Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
Piątek - sobota, 24-25, przenosiny serwera, forum będzie chwilo niedostępne. Za niedogodności przepraszamy ;) ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer

TesterCBD

Completed growlog
 • Content Count

  338
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Stosuje THC z CBD na chorobe nowotworą juz od jakiegoś czasu. Niestety nie powstrzymuje to choroby przynajmniej do stopnia zaprzestania rozwoju, moze dlatego ze to nie uleczalny i najgorszy do leczenia rak. Jednak zauważyłem po stosowaniu maści Ambasadorki w miejscu gdzie guz był blisko szyi, że guz w opisie TK przypuszczalnie sie rozpada. Zauważyłem też znaczną redukcje "górki" na powieszchnie skóry. Teraz stosuje oprócz dostunego dostarczanie również okłady na konkretne miejsca. Może taka informacja komuś się przyda. Przy takim używnaiu musze juz myśleć o kolejnych r
 2. Cześć, Stosuje Twój przepis z olejem rso do smarowania na skóre. Efekt jest moim zdaniem oraz lekarzy niemeickich bo nowotwór w tym miejscu zmienia co chwile położenie o 1mm. Zostaje tylko problem z tym ze na skóra jest podraźniona. WIesz moze jak zmodyfikować recepture zeby zniwelować podraźnienie? Pozdrawiam!
 3. TesterCBD

  trichony

 4. Niestety sam sobie zdjecia nie moge zrobić, jest to wersja budzetowa. Zrobiłem zamówienie na dużą probówke z odpowiednia dziurką. Koszt to 45 zł. Ceny ekstraktorów szklanych "firmowych" to około 300 zł do 800. Dlatego potrzebowałem rekawice zeby trzymac próbowkę podczas ekstrakcji.
 5. Jeżeli dochodzą nerki to chyba najlepsza opcja, ale wychodzi tego mało starsznie ;( pozdrowienia dla taty.
 6. TesterCBD

  kwtinienie cd

 7. Ogolnie z moim wszystkich roslin wyjdzie około 15ml+ takiego ekstraktu. Nie wiem czy warto go o robić ile dawkowanie mozna uznac za takie jak przy RSO. Oleju RSO wychodzi wiecej. Wiem, że dla chorego to najlepsza opcja. Co o tym sądzicie? Prosze rowniez o opinie samego poradnika czy wedlug was wszystko jest jak należy. Dodam też ze po testowaniu jednej kropli ekstraktu nie odczułem w zasadzie niczego. Czy to może być związane z tym ze roslina nie jest dokonca dojrzała?
 8. Ekstrakcja DHO Ekstrakcja DHO praktycznie niczym nie różni sie od znanej chyba większości ekstrakcji za pomocą butanu. Ważnym czynnikem wyróżniającym DHO od BHO jest gaz jaki używamy. Jest to Eter dimetylowy który według opisu producenta oraz testą innych użtykownków (również z forum trawka.org) nadaje się o wiele lepiej do ekstrakcji. Jego główną zaletą jest 99,99 % czystości oraz wykazany brak toksyczności. Dodatkowo po ekstrakcji zyskujemy terpeny(więcej w linku poniżej) Nadal jest to gaz łatwo palny i wybuchowy więc zachowujemy maksymalne środki ostrożności. Temperatura gazu pr
 9. TesterCBD

  DHO

 10. Okolice szyi tlyko tam chemie mocno dala we znaki i jeszcz guz jest. Dziekuje za info, pozdrawiam!
 11. Ambasadorka, wiadomo zdrowie na pierwszym miejscu. Planuje użyć gazu Desco DME przeznaczonego do ekstrakcji. Oczywiscie trzeba odparować nadmiar jak przy BHO i zachować wszystkie środki ostrożnosci ale w razie pozostałosci nie powinno być problemu jak w przypadku butanu. Jeden z uzytkownikow używał go zgodnie z zaleceniami i wszystko było wporządku. http://www.zenproduct.com/products/dexso-dme-500ml/ Odnośnie kremu z olejem RSO to stężenie kremu powinno być jak normalnego kremu? ile dni zajeło Ci do osiągniecia odpowiedniej konsystencji?
 12. TesterCBD

  8 tyg

 13. TesterCBD

  trichony cd.1

 14. Oczywiście, mam taki zamiar. Nawet poradnik Vita nie jest w sumie aktualny. Zamiast butanu można użyć innego lepszego nie trujacego gazu. Jak uda mi sie wszystko zrobić to opisze dokładnie przygotowanie a potem jakie dawało efekty dla chorego bo w sumie o to tutaj głownie chodzi. Pozdrawiam!
 15. Dzięki za info !! Używał ktoś Ekstraktor Honey bee? Jest jednorazowy czy wielokrotnego użytku? czy takie tuby szklane mogą go zastąpic wraz filtrem? https://unikatowebonga.pl/pl/141-tuby-ekstracyjne
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+