nasiona marihuany, nasiona konopi vapefully.com hemp.pl

Drugi Plan

Grower
 • Content count

  389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Drugi Plan

 1. Joł Kilkanascie dni temu wysiałem parę nasion. Pogoda dotychczas nie dopisywała. w końcu nadeszły piękne, ciepłe majowe dni. Miejmy nadzieję, że już się tak utrzyma przynajmniej przez najbliższy miesiąc. Nasiona: 8x Purple Maroc 2x Ak 2x AF Big Devil 10x Skunk Special 3x Duck Foot 4x Lemon Kush 1x AF White Russian + około 10NN. Nie jestem pewien czy to wszystkie nasiona, dlatego jeszcze będę uzupełniał braki Ziemia:mieszanka perlit 20%, kokos 40%, kermazyt 10% i ziemia z lasu która była od ręką. Wymieszane z guanokalogiem. Nawozy: Soil Booster od B'cuzz na weg, na flo Terra Max od atami i Bloom bastic od ata. Spot** w tym roku postawiłem na spot ponad ziemią, spoty na wysokości od 15 do 18metrów ponad ziemią, gdzie nie ma slimakow, saren, dzikow i goryli. Umieszczony wysoko w koronach drzew, niewidoczny z doły, ze względu na masę pięter gałęzi po drodze. Naswietlenie bardzo dobre. Sadzę w workach około 15-20l pomalowanych na brązowo czarno, zawinięte do środka zeby nie było w razie czego z góry widać, jak liście się rozrosną to nie będzie widać worków. Jedynie co może być minusem to szybsze wysychanie gleby, ale o to sie nie martwię, bo mogę w suche dni podejść i podlać. Spot #1 7 plantów Spot #2 8 plantów? Przykładowe krzaczki, nie chciało mi się robić zdjęcia każdemu z osobna. na dniah też idę je podlać, bo po przesadzeniu nie było już sił wychodzić 2x na to drzewo.droga do góry bez przerwy zajmuję jakieś 5minut. Dziś ogarnąłem dwa drzewa, jutro wyniosę resztę krzaków. Siema!
 2. Dzięk Panowie, za takie zainteresowanie tematem! W ostatnim tygodniu byłem na spotach, chyba na wszystkich prawie. Ale tu też nie ma zdjęć z każdego. Bo mam jeszcze kilka na ziemi porozrzucane. Na ziemi już część jest podszarpana przez slimaki cholerne. Co do drzew... W ostatnim tygodniu chwile nie było deszczu, gorąco było, to już powoli im było ciężko z przesuszenia...ostatnie 2dni były deszczowe dziś słonce ostro grzeje. Możliwe że jutro pójde tam do nieba zobaczyc czy odzyły po podlaniu. Co do nawadniania... Myślałem skombinować bańki 20-30l, górę uciąć, żeby w razie deszczu napadało i stało w bance. Do beczki podpiąć wężyk z takimi kapilarami jak się w ogrodnictwie uzywa, albo węzyki od kroplówki . Albo takie cisnieniowe, gdzie wsadzam element ceramiczny do ziemi i przez rurkę zasysa wodę ze zbiornika. Pewnie na kilku drzewach bedzie inna technologia Na spota wybiorę się w okolicach konca tego tygodnia, albo początkiem następnego i porobię zdjęcia, bo dotychczas nie miałem nawet czym zdjęć zrobić.
 3. No to start Oświetlenie: 3 takie płytki http://allegro.pl/panel-led-philips-24-szt-x-luxeon-r-ciepla-biel-i6681080348.html. Nie wiem ile to bedzie wat. PHILIPS LEDGINE L3 24 WW CIEPŁA BIEL Ziema: Plargon Nawozy, proszek z odchodów nietoperza zmieszany z podłożem. Do tego BloomBastic na kwitnienie i coś tam na korzenie, na dniach wrzucę fotki i dokłądniejszy opis zrobię Box:50x50x100 1 wentyl 120mm na wlot, drugi na wylot, możliwe że dokupie jeszcze taki jeden na mieszanie. Temperaturę zwalczam kablem grzejnym do terrarium 80W przybity do ścian. Dzieki temu mam bardzo fajną temp 22-28*C W nocy około 20-22*C. Do tego wilgotność na poziomie około 40% Nasiona: Auto Somango-doniczka ok 7L Jack Herrer Doniczka ok 7L White Russian Doniczka 3.8L Rośliny 27lutego trafiły do donic docelowych(od tego momentu liczę dni) Zdjęcia sprzed z dnia 6 marca(8dzień roślinek)
 4. Tak, tak. Scinka była. Tak jak wyżej, z somango wyszło 17g, z Ruska 10g. Wynik taki średni, nooo ale się chwilę paliło i jeszcze co nieco jest. Jack Herrer został wyniesiony na zewnątrz, bardzo słabo się potem rozwijał i było mi szkoda na niego prądu. Ten grow się mi początkowo dosć bardzo podobał, widziałęm potencjał, ale chyba przesadziłem na pewnym etapie z nawozami i to mogło spowodować różne problemy. Palenie smaczne, o niebo ładniej wyglądało palenie z Somango, włochate, pokryte brązowymi włoskami. U obu odmian haj odczuwałem podobnie, zależy jak się nastaweiłem, raz się dobrze cieszyłem. raz na cichutko. Następny grow pod jesień, pozdro
 5. @SmakMaroca999 Do poleceń ze ślimacolem się jak najbardziej zastosuje. Hahah dzięki! Tam u góry jak sobie siedzę to jestem szczerze mowiac bardziej spokojny jak na dole. Nikt mnie nie wystraszy nie zajdzie od boku. Jedynie co to jakiś Jackpot by się przydał w razie przypału do ucieczki drogą powietrzną
 6. @guanokalongTaa w połowie czerwca będą przymrozki.
 7. @Drwal Też mam nadzieję, że będzie bezproblemowo. Jak mi wrócą siły po szukaniu ostatniego spota to może jeszcze jakieś drzewa wykumam, ale to na reszte trzeba będzie jakąś line lepszą kupić by wejść. Coś wymyślimy. Może za jakiś czas dodam jakieś zdjęcia ze spotów ziemnych, zależy kiedy się tam zjawie.
 8. Za jakość to wielkiesorry ale byłem po lolku i na drzewie to się zdjęcia średnio robiło Spot #1 Spot #2 Spot #3 No i jest jeszcze jedno drzewo #4 na jedną dziewoje, ale zdjęcia nie mam. Do tego na ziemi mam w 4 meijscach porozrzucane planciki. jeden taki niepewny i nie wiem czy go nie usune, bo tam są NN, na drugim 3pełnosezonówki jak się nie mylę, na 3 2x NN i na ostatnim 7 których nazw nie pamiętam. Ostatni spot zapowiada sie fajnie, tylko bardzo słąba gleba, bo to wzgórze kamieniste, wsród krzaków iglastych.Jeśli ten miot wyjdzie tam byle jaki to doniosę tam kostkę kokosową zmieszam z przyniesioną ziemią, bo nosiłem tam chyba z 6worków ziemi. ustawię płotek z desek i zrobię korytko ziemi. Zobaczymy zobaczymy.
 9. From the album Panu Planu

 10. From the album Panu Planu

 11. From the album Panu Planu

 12. From the album Panu Planu

 13. From the album Panu Planu

 14. From the album Panu Planu

 15. Dzięki wielkie za wsparcie! Jednak dołożę jeszcze na te drzewa po 2 planty na każde, bo pomyślałem, że chyba wolę jednak postawić na drzewa, na dole nie mam miejsca praktycznie, a u góry czuję się chyba bezpieczniej. Pogoda troszkę nie dopisywała bo padało, ale to dobrze, bo podlało planciki. Możliwe ze dzis skoczę i włożę do worków planty ktore wyniosłem 2 dni temu do góry, ale brakło mi tam ziemi Dodatkowo zrobię może dziś kolejne drzewo. Zdjęcie #1- 2x NN Zdj #2 - Lemon Kush zdj #3 -po lewej Big Devil AF, po prawej Skunk Special ________________________________________ 29maja Wszystkie planty są już w ziemi, jakiekolwiek zdjęcia dodam w najbliższym czasie jak pójdę podlać, bo dziś mi nogi do du$y wchodzą.
 16. From the album Panu Planu

 17. From the album Panu Planu

 18. From the album Panu Planu

 19. Somango wyszło 17g(pewnie jeszcze troszkę spadnie ważki, no ale przyjmijmy 17). Ja to nie kumam, to moje palenie zawsze wygląda tak zajebiście, a takie to lekkie... 0.5 wygląda na dobrą sztukę... od czego to zależy? Ktoś mi coś powie? Rusek 10g po curringu. Jack Herrer pokazał dość dobrze niedobory, bo zapomniałem zejść i podlać, jak podlałem to się pokazały żółte liście. myślę, e to może być coś z potsem, azotem. dałem dawkę 3dni temu nawozu z azotem i potasem(planton K, mogę zamisat tego dać Bloombastic na flo w małej dawce?)
 20. @joka.menas Nieee, normalne automaty. Od początku je krępowałem i podwiązywałem. Fajne fajne, Ale dużo z tego wagi nie będzie raczej. Ponadto z Somango jakieś 2tyg wcześniej uciachałęm jednego topka bo smak był W następnym grow nie robię lst z podwiązywaniem, tylko bedę chciał chyba siatkę zamontowaćna wysokości jakichś 25cm od doniczki i to bedzie najlepsze rozwiązanie. Po outdoorze dopiero chyba zacznę kolejną uprawę in, wtedy bedę chciał ulepszyć boxa. jakiś Smoke raporcik też napiszę
 21. @SmakMaroca999 3 maja zrobiłem flush i potem lałem samą wodę, do końca. Dziś w nocy został też WR ścięty. jak podeschnie to dam znać ile wyszło. Szału się nie spodziewam, ale zawsze coś Choć na pewno wychodzi już lepiej jak w ostatnich uprawach
 22. @ZOSTAWMiejmy nadzieję, że tak samo będzie smakować
 23. Tak samiutkie korony, jak będę to mierzę wysokość Tak się wydaje, ale wcale to takie proste nie jest znaleźć dobre drzewo ;p Na byle jakim nawet nie sadzcie. Żebby tego z dołu nie było widać przez gałęzie.
 24. Up. Dzien 82 O godz 14 przestawilem Somango do ciemnicy. Wieczorem ścinam Somango White Russian Jacka potrzymam chyba jeszcze jedno podlanie
 25. From the album Ledzik