Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Recommended Posts

BioTabs - Organiczne nawozy

Dlaczego te nawozy:

- organiczne (sama natura)

- nawozimy raz na start, później sama woda aż do poważnego kwitnięcia

- nie regulujemy pH wody ani EC ! Nie potrzebne nam są mierniki pH, EC, lejemy odstaną wodę z kranu

- idealnie komponuje się z system automatycznego nawadniania autopot

- smak palenia, jeżeli jesteś koneserem to musisz spróbować ;)

- używamy tego samego podłoża nawet do 5 razy

Jak się spisuje ten zestaw nawozów można zobaczyć w growlogach i galerii

Polecam

Jak stosować w doniczkach

jak stosować w autopotach

Najlepsze nawozy na ExpoGrow 2014

gallery_2_824_71269.jpggallery_2_824_104484.jpg

Instrukcje PDF można ściągnąć tutaj: 

Instrukcje po polsku dla zestawu BioTabs i Boom Boom Spray

https://www.biotabs.nl/manuals

Vito a takie pytanie bo nigdzie nie znalazłem tego czego szukam taki zestaw BIOTABS GUERILLA BOX na ile on roślinek wystarczy? jeśli jest a zle szukałem wiesz co zrobic;]

i moje pytanie ile pod automaty?BIOTABS GUERRILLA BOX

Wczesniej cos czytalem 2 tabletki na poczatek i 2 na faze kwitnienia lub odrazu 4 jak kto woli;) mam nadzieje ze to o tym czytalem cos i ciekawe jeszcze ile pastylek zawiera taka paczka tez bede to zamawial na out;] pozdrawiam

Zestaw zawiera 20 tabletek i 0.5 l nawozu w płynie. Na kazde 5 l ziemi dajesz jedną tabletke. pozdro

Zestaw zawiera 20 tabletek i 0.5 l nawozu w płynie. Na kazde 5 l ziemi dajesz jedną tabletke. pozdro

Dzieki wielkie również pozdrawiam/.

Witajcie. Ja natomiast mam następujące pytania.

1. zastosować na out biotabs ale do Coco - czy to ma sens i jest uzasadnione.

2. chce zastosować linie kroplującą wraz z szpilkami, i teraz kwestia, czy tabletkę biotabs zakopać głębiej pod szpilką by woda "przechodziła" z szpilka przez tabletkę, bo wydaje się że wsadzenie tabletki która nie będzie polewana wodą nie ma sensu, czy dobrze myślę?

Pozdrawiam

1. można

2. woda rozchodzi się po całym podłożu, nie tak że tylko tam gdzie lejesz. Ja bym dał po drugiej stronie ale to chyba bez większej różnicy, sprawdź sam, połowę tak drugą odwrotnie  :big-joint:

1. można

2. woda rozchodzi się po całym podłożu, nie tak że tylko tam gdzie lejesz. Ja bym dał po drugiej stronie ale to chyba bez większej różnicy, sprawdź sam, połowę tak drugą odwrotnie  :big-joint:

Hehe, wolałbym się upewnić przed zastosowaniem, szkoda marnować czasu. pestek i w ogóle cały rytuał na daremnie ;) Dziękuję i Pozdrawiam

Czy w momencie kiedy moje krzaczki mają 15 i 17 dni mogę kupić ten zestaw startowy i z powodzeniem dalej stosować ?

Niestety, korzenie 17 dniowych jeżeli były już w docelowych to się rozrosły i je pourywa gdyby chciał wymienić podłoże. Nawozy BioTabs stosuje się na samym starcie mieszając je w podłożu. Inaczej jeżeli były w jakiś 2L max doniczkach, wtedy można je jeszcze jako sadzonki potraktować. 

Ktory nawoz stosuje od poczatku? Kielkuje wlasnie nasiona, bede je przesadzal do docelowej od razu, w donicy mam juz biobizz light mix i tabletke biotabs, wsadz tam wykielkowane nasionko i nie podlewam zadnym nawozem?

Ta tabletka to jest nawóz, który powoli się rozpuszcza, poza tym wszystko tam wyżej jest opisane.....

Bardziej chodzilo mi o to, czy moge kielek wrzucic od razu do ziemi ? Biorac pod uwage, ze bedzie tam juz wymieszany nawoz z ziemia i tabletka wsadzona, czy to nie zaszkodzi kielkowi?

Bardziej chodzilo mi o to, czy moge kielek wrzucic od razu do ziemi ? Biorac pod uwage, ze bedzie tam juz wymieszany nawoz z ziemia i tabletka wsadzona, czy to nie zaszkodzi kielkowi?

A gdzie chcesz go wsadzać jak nie do ziemii?

Mam pytanko do bardziej doświadczonych growerów, otóż:

większą efektywność zaprezentuje nam owy produkt czy raczej standardowe nawozy np. od DutchPro?

Tu może nie chodzi o efektywność a o rodzaj uprawy mam na myśli ganje uprawiana naturalnie biologicznie bez żadnych mineralnych ulepszaczy. Przede wszystkim chodzi tutaj o smak salach i jakość uprawianego ziela. Pozdro

• Upvote 1

To wiadomo ale korzystając z produktów renomowanych marek, które cenią się bardzo wysoko oczekujemy więcej. Moje pytanie właśnie zadałem z czystej ciekawości, wydaje mi się, że te biotabsy są po prostu wygodnie w użytku, ponieważ nie musimy mierzyć ph wody, a jak to się ma na plony to tego nie wiem.

Czytaj uwaznie, zadane pytanie brzmialo czy ziemia biobiz lm NAWOZONA juz biotabsami nie zaszkodzi nasionku, czy lepiej kielek dac do kubeczka tylko z ziemia i pozniej sadzonke do docelowej z nawozem

Raczej do zwykłej ziemii, którą będziesz stosował w późniejszym etapie. Dopiero później gdy przesadzisz do docelowej możesz zastosować "pigułę".

Chcialem kielka od razu do docelowej wrzucac, by the way dzieki za info

Czy jak miałem podczas pierwszej uprawy plagron light mix to teraz mogę dodać BioBizz light mix (te 5cm)?

Skoro pytam o to w topicu Bio tabs to naturalne jest ze ich używałem i nadal chce używać :)