Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

Guru

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Guru

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Tak kontroluje. 2. Korzystałem z tabelki ale ostatnie podlanie było z kalkulatora. 3. Gleba już nie jest mocną ponieważ od początku roślinki były w niej i zaczęły się problemy na koniec drugiego tygodnia więc zrobiłem porządny flusz. Wartość ec po plukaniu ziemi spadła trzy krotnie. Więc dlatego podejrzewam że to niedobory. Ale dwa dni temu roślinki dostały jedzonko i wygląda na to że im się podoba bo kwiaty ładnie się wydłużają więc może nie będzie tragedii na koniec. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem👍
 2. U mnie woda jest z wodociągów górskich. Czyli woda pochodzi z jezior. Wątpię żeby była chlorowana.
 3. Tak dostają ph 6.0. Ziemia również ma ph około 6. Sprawdzałem ponownie dzisiaj. Dzisiaj też dostały jeść więc się okaże czy to niedobory w najbliższych dniach. Myślę że też muszę kupić kilka składników/pierwiastków osobno w razie potrzeby.
 4. Będzie FR na następny grow już nie długo ale póki co muszę sobie jakoś radzić z aktualnym. Dostały raz oprysk z boom boom po tym poszły jak szalone w górę, spodobało im się chyba. Oraz dostają raz na tydzień oprysk z DODATKOWY MAGNEZ ORAZ ŻELAZO, ADVANCED NUTRIENTS. Tak canna terra. Szczerze to nie wiem co jest w składzie. Ale sprawdzę wieczorem. Na pewno dostają pełne dawki z tabeli. Może powinienem spróbować podnieść dawki? tak wyglądał plant spalony przez ziemie canna teraz profesional plus na początku lutego. Po fluszu i podawaniu nawozów szybko wróciły do formy ale niestety borykam się wciąż z jakimiś niedoborami.
 5. Mieszkam w kraju gdzie jest bardzo mały wybór wszystkiego. Jak zamówisz z growshopu to dostawa z tydzień trwa A jak są niedobory trzeba chyba działać jak najszybciej i właśnie nie wiem co robić. Tak karmię normalnie, dostają pełne dawki z ph 6.0. Canna nawozy mineralne.
 6. Mógł by ktoś polecić jakiś nawóz który uzupełnił by mikroelementy?
 7. Zestaw nawozów canna. Ziemia też canna terra profesional plus. Od samego początku było pod górkę. Za mocną ziemia do siewek później płukania ziemi później niedobory zaczęły szybko wychodzić. Udaje mi się w miarę ogarniać niedobory widać po roślinach. Ale wczoraj zauważyłem następny problem. Tzn liscie robią się żółte od górnych partii liści ale żyłki zostają zielone. Spryskalem wczoraj wieczorem magnesem i zelazem. Zobaczę czy coś pomogło wieczorem.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+