Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Drugi Plan

Completed growlog
 • Content Count

  698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Drugi Plan last won the day on May 15 2017

Drugi Plan had the most liked content!

Community Reputation

29

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,969 profile views
 1. Drugi Plan

  outdoor

  @Dzik Jestem, jestem hhehehe :d Chociaz ostatnio ciezko bylo z jednego zejsc, bo bez zabezpieczenia, dlugo sie zastanawialem jak sie ruszyc 😜 O czym to głośno było w tych wiadomosiach? ktoś jeszzce na drzewach? No, podobne bardzo do myszy, w zeszłym roku ten sam problem, planty były ale te cholerstwo sie złapało i zjadło planta całego... Nie wiem czy nie pod ochroną to jest...Ale cos na to trzeba wykminic. Btw. tylko mi sie task rozjeżdża mój post? Czy ty też to tak widzisz?
 2. Drugi Plan

  outdoor

  Up. Były 2 spoty na drzewie i 1 na ziemi. Na jednym zdązyłem wsadzić 2planty do ziemi, kolejne 2 zostały w doniczce malej położone w wiadrze i nie było możliwości zeby w nich rosły. Siatki też tam nie założyłem i opierdlił ten sam szczur co w tamtym roku.... Na tym drzewie wsadziłem, założyłem siatkę i wszystko elegancko, odkąd je tam zaniosłem, na ostatnim upie było jeszcze okej, do tego czasu zdązył się posilić ten pieprzony pasożyt, podobny do myszy, żywi się moimi plantami tam u góry, jak i tego jak i tamtego roku... W tym roku pomogły trochę te siatki, ale miały za małe oczka i trochę krępowały wzrost krzaków, a nie było mnie w międzyczasie by je wypuścić z klatki... Za to muszę chyba pochwalić mieszankę ziem jaką zrobiłem, bo bez mojej ingerencji żyją, mają się dobrze, upały przetrwały.Więc na nastepny rok dopracowuję tylko kwestię tych myszy.... Spot #2 przyziemny Na nim miałem też chyba z 6 plantów, ale założyłem na nie połówki butelek i zapomniałem o nich na smierć, ostały się tylko te, które przeszły przez otwór. Smuci mnie to, że przez taką błahą głupotę straciłem połowę, ale miejmy nadzieję, że te dociągnę do końca. Będę musiał podlać też nawozem z azotem Gdyby miały opiekę chociaż co 3 tygodnie byłoby dużo lepiej..
 3. Drugi Plan

  Out2k18

 4. Drugi Plan

  Auto Amnesia Platinum

  Nicee, tylko szkoda że ta pogoda psuje plany. Nie psikasz nic na pleśń?
 5. Drugi Plan

  outdoor

  @Miś hehe 😉 @Dobry Człowiek haha nieee nie pomidory:D. Noo wysoko wysoko, staram się uważać :p
 6. Drugi Plan

  outdoor

  @Początkujący420 @antek72 @Vitoleeecimy tutaj😜 @Rother ja tylko na tym forum siedzę. Także nie mogłeś mnie tam spotkać:). Są grzyby ale to są ucięte gałęzie poprzeczne tylko podrzymywaly worki rok temu. @Pomidorek nic nie widaćz dolu, 15-18m więc trochę pięter jest.
 7. Drugi Plan

  outdoor

  Kilka fotek z wysokości
 8. Drugi Plan

  LED 3x24W | AK Auto

  Jak Pan Bóg pozwoli
 9. Drugi Plan

  LED 3x24W | AK Auto

  @Pasjonista Nooo właśnie, bardzo bym chciał, ale niestety niektóre sprawy potoczyły się nie do końca po mojej myśli, oczywiscie bez przypału. Także dopiero pewnie spotkamy się w maju.
 10. Drugi Plan

  LED 3x24W | AK Auto

  Wyszło jakies 55-60, buszek do dzis jak wyciagne ze sloika to wrażenie jakby był nie wysuszony do konca, tylko w metalowym dobrze sie mieli. Teraz robi naprawdę dobrze po boniaczu. jak na powierzchnie 50x50 pod tym ledem jestem nawet zadowolony. Mogło być lepiej no ale cóż. Do zoba i z fartem!
 11. Drugi Plan

  LED 3x24W | AK Auto

  Dziabnąłem jedną gałązkę. A i szklarnię zrobiłem na klony Powinna zdać egzamin
 12. Drugi Plan

  LED 3x24W | AK Auto

  Dzień 99' Dzisiaj podlane samą wodą, postoją do konca tego tygodnia, czyli jeszcze 5dni i tnę. z 60-65%włochów jest brązowa. Przed ścinką chyba nie będę wrzucał zdjęć, bo niewiele się zmieni, napiszę tylko na mokro jaki wynik jest. A i pytanie co do suszenia.. Bo amba coś kiedyś mówiła, że nie powinno się suszyć przy włączonym cały czas wyciągającym i mieszającym? Jak to jest z wentylacją kiedy suszę w boxie? Może ktoś po krótce napisac?
 13. Fajnie to wygląda, tylko za bardzo wolno je puściłeś Działać, obniżyć i będzie bardzo fajnie.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+