Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


Macky

Recommended Posts

proszę o rozwianie moich wątpliwości.

otóż.

kiedy robię drugie podlanie bactrex i orgatrex?

 

wg tabelki w piątym tygodniu, ale ten piaty tydzień nie jest brany jako pierwszy tydzień na flo? 

 

czy podlewam w piątym tygodniu?

czy podlewam w pierwszym tygodniu flo?

czy podlewam dopiero jak wykaże braki?

 

na razie jade na kranówie, nie śpieszy mi się z nawożeniem, bo rośliny wyglądają bardzo dobrze pod tym względem, nie do końca rozumiem tą etykiete.

 

tak zes to napisal, ze i ja tego nie rozumiem  :wacko:

 

drugie podlanie robisz po 5 tyglach od pierwszego bez wzgledu na faze planta, pierwsze podlanie robisz po przesadzeniu sadzonki - 4 tygle woda i w 5tym drugie podlanie bactrexem i orgatrexem ... i dopiero pozniej przy ewentualnych brakach

 

Bio powinien potwierdzic sens mojego rozumowania  :DarthVader:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

.

wczoraj zrobiłem tak jak piszecie. nie byłem pewny, wolalem się spytac.

do ulotek to mam jakiegoś pecha. kilku ważnych nie dostałem ostatnio i musze się posilkowac internetem.

 

a chodziło mi o to, czy producent nie zalozyl, cztero tygodniowego vega, a w piatym flo co byłoby związane z podaniem nawozu. wiec nie byłem pewny czy jeśli ja robie vega trzy tygodniowego to bym nie musial podac nawozu wzesniej.

teraz wiem, dzięki!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

:elo:

 

ktos sie orientuje jak z terminem waznosci ? 

 

np mycotrex 500g starczy mi na jakies 3 lata i sie zastanawiam czy tak sobie moze lezec po otwarciu

 

proszek proszkiem, a orgatrex ?

 

ot co mnie biotabs odpisal, moze sie komus przyda na przyszlosc :)

 

"If stored cool and airtight our powder remain viable for three years. Same for all our other products."

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+