywiście mikroskop powinien być obowiązkowy w przyborniku każdego growera. jestem pewien ze kiedyś ludzie dawali sobie bez nich radę, jedynie obserwując roślinę.
 14. no to jest dobry grower. która to amnesia ? najlepiej wygląda ta z tyłu po prawej, do tego ma ładne kolory. aż ciężko uwierzyć ze to 140W robi taką robotę.
 15. to cud opadów śniegu przyczynił się do zwiększenia wilgotności. aktualnie wilgotność dochodzi nawet do 90% na zewnątrz. możesz bardziej odkręcić grzejnik, dać więcej światła, zadbać o odpowiednią wentylację, nic nie robić.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+