Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Super Skunk [HS] COB LED [1,44m2]


Recommended Posts

Na moje oko, to tylko ta jedna ma jakby taką lekką mutacje  coś jak u Zezimy ( ta średnia). Ona tak raczej od początku rośnie ,że te listki ma takie lekko pokręcone ?

Fala gorącego powietrza zbiera "żniwa" coś  jak u lukasz92 u tej jednej z namiotu

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

23 godziny temu, Vito napisał:

jak z wymianą powietrza ? Bo wyglądają jak by trochę za gorąco / duszno, nie dmucha na nie gorące powietrze z lampy ?

Max maja 32 stopnie, wiec nie sadze żeby było im za ciepło. wylot jest poza pomieszczenie, cyrkulacja jest zachowana. Jednak czasami ma za niska wilgotność z racji tego ze nie zawsze ma czas uzupełnić wodę w foggerze.

19 godzin temu, Pasjonista napisał:

Na moje oko, to tylko ta jedna ma jakby taką lekką mutacje  coś jak u Zezimy ( ta średnia). Ona tak raczej od początku rośnie ,że te listki ma takie lekko pokręcone ?

Fala gorącego powietrza zbiera "żniwa" coś  jak u lukasz92 u tej jednej z namiotu

Jedna od początku była inna co zresztą napisałem. Znam uprawy gdzie temp była pod 40 stopni a i tak dala dobry wynik. To chwas który idzie przyzyczaic do każdych warunków oczywiście zależy od konkretnej odmiany z racji tego ze są bardziej wymagające czy mniej ciepłolubne. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Pasjonista napisał:

Wprawe masz także na myśl mi nie przyszło byś miał problemy z wentylacją . Gigit , która to twoja uprawa na Trawka.org . Ty czasem nie powinieneś mieć już status Pro Grower ? 

Szczerze mówiąc to nawet nie wiem która to moja uprawa... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Elegancja !!! Czyli dokarmiasz z PK Booster tez od Bio Tabs. Lejesz co drugie podlanie ????    Jak cos to masz jeszcze ten nawoz od bio tabs na out i in Gorilla , moze on cos pomoze jak beda bardzo glodne.

https://grower.com.pl/pl/p/BIOTABS-GUERRILA-JUICE-500ml-wzmacniacz-organiczny-w-formie-plynnej/3331

W jakiej odleglosci jest lampa od szczytow

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 minuty temu, Pasjonista napisał:

Elegancja !!! Czyli dokarmiasz z PK Booster tez od Bio Tabs. Lejesz co drugie podlanie ????    Jak cos to masz jeszcze ten nawoz od bio tabs na out Gorilla , moze on cos pomoze jak beda bardzo glodne.

PK Booster od Biotabs. stosuje go raz w tygodniu, używa się tylko w 3, 4 i 5 tygodniu kwitnienia. Nic więcej nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja kiedys widzialem taki GL jak koleszka podajrze z jakiejs firmy produkujacej seeds uprawial swoje nasiona i tez uzywal bio tabs i kokos i w pewnym momencie na flo (nie pamietam w ktorym) musial sie ratowac jakimis nawozami juz nie od bio tabs. Ty masz mocne  cob takze magnez jako pierszy moze sie pojawic . Oby nie .  Poki co masz reke i wszystko idzie jak po masle , a tamtem grower mial problemy bo moze nie mial takich  umiejetnosci i sprzetu jak TY   ;-

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+