Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
e-green-garden.pl goldseeds.pl

Dzielnicowy

Użytkownik
 • Content count

  777
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,582 profile views
 1. Widzę u Misa hamulców brak. Grow za growem. Szaleńcze tempo Fajne odmiany. Powodznia.
 2. By na Trawka.org bylo Fair-Play

  Yyyyy. Łot da fak??? O co chodzi z tym pierwszym postem? To tak o wszystkich, czy jak?
 3. początki z ledami

  Do takiego boxa 1 roślinka. Led 50W w sam raz i śmigasz. Tylko wysokość słaba. Z 90cm byłoby lepiej.
 4. FAJNE LEDY!!! SPRAWDŹCIE! WARTO!

  @Drugi Plan Hej . A to nie wiem dlaczego nie można do mnie wysłać PW. Może pełna skrzynka lub blokada jakaś. Te są dobre. Jak chcesz możesz dołożyć jakieś diody 660nm i np. jedną 730nm. Nie wiem tylko czy jest tam miejsce na tym panelu.
 5. Te pojemniki z wodą możesz wywalić, wilgotności one specjalnie nie zwiększą. Wilgotność w boxie masz taką, jak w pomieszczeniu w którym jest box, więc pewni o tej porze roku z 60-70%. A tak to fajnie. Powodzenia. Będę zaglądał.
 6. LEBIODY BEZ NAWOZÓW 2X CFL 20W

  I jak tam lebioda? Żyje, zdechła czy mama znalazła? Jakiś up by się przydał figterze jp na 100%, czy jak to tam szło.
 7. Raz. Jak masz takie problemy, to idź do jakiegoś specalisty. Psychologa, psychoterapeuty, czy kogoś podobnego. Poważnie piszę. To są ludzie, którzy mogą ci pomóc w takich stanach. 12-15 lat to nie jest wiek na trawę. Dwa. Naucz się pisać, bo kur.. ledwo idzie cię zrozumieć. Jakiś bełkot poprostu.
 8. Kilka pytań na start

  HPS OK Ziemia OK Doniczki OK Programator OK, może być też tańszy z castoramy, taki z kółkiem i zapadkami Neutralizator nie potrzebny. Dajesz filtr za 150 zeta i wentylator za podobną kwotę i w zasadzie nic nie czuć. Folia może być. Sprawdź też okleinę białą matową samoprzylepną. Kolega zerwał folię z szafy bo go wkurwiała i obkleił okleiną i zadowolony bardzo. Wieszaki to fajny bajer. Jak na nie nie wydasz, to zmontujesz z czegoś innego. Kup nawozy. Jakiś podstawowy firmowy zestaw. Albo bio tabsy. Wyjdzie ze 150. A niby dlaczego?
 9. LEBIODY BEZ NAWOZÓW 2X CFL 20W

  Trzecie podejście, trzecie konto założone. Uparty jesteś. Ciekawe czy będzie trzeci ban?
 10. Growbox

  Na taką powierzchnię chłopaku to 4x400W hps. Albo i 4x600W. A roślin to 16 do 36. Spory box jak na pierwszy raz.
 11. W czym problem?

  A ja zawsze chciałem spróbować kwasa i jakoś nigdy mi się nie udało. Koedyś to było łatwiej dostępne, przynajmniej mam takie wrażenie.
 12. Oj długo. Ostatni czytałem artykuł teście 3 czy 5 letnie zioło ze słoika i było bardzo dobre. Mało co się różniło od świeżego.
 13. Może lepiej 60x60. W sam raz na 4 rośliny.
 14. Hmmm. Są takie dual 2w1, że oddzielnie świeci na wzroście i oddzielnie na kwitnieniu i mają nawet takie małe przełączniki wbudowane. Ale ta, to mi się wydaje, że jednocześnie świeci zimną i ciepłą barwą. Ma po prostu w niektore rurki inny gaz wpuszczony. No nie wiem. Opis sklepu ubogi jak zwykle. Ja bym ją zostawił. A jak wymieniać, to na hps, jak vito pisze. Lub dobrego leda.
 15. CFL ogólnie jest słabe dosyć, choć nie najgorsze. Te 300W, to pewnie realnie tak gdzieś 220W. Nieraz piszą DUAL nawet na tych co nie są DUAL. Najlepiej wrzuć fotkę opakowania albo żarówki. A box jak Vito mówi. 80x80 będzie ok. Większego nie ma sensu. Ja bym dał nawet ciut mniejszy, tak 0,7x0,7 i 4 roślinki. Tylko żeby miał te 1,5 metra wysokości. A wentylator może być słabszy. Nic mu nie będzie.
×