Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vapefully.com hemp.pl

Dzielnicowy

Użytkownik
 • Content count

  757
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

About Dzielnicowy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,151 profile views
 1. Kurw.. Fajny set 600Hps, donice 11l, advenced nutrients, plagron. 40 z krzaka to z palcem w d... wyciągniesz. Powodzenia. Będę śledził. A ten bud blood w proszku to cóż to? Jakis booster?
 2. To mówisz, żelejesz na to może warto by i klocka postawić do doniczki Bardzo mały box. Po zdjęciach samych nie widać. Myslałem, że znacznie większy. Powodzenia.
 3. W czym problem?

  A ja zawsze chciałem spróbować kwasa i jakoś nigdy mi się nie udało. Koedyś to było łatwiej dostępne, przynajmniej mam takie wrażenie.
 4. seedbank | ganjafarmer.pl

  Piszecie, że na wszystkie, a na sztuki nie są w promocji
 5. Fajnie się na boki rozrasta, ale jakaś niska się wydaje. Chociaż to 14 dzień i donica spora, więc pewnie korzenie dłużej buduje. W tym tygodniu powinna zacząć mocno iść w górę.
 6. Oj długo. Ostatni czytałem artykuł teście 3 czy 5 letnie zioło ze słoika i było bardzo dobre. Mało co się różniło od świeżego.
 7. Może lepiej 60x60. W sam raz na 4 rośliny.
 8. Hmmm. Są takie dual 2w1, że oddzielnie świeci na wzroście i oddzielnie na kwitnieniu i mają nawet takie małe przełączniki wbudowane. Ale ta, to mi się wydaje, że jednocześnie świeci zimną i ciepłą barwą. Ma po prostu w niektore rurki inny gaz wpuszczony. No nie wiem. Opis sklepu ubogi jak zwykle. Ja bym ją zostawił. A jak wymieniać, to na hps, jak vito pisze. Lub dobrego leda.
 9. Dopiero teraz znalazłem info jakie odmiany. Auto nl, ak, lemon haze. Fajne No rozwijają się super. Fajnie jak byś mógł pisać przy zdjęciach który dzień życia. Byłbym wdzięczny To zdjęcie gdzie trzymasz dłoñ przy roślinie na ziemi, to ona jest po jakimś treningu? Od cholery bocznych odrostów.
 10. No sporo ludzi właśnie przelicza na wat. Fajne te drivery. Wygooglowałem je na szybko. Duży zakres napięcia na wyjściu i regulacja prądu od 700 do 1400mA. Ile taki jeden driver kosztuje? Może bym się skusił na ye coby. Na razie tylko mntowałem na kolorowych power ledach. Ale efekty też ok. Zważywszy, że to najtańsze chińskie ledy były. Fajnie a lampa rozwiązana, że można przesuwać radiatory od środka na zewnątrz. Ijeszcz ta regulacja prądu. Dobrze pomyślane. Obstawiam średnio 40-50g z rośliny. Czyli 320-400g jeden i 280-350 drugi namiot. Czyli 1.6 jak najbardziej realne. Chociaż bardziej by mnie kWh interesowało Z tym emersonem też ostatnio widzę, że ludzie kombinują. Pierw były ir na cały czas świecenia a teraz dają na oddzielnych driverach i programatorach na ostatnie 15-30 minut czy jakoś tak. Ja bym do samych profili dokleił parę 660 i 430 np. Albo jeszcze 630-640 i 450-465. Można pokombinować. Mógłbyś wrzucić zdjęcie potencjometru?
 11. A z potencjometrami jjak sprawę rozwiązałeś? Musiałeś drivery jakoś przerabiać, czy to były drivery ściemnialne i wystarczyło zwykły potencjometr dołożyć? A co do 1.6 z wata, to według mnie bardziej prawidłowo (bardziej prawidłowo? dziwne określenie ale słowa właściwego mi zabrakło) jest przeliczanie na kWh a nie na W. Rośliny już w pewnym momencie przestają nabierać masy i mógłbyś je jeszcze trzymać i trzymać i kWh by nadal naliczało i koszt 1g by rósł. A przy przeliczaniu na W byłoby cały czas tyle samo. To tak trochę bez sensu według mnie.
 12. CFL ogólnie jest słabe dosyć, choć nie najgorsze. Te 300W, to pewnie realnie tak gdzieś 220W. Nieraz piszą DUAL nawet na tych co nie są DUAL. Najlepiej wrzuć fotkę opakowania albo żarówki. A box jak Vito mówi. 80x80 będzie ok. Większego nie ma sensu. Ja bym dał nawet ciut mniejszy, tak 0,7x0,7 i 4 roślinki. Tylko żeby miał te 1,5 metra wysokości. A wentylator może być słabszy. Nic mu nie będzie.
 13. ZIEMIA TO PODSTAWA! Wręcz fundament udanego growa. Jak vito mówi. Na dobrą ziemię dasz tyle co w markecie a jakość bez porównania. Jakiś biobizz czy plagron light. Wydasz ze 30 zeta z przesyłką a masz spokój. A tak w ogóle to fajny sprzęt i nasiona. Powodzenia.
 14. Fajnie idą, ale z azotem faktycznie przesadzone było. Mocno pociemniał jack i northern. I to pomimo małych dawek. Jak tak wodę chleją i oddają przez liście, to będzie problem z wilgocią na flo. Mówiłem większy wentylator, to na tym małym się ciągle męczysz Fakt, że cicho jest.
×