Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Azofoska na weg zamiast biohumusa


Gość

Recommended Posts

zastąpić możesz na pewno z tym że uważaj właśnie z dawkowaniem bo azofoska to nawóz mineralny i jest dosyć silny przez co nie musisz nim tak często podlewać... co do dawkowania to niestety Ci nie podpowiem nic bo tylko sypałem do dołów lecz nie podlewałem azofoską

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zrywasz rośliny- pokrzywy. nie kwitnące.

targasz/tniesz na kawałki

napełniasz nimi pojemnik- wiadro, beczkę, ubijasz.

zalewasz wodą i przykrywasz.

codziennie mieszasz, najlepiej 2 razy dziennnie ( Trzeba mieszać !! inaczej nie będzie fermentować !!! )

po 2 tygodniach gnojówka gotowa ( kiedy przestanie fermentować, burzyć się, pienić )

stosuję 0,5L na 10L wody

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jezeli stosuje w fazie wegetacji azofoske bo ta faze własnie ona jest na zadnym smaku sie nieodbije ....przeciez jest jeszcze cały okres flo . co do stosowania azofoski w trakcie to ci niepomoge ja dołki szykuje wczesniej i na 25L daje garsc wtedy to sobie lezy 2-3tyg i sie przezera z glebą sadze rosliny i po 2tyg sypie lekko na powierchnie gleby ale na ten sposób jest juz troche zapózno bo zanim posadzisz zanim sie przezre to minie.....dlatego własnie stosuj pokrzywy cudowny nawóz sam wiem nieraz stosowałem i stosuje nadal

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+