Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Dzielnicowy

User
 • Content Count

  778
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Dzielnicowy last won the day on June 14 2017

Dzielnicowy had the most liked content!

Community Reputation

77

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,420 profile views
 1. I jak tam lebioda? Żyje, zdechła czy mama znalazła? Jakiś up by się przydał figterze jp na 100%, czy jak to tam szło.
 2. Raz. Jak masz takie problemy, to idź do jakiegoś specalisty. Psychologa, psychoterapeuty, czy kogoś podobnego. Poważnie piszę. To są ludzie, którzy mogą ci pomóc w takich stanach. 12-15 lat to nie jest wiek na trawę. Dwa. Naucz się pisać, bo kur.. ledwo idzie cię zrozumieć. Jakiś bełkot poprostu.
 3. Trzecie podejście, trzecie konto założone. Uparty jesteś. Ciekawe czy będzie trzeci ban?
 4. Hmmmm. Szybko wróciłeś po zbanowaniu. Tak żeś innych wyzywał i groził i znowu jesteś.
 5. Ten gaz jakoś łączy się z tą żywicą na topach? Jak wygląda materiał z ekstraktora po takim procesie? Jest kompletnie pozbawiony żywicy? Czy może całego thc? Nadaje się jeszcze do czegoś? Rozumiem, że liście i łodygi też można w to wepchnąć i coś z nich wycisnąć?
 6. Czyli gaz z pojemnika białego wpuszczasz do tego złotego/brązowego z suszem? Wtedy ten złoty zamarza? A skąd ten olej w naczyniu się bierze? Nie bardzo rozumiem zasadę działania tego urządzonka a bardzo mnie interesuje.
 7. ??? Ty tak na poważnie??? Wszyscy jesteśmy z Kościerzyny Czemu wylądowałeś na psychiatryku?
 8. Pewnie kupowałeś z normalnego sklepu a nie z aliexpres. Ale jal na dwa panele to całkiem spoko cena.
 9. 200 funtów? Brytyjskich?? To kurna dużo trochę. Nawet z narzędziami. Olej klej na ciepło. Kup koniecznie klej termoprzewodzacy. Klej na ciepło może mocno zmięknąć od ciepłych radiatorów i diody poodpadają. Do lutowania koniecznie kalafonia. Wygląda jak bursztyn. Zajebiście poprawia lutowanie. Cyna wręcz się wkleja w przewody i te płytki od diod. Niebo a ziemia lutowanie z kalafonią. Lutownica najlepiej transformatorowa. Chociaż są też fajne precyzyjne kolbowe. To że jeden obwód na 2 radiatorach nic nie przeszkadza. Można go potraktować jako taki dopalacz, dodatkowe świ
 10. No i brawo Ty fajnie to wygląda.
 11. Hahaha. Dziełami? Poczułem się jak artysta jakiś A co do proporcji to tak między 3:1 a 5:1. Przy tylu diodach i takich zasilaczaczach moc jaką będzie pobierał, to około 70W. Jakie diody użyjesz? Zwykłe power ledy czy coś lepszego?
 12. Jak płuca, mocz i krew, to raczej profilaktyczne. Wyluzuj. Ja kiedyś też tak miałem. Pale z kumplem luja w parku, i nagle mi się przypomniało, że jutro na badania z pracy muszę iść. Na początku lekka aschiza, że wszystko wyjdzie, ale już potem zaskoczyłem, że to nie badania na obecność thc.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+