Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growbox.pl hesi.nl grower.com.pl

Drugi Plan

Completed growlog
 • Content Count

  698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Drugi Plan last won the day on May 15 2017

Drugi Plan had the most liked content!

Community Reputation

29

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,069 profile views
 1. Nicee, tylko szkoda że ta pogoda psuje plany. Nie psikasz nic na pleśń?
 2. @Pasjonista Nooo właśnie, bardzo bym chciał, ale niestety niektóre sprawy potoczyły się nie do końca po mojej myśli, oczywiscie bez przypału. Także dopiero pewnie spotkamy się w maju.
 3. Wyszło jakies 55-60, buszek do dzis jak wyciagne ze sloika to wrażenie jakby był nie wysuszony do konca, tylko w metalowym dobrze sie mieli. Teraz robi naprawdę dobrze po boniaczu. jak na powierzchnie 50x50 pod tym ledem jestem nawet zadowolony. Mogło być lepiej no ale cóż. Do zoba i z fartem!
 4. Dziabnąłem jedną gałązkę. A i szklarnię zrobiłem na klony Powinna zdać egzamin
 5. Dzień 99' Dzisiaj podlane samą wodą, postoją do konca tego tygodnia, czyli jeszcze 5dni i tnę. z 60-65%włochów jest brązowa. Przed ścinką chyba nie będę wrzucał zdjęć, bo niewiele się zmieni, napiszę tylko na mokro jaki wynik jest. A i pytanie co do suszenia.. Bo amba coś kiedyś mówiła, że nie powinno się suszyć przy włączonym cały czas wyciągającym i mieszającym? Jak to jest z wentylacją kiedy suszę w boxie? Może ktoś po krótce napisac?
 6. @Rysiu @SmakMaroca999 @Chory Królik Doobra, to zrobię jak mówicie. Postaram się do tych dwóch tygodni je podtrzymać. Żeby mi tylko ich następczynie drugiego boxa nie rozsadziły ? To za jakieś 2dni znów poleje jakimś nawozikiem.
 7. Toooo jak mówisz Panie! @SmakMaroca999To już będzie chyba ostatni up, dziś podlałem samą wodą, potrzymam może jeszcze tak do tygodnia max i kosa. Potem jak tylko szybko się da-wlecą sezonówki, które już trochę czekają na to miejsce Trichromy jak patrzyłem to takie jakby bardziej mleczne jak przezroczyste mi sie wydawały. Tylko te topki mogłyby jeszcze stać i z dwa tygodnie, bo nie są jakoś nie wiadomo jak zbite, no ale to nie indica. Dzień 91
 8. @SmakMaroca999 Mam tą sól gorzką, to może teraz z wodą to zamieszam i podleję, a nie oprysk. No i coś z azotem doleję. @Rysiu
 9. Dzień 83. Zmieniają kolory na żółtawe, nie wiem czy to te stare lisie czy tez nowe. (te co same leciały to oberwałem- zdj na dole)Ale finisz blisko, takze jakos to będzie. Następne fotki wrzucę coś koło 8 stycznia.
 10. @RysiuOjj juz sam nie mogę się doczekać ;/ @Dzik Noo już mi tak nie schlebiaj, bo się zarumienię, to automaty są i jakoś wyszło, zobaczymy czy następnym razem wyjdzie równie dobrze, albo i lepiej, bo i tak z tyłu boxa jest kilka szczytów ale nizszych od pozostałych, moze mają mniej swiatła. btw. Widziałem właśnie jak gość trzymał matkę w kubku plastikowym, miała może 15-20cm. A jeszcze jedno pytanie, co do swiatła.... Bo ten mój panel ma jak się nie mylę dość zimną barwę, co u sezonówek jest wskasane na wega, będzie to i na flo, czy pasuje coś dołożyć? Tylko co?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+