Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Faza wzrostu/kwitnienia


Zeppy

Recommended Posts

Hej, mam nadzieję, że pytam w odpowiednim miejscu forum, jeśli nie - proszę o przeniesienie.

Pytanie numer jeden : jeśli przesadzam roślinkę na zewnątrz na światło dzienne, jak 'operować fazami'? W sensie, w jaki sposób mogę przedłużyć fazę wzrostu, albo jak mogę przyspieszyć/wymusić fazę kwitnienia?

Pytanie numer dwa : po jakim czasie OD WSADZENIA WYKIEŁKOWANEGO NASIONKA do małej doniczki mogę ją przesadzić na zewnątrz?
Pytanie numer trzy : odstęp pomiędzy dwoma roślinkami to tylko 4 lub 5cm, podczas przesadzania powinienem je rozdzielić (wolałbym nie, aby nie uszkodzić korzeni) czy wsadzić tak jak jest?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Musiałbyś postawić przy niej lampę(może posadzić pod latarnią?:laugh: ),albo chodzić przykrywać workiem, żeby przedłużyć noc :)

Można kiełkować nawet na spocie :) ,ale  daj im ze 2 tyg, chyba, że to auto.

No trochę blisko że tak powiem :) , kiełkuje się w osobnych pojemnikach, tego się nie pikuje jak tytoniu.  Próbowałbym to rozdzielić, jeśli są jeszcze małe, to nie powinny być razem splątane mocno, i ile w ogóle.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

coś się uda ? coś to na pewno, możliwa wpadka, zrobisz fajną potrawkę dla: sarna, dzik, kuna, żubr... na pewno uda się narobić kopiąc minimum 20L ziemi, i na pewno uda się jeszcze wiele więcej ale na pewno nie będziesz siedział i popalał swojego outdoora przed kominkiem tej zimy :S5:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+