nasiona marihuany, nasiona konopi

Drugi Plan

Grower
 • Content count

  389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Drugi Plan

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,041 profile views
 1. Dzięk Panowie, za takie zainteresowanie tematem! W ostatnim tygodniu byłem na spotach, chyba na wszystkich prawie. Ale tu też nie ma zdjęć z każdego. Bo mam jeszcze kilka na ziemi porozrzucane. Na ziemi już część jest podszarpana przez slimaki cholerne. Co do drzew... W ostatnim tygodniu chwile nie było deszczu, gorąco było, to już powoli im było ciężko z przesuszenia...ostatnie 2dni były deszczowe dziś słonce ostro grzeje. Możliwe że jutro pójde tam do nieba zobaczyc czy odzyły po podlaniu. Co do nawadniania... Myślałem skombinować bańki 20-30l, górę uciąć, żeby w razie deszczu napadało i stało w bance. Do beczki podpiąć wężyk z takimi kapilarami jak się w ogrodnictwie uzywa, albo węzyki od kroplówki . Albo takie cisnieniowe, gdzie wsadzam element ceramiczny do ziemi i przez rurkę zasysa wodę ze zbiornika. Pewnie na kilku drzewach bedzie inna technologia Na spota wybiorę się w okolicach konca tego tygodnia, albo początkiem następnego i porobię zdjęcia, bo dotychczas nie miałem nawet czym zdjęć zrobić.
 2. Tak, tak. Scinka była. Tak jak wyżej, z somango wyszło 17g, z Ruska 10g. Wynik taki średni, nooo ale się chwilę paliło i jeszcze co nieco jest. Jack Herrer został wyniesiony na zewnątrz, bardzo słabo się potem rozwijał i było mi szkoda na niego prądu. Ten grow się mi początkowo dosć bardzo podobał, widziałęm potencjał, ale chyba przesadziłem na pewnym etapie z nawozami i to mogło spowodować różne problemy. Palenie smaczne, o niebo ładniej wyglądało palenie z Somango, włochate, pokryte brązowymi włoskami. U obu odmian haj odczuwałem podobnie, zależy jak się nastaweiłem, raz się dobrze cieszyłem. raz na cichutko. Następny grow pod jesień, pozdro
 3. @SmakMaroca999 Do poleceń ze ślimacolem się jak najbardziej zastosuje. Hahah dzięki! Tam u góry jak sobie siedzę to jestem szczerze mowiac bardziej spokojny jak na dole. Nikt mnie nie wystraszy nie zajdzie od boku. Jedynie co to jakiś Jackpot by się przydał w razie przypału do ucieczki drogą powietrzną
 4. @guanokalongTaa w połowie czerwca będą przymrozki.
 5. @Drwal Też mam nadzieję, że będzie bezproblemowo. Jak mi wrócą siły po szukaniu ostatniego spota to może jeszcze jakieś drzewa wykumam, ale to na reszte trzeba będzie jakąś line lepszą kupić by wejść. Coś wymyślimy. Może za jakiś czas dodam jakieś zdjęcia ze spotów ziemnych, zależy kiedy się tam zjawie.
 6. Za jakość to wielkiesorry ale byłem po lolku i na drzewie to się zdjęcia średnio robiło Spot #1 Spot #2 Spot #3 No i jest jeszcze jedno drzewo #4 na jedną dziewoje, ale zdjęcia nie mam. Do tego na ziemi mam w 4 meijscach porozrzucane planciki. jeden taki niepewny i nie wiem czy go nie usune, bo tam są NN, na drugim 3pełnosezonówki jak się nie mylę, na 3 2x NN i na ostatnim 7 których nazw nie pamiętam. Ostatni spot zapowiada sie fajnie, tylko bardzo słąba gleba, bo to wzgórze kamieniste, wsród krzaków iglastych.Jeśli ten miot wyjdzie tam byle jaki to doniosę tam kostkę kokosową zmieszam z przyniesioną ziemią, bo nosiłem tam chyba z 6worków ziemi. ustawię płotek z desek i zrobię korytko ziemi. Zobaczymy zobaczymy.
 7. From the album Panu Planu

 8. From the album Panu Planu

 9. From the album Panu Planu

 10. From the album Panu Planu

 11. From the album Panu Planu

 12. From the album Panu Planu

 13. Dzięki wielkie za wsparcie! Jednak dołożę jeszcze na te drzewa po 2 planty na każde, bo pomyślałem, że chyba wolę jednak postawić na drzewa, na dole nie mam miejsca praktycznie, a u góry czuję się chyba bezpieczniej. Pogoda troszkę nie dopisywała bo padało, ale to dobrze, bo podlało planciki. Możliwe ze dzis skoczę i włożę do worków planty ktore wyniosłem 2 dni temu do góry, ale brakło mi tam ziemi Dodatkowo zrobię może dziś kolejne drzewo. Zdjęcie #1- 2x NN Zdj #2 - Lemon Kush zdj #3 -po lewej Big Devil AF, po prawej Skunk Special ________________________________________ 29maja Wszystkie planty są już w ziemi, jakiekolwiek zdjęcia dodam w najbliższym czasie jak pójdę podlać, bo dziś mi nogi do du$y wchodzą.
 14. From the album Panu Planu

 15. From the album Panu Planu