Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

hps150w gib na wega?


medykcbd

Recommended Posts

Witam dysponuje żarówką hps 150w gib flower spectre. Z tego co wyczytałem jest ona przeznaczona jedynie do faz kwitnienia, Czy zdała by egzamin również przy wegu?

Mam jeszcze możliwość jej zamiany , możecie polecić jakąś uniwersalną również hps, ewentualnie co mogę dokupić na fazę weg.( tego bym nie chciał ale jak bdę musiał...) ale żeby nie było za drogo.

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Polecę na tej samej lampie wega i flow zobaczymy co z tego wyjdzie, szkoda mi sie teraz pakować w koszty wiedząc ze to się i tak ne zwróci bo nie robię tego komercyjnie tylko dla siebie / leczniczo.

No chyba że dacie jakiś konkretny argument czemu zaopatrzyć sie w drugą żarówkę to pomyśłę nad tym:)

Link to comment
Share on other sites

kurde patrzyłem na te lampy 150w MH i sa drogie ponad 100zł, jest jakas inna tańsza dużo tańsza która można na ten okres wzrostu użyć? 

Może będę jeszcze mógł wymienić tą żarówkę( o ile nie trzeba bedzie dopłacać) a za miesiąc kaska nowa bedzie to by sie dokupiło hps na flow. ,

Link to comment
Share on other sites

Patrz żeby miała pH 6-7 i żeby nie była tania jak barszcz. Ja miałem kiedyś POKON- ziemia uniwersalna i była spoko. Znajomy używa Compo Sanna Bio, czy jakoś tak i też sobie chwali. Dodał jeszcze nawóz Bio z tej samej firmy. Albo powiedz w ogrodniczym że ciocia, czy ktoś inny, poprosił żebyś kupił worek dobrej ziemi o takim pH, a do czego, to nie masz pojęcia. Pewnie do jakichś kwiatów czy innego zielska.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+