Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

iii

User
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powiedzcie mi proszę co to? Czy to oznacza że herma? ”Nasionko” po wydłubaniu ma może niecały milimetr.
 2. Wentylator wyciągający mam taki: https://www.growweed.pl/pl/p/Wentylator-AXIAL-QUIET-125-K-DUO-Super-cichy/1384 Maksymalna wydajność 145 m3/h. Dodatkowo na wlocie 100 m3/h. Ale jak go odłączę i odsłonie pasywny wlot zapach i tak jest.
 3. Filtr mam Can Lite 150m3. Dziś rano przejrzałem na szybko roślinki i zauważyłem na AK kilka bursztynowych trichomów, choć na moje większość jest szklista. Po pracy robię jej flush'a i czwartek/piątek kosa.
 4. Dzisiaj podlewałem, podleje w sobotę, poniedziałek flush - kilka dni suszy i ścinka? Dobrze myślę? Pytanie poboczne, acz ważne: od dłuższego czasu dziewczyny mocno pachną - filtr nie pomaga nic. Tylko otworze drzwi do domu i wiadomo co jest grane. Jak sobie z tym poradzić?
 5. AK- 79 dzień życia wygląda tak. Trichomy na moje jeszcze bardziej szkliste niż mleczne, ale jak widziałem inne fotorelacje, to w tym czasie ta odmiana nie robi się jeszcze mleczna. Niektórzy na szklisto ścinali i dawało to energetyzujący haj- na tym mi zakeży. Wychodzą też nowe włoski Jak myślicie ile ją jeszcze trzymać? Już teraz leje tylko wodą z melasą. Kiedy flush?
 6. 11 tydzień życia. DW w końcu wystrzeliła. AK - z tego co wyczytałem w internetach to fioletowe odbarwienia często występują w tej odmianie z tego seedbanku, może być to też kwestia zimna - bo noce jednak zimne jeszcze, a czasem okno zostawiam otwarte. Zastanaiają mnie jednak końcówki liści bo zaczynają się zawijać jak buty Aladyna.
 7. Jeśli chodzi o regulacje to woda (to samo źródło) + nawozy zawsze dawały mi ten sam wynik więc przestałem sprawdzać. Przygotowałem więc znowu mieszankę do podlania (pH standardowo w normie) i podlałem. Sprawdziłem po tej czynności wodę z podstawki - pH wyższe o 1 stopień ( podlewam co 2 dni litrem wody, za każdym razem lałem z nawozami- czy to za dużo nawozu? Nagromadzenie nawozu podniosło pH gleby? ) Teraz podlewalem samą wodą (wyregulowaną) lub woda z melasą, żeby przepłukać i pH wrócili do normy, więc jako że jeszcze trichomy są jeszcze szkliste podlałem dziś rano mieszanką woda + melasa + 1/3 dawki nawozów. Wydaje mi się że po tej operacji liscie wiatrakowe trochę pożółkły, przytopowe odzyskały zieleni, ale pojawiły się fioletowe odbarwienia na krawędziach przy końcówkach liści, jak w niektórych fioletowych odmianach. Czy to normalne? Zauważyłem to dopiero teraz. Końcówki starszych zżółkniętych liści są jakby ‚wysuszone’, podwinięte. Tyle jeśli chodzi o AK Co do DW: Tutaj też podlewam 1 litr na 2 dni, ale po dniu, półtora liście opadają. Podlewać więcej, czy podlewać codziennie? Czy dodawać nawozu do każdego podlania? Tak jak pisałem pojawiły się pierwsze słupki, ale stanęło w miejscu. Te które się pojawiły są nowe się nie pojawiają co jest noe tak? ( z tydzień temu z groszem może zmieniałem im na 12/12 i lampe na kwitnienie 400W )
 8. Ale co z tymi liśćmi? Bo rano nie były aż tak „żółte”. Chodzi mi o to żeby spokojnie je przetrzymac do odpowiedniego momentu, ale jak liście mi padną to z tego co wiem lipa i trza ciąć.
 9. Dziś zauważyłem że liście w AK tracą kolor, zaczynają powoli „żółknąć” (na jednym zdjęciu widać to bardziej na drugim mniej, jadnak na żywo jest to wyraźne). Z tego co rozumiem, z powyższych wypowiedzi chociażby- to jeszcze nie czas na to. Cały czas podaje nawóz, także chyba nie są to braki? Na zdjęciach nie jest to tak widoczne, ale coś tam widać. Dobrze rozumiem „szklistość”- takie są właśnie trichomy na mojej roslince?
 10. Witam, 8 tydzień życia roslinek. DW zaczęła kwitnąć - zrobiłem taki myk że jak wracam z pracy to robię jej cień z agrowłókniny. Na zdjęciach AK. Jak widać włoski robią się brązowe - czy to już czas, żeby przestać podawać jej nawozy? Chciałbym, żeby efekt nie był kanapowy, zamulający.
 11. Za chwile będzie 7 tydzień życia. DW zdaje się być w „normie”, natomiast w AK niektóre liście zaczęły przysychać żółknąć ( jak na zdjęciach). Czy roślinka pozbywa się zbędnych? Bo nie wszystkie tylko jakiś tam mniejszy stosunkowo procent listowia. Drugie pytanie moje: ile jej na oko zostało mniej więcej? Podają czas do zbiorów z tych nasion ok 70 dni, no ale wiadomo że z opisami czasem różnie.
 12. Panie i panowie, czy taki kolor na łodydze („żyłki”) i ogonkach liści (całe) jest normalny? Na DW wyskoczyło coś takiego.
 13. @Triskele Dzięki 🙂 Czytałem o biedronkach właśnie, ostatnio byłem na polach lasach, kilka widziałem, teraz żałuje że słoika nie miałem ze sobą 😅 Póki co spryskałem roślinki Cannacure, od spodu też, zobaczymy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+