nasiona marihuany, nasiona konopi vapefully.com hemp.pl

Drugi Plan

Grower
 • Content count

  422
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Drugi Plan

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,121 profile views
 1. Up Dziś wynoszę te sadzonki, ktore przygotowałem, 1szt złamałem kiedy chciałem podsypac ziemią. Na drzewch coś mi wperdoliło się na jedną miejscówkę i podgryzło. Reszta na zdj. Zdjęcia tylko z jednego drzewa, byłem na wszystkich, myslę ze dał coś ten Aquagel, bo bez niego w tym momencie to one by chyba były przyschnięte, bo od kilku dni nie ma deszczu.Zobaczymy co z tego będzie. Co jest z tymi listkami?To są NN z palenia, na ziemi. Pozdro i do następnego.
 2. From the album Panu Planu

 3. From the album Panu Planu

 4. From the album Panu Planu

 5. From the album Panu Planu

 6. From the album Panu Planu

 7. From the album Panu Planu

 8. From the album Panu Planu

 9. From the album Panu Planu

 10. From the album Panu Planu

 11. Bardzo fajnie twój namiocik wygląda. Ja muszę się jeszcze co do naważenia dużo nauczyc,chcąc mieć takie efekty jak u ciebie Ja się zastanawiałem nad growroomem na jakieś 2 250W balasty, ale zasilane agregatem. Reszta z sieci.
 12. Nasiona od SeedBay, nie wiem ile są warte, zobaczymy, to są chyba nasiona przygotowywane przez THCTHC. Na drzewach kilka spadło, więc leci drugi miot, możliwe, że coś jeszcze wrzucę na drzewa, ale na pewno sporo zostanie na ziemi. 9x AK47 3XDiesiel Ryder 3x White Russian To są automaty dla jasności.
 13. From the album Panu Planu

 14. Ja nie wiem czy bym nie próbował poprawić sytuacji obecniej poprzez zamieszanie górnej warstwy z 4-5cm ziemi. To by może utrzymało te ktore juz teraz tam siedzą. I jeszcze w tym sezonie spróbuję tego zastosować przy drugiej turze. Zrobię mniej bogata mieszankę w Coco i zobaczymy jak będzie. Up. Jak mówiłem, tak zrobiłem, dziś wierzchnią warstwę wymieszałem z Aquagelem i podsypałem na wierzch bez tego specyfiku. Podlałem też wodą z nawozem SoilBooster i coś od atami, połowa dawki nawozu na kwitnienie. Akurat się tak udało, że pada jeszcze deszcz, to coś tam je nawilży.
 15. Misiek Ty mowisz o tym na opatrunki? Bo jest taki ogrodniczy tylko to sie inaczej nazywa. muszę się właśnie w okolicznych ogrodniczych za tym rozejrzec, dzieki ze mi o tym przypomniałes