Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Nawozy BioTabs, COCO i kilka pytań.

hermos12

Recommended Posts

Witam, z tego co wyczytałem na stronie producenta nawozów BioTabs można ich używać w COCO. Kilku Userów (niektórzy z tego forum) potwierdziło, że się do tego nadają. W sumie to super, ale jakie COCO najlepiej wziąć? Myślę nad COCO od Plagron bo już jest odpowiednio Zbufforowane. Czy takie COCO wystarczyło by przepłukać 3-4 razy porządnie zwykła wodą, czy tak jak nie pamiętam kto Sry, mówił że cały tydzień trzeba moczyć, odsączać i tak w kółko.Lepiej na 2m2 dać 16 sezonów w 15l i miesiąc WEG czy 25 sezonów w 11l. i 14dni WEG?
Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i bez przypału!

Witam

Nigdy nie uprawialem w kokosie ale moim skromnym zdaniem lepiej juz kupic zbufferowane CoCo niz bawic sie w jakies przelewania. Przy nawozach Biotabs nie interesuje Cie PH ani EC. Ilosc roslin jest zalezna od odmiany jaka chcesz uprawiac ( indyjka,sativa,hybryda) 

Dzięki wielkie, w sumie pomysł 50% biobizz light mix / 50% Plagron CoCo i na górę i dół kermazyt. Co by mi dało takie połączenie w porównaniu z użyciem samej gleby biobizz light mix. Dodam ze uzywac bede tylko BioTabs

Ten kermazyt sobie odpusc. Mozesz  zrobic eksperyment, niektore rosliny posadz w samej ziemi inne w mixie 50/50 ziemia coco a jeszcze inne w samym coco, bedziesz mial porownanie i wiebierzesz najlepszy sposob dla siebie.  :) Nawozow BIOTABS z niczym sie nie miesza   ;) dadza sobie swietnie rade same. Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+