Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

iii

Completed growlog
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @vitecky praktycznie do każdego podlania - wsadzałem widelec (tak dokładnie - widelec nie łyżkę - nie pytaj czemu, nie wiem, chyba wydawało mi się że łatwiej się rozmiesza później ?) do słoika i taki 1 widelec z litrem wody co 2 dni. Jak nawozy szły to też z melasą. Czasami tylko nie dodawałem melasy. Generalnie obserwowałem to co na podstawkę wylatuje. Jak zaczynała robić się taka mętna/brudna/syfiasta woda, to wtedy czysta woda szła bez niczego. Nie całe kwitnienie, bardziej pod koniec, ale dokładnie ci nie powiem od kiedy dodawałem melasę ? Potem ostatnie podlanie poszła sama woda, po 2/3 dniach flush, tydzień susza i ścinka. Tak zrobiłem, ale te działania to jakieś tam moje bardziej wydaje mi się, oparte na tym co gdzieś tam wyczytałem, radach kolegów/koleżanek tutaj i jakiejś tam ewentualnie logice - pierwszy grow, także żaden ze mnie autorytet. Przegapiłem chyba fakt, że jej jajca urosły (nie wiem czy tak to traktować - nikt nie skomentował), ty widzę w porę zareagowałeś.
 2. @vitecky powiem tak: to mój pierwszy grow, większość wg mnie zrobiła się mętna, ale były też szkliste. Zaczęły niektóre robić się bursztynowe. Natomiast jak przeglądałem niektóre relacje z AK to wiele ludzi ścinało je w ogóle na szklistych, właśnie w okolicach 80-90 dni, bo cały czas szkło. Także nie wiem czy dobrze czy źle - zobaczymy, co z tego wyjdzie.
 3. AK powisiała tydzień i poszła do słoików. Zaraz będzie tydzień jak siedzi w sloikach. Wyszło tego 56 gram. Z ciekawości przepłukałem korzenie, żeby zobaczyć jak to wyglada, także wrzucam też.
 4. AK dokonała żywota, także zrobiło się w końcu miejsce dla DW która była dotąd zaniedbywana, powyciągała się. Od weekendu położyła się i nie wiem czy to kwestia tego że się wyciągnęła i ciężar robi swoje czy co jest grane. Trochę ją podwiązałem do bambusowego patyka. Dużo oklapniętych żółtych liści które odpadały po lekkim pociągnięciu. Poobrywałem je, poobcinałem też odrosty które nie puściły włosków. Czy ten odpad w ogóle do czegokolwiek sje nadaje?
 5. Powiedzcie mi proszę co to? Czy to oznacza że herma? ”Nasionko” po wydłubaniu ma może niecały milimetr.
 6. Wentylator wyciągający mam taki: https://www.growweed.pl/pl/p/Wentylator-AXIAL-QUIET-125-K-DUO-Super-cichy/1384 Maksymalna wydajność 145 m3/h. Dodatkowo na wlocie 100 m3/h. Ale jak go odłączę i odsłonie pasywny wlot zapach i tak jest.
 7. Filtr mam Can Lite 150m3. Dziś rano przejrzałem na szybko roślinki i zauważyłem na AK kilka bursztynowych trichomów, choć na moje większość jest szklista. Po pracy robię jej flush'a i czwartek/piątek kosa.
 8. Dzisiaj podlewałem, podleje w sobotę, poniedziałek flush - kilka dni suszy i ścinka? Dobrze myślę? Pytanie poboczne, acz ważne: od dłuższego czasu dziewczyny mocno pachną - filtr nie pomaga nic. Tylko otworze drzwi do domu i wiadomo co jest grane. Jak sobie z tym poradzić?
 9. AK- 79 dzień życia wygląda tak. Trichomy na moje jeszcze bardziej szkliste niż mleczne, ale jak widziałem inne fotorelacje, to w tym czasie ta odmiana nie robi się jeszcze mleczna. Niektórzy na szklisto ścinali i dawało to energetyzujący haj- na tym mi zakeży. Wychodzą też nowe włoski Jak myślicie ile ją jeszcze trzymać? Już teraz leje tylko wodą z melasą. Kiedy flush?
 10. 11 tydzień życia. DW w końcu wystrzeliła. AK - z tego co wyczytałem w internetach to fioletowe odbarwienia często występują w tej odmianie z tego seedbanku, może być to też kwestia zimna - bo noce jednak zimne jeszcze, a czasem okno zostawiam otwarte. Zastanaiają mnie jednak końcówki liści bo zaczynają się zawijać jak buty Aladyna.
 11. Jeśli chodzi o regulacje to woda (to samo źródło) + nawozy zawsze dawały mi ten sam wynik więc przestałem sprawdzać. Przygotowałem więc znowu mieszankę do podlania (pH standardowo w normie) i podlałem. Sprawdziłem po tej czynności wodę z podstawki - pH wyższe o 1 stopień ( podlewam co 2 dni litrem wody, za każdym razem lałem z nawozami- czy to za dużo nawozu? Nagromadzenie nawozu podniosło pH gleby? ) Teraz podlewalem samą wodą (wyregulowaną) lub woda z melasą, żeby przepłukać i pH wrócili do normy, więc jako że jeszcze trichomy są jeszcze szkliste podlałem dziś rano mieszanką woda + melasa + 1/3 dawki nawozów. Wydaje mi się że po tej operacji liscie wiatrakowe trochę pożółkły, przytopowe odzyskały zieleni, ale pojawiły się fioletowe odbarwienia na krawędziach przy końcówkach liści, jak w niektórych fioletowych odmianach. Czy to normalne? Zauważyłem to dopiero teraz. Końcówki starszych zżółkniętych liści są jakby ‚wysuszone’, podwinięte. Tyle jeśli chodzi o AK Co do DW: Tutaj też podlewam 1 litr na 2 dni, ale po dniu, półtora liście opadają. Podlewać więcej, czy podlewać codziennie? Czy dodawać nawozu do każdego podlania? Tak jak pisałem pojawiły się pierwsze słupki, ale stanęło w miejscu. Te które się pojawiły są nowe się nie pojawiają co jest noe tak? ( z tydzień temu z groszem może zmieniałem im na 12/12 i lampe na kwitnienie 400W )
 12. Ale co z tymi liśćmi? Bo rano nie były aż tak „żółte”. Chodzi mi o to żeby spokojnie je przetrzymac do odpowiedniego momentu, ale jak liście mi padną to z tego co wiem lipa i trza ciąć.
 13. Dziś zauważyłem że liście w AK tracą kolor, zaczynają powoli „żółknąć” (na jednym zdjęciu widać to bardziej na drugim mniej, jadnak na żywo jest to wyraźne). Z tego co rozumiem, z powyższych wypowiedzi chociażby- to jeszcze nie czas na to. Cały czas podaje nawóz, także chyba nie są to braki? Na zdjęciach nie jest to tak widoczne, ale coś tam widać. Dobrze rozumiem „szklistość”- takie są właśnie trichomy na mojej roslince?
 14. Witam, 8 tydzień życia roslinek. DW zaczęła kwitnąć - zrobiłem taki myk że jak wracam z pracy to robię jej cień z agrowłókniny. Na zdjęciach AK. Jak widać włoski robią się brązowe - czy to już czas, żeby przestać podawać jej nawozy? Chciałbym, żeby efekt nie był kanapowy, zamulający.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+