Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi

Nosek

Grower
 • Content count

  280
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

449 profile views
 1. Druga odsłona

 2. ML, LST a może SCROG?

  Dwa ledy lepsze pomimo mniejszej mocy, lepiej je możesz rozmieścić i oświetlisz każdy kąt boxa
 3. Czym ocieplić namiot z LED

  A jakie temperatury masz tam? Ja też mam w nie ogrzewanym pomieszczeniu z ledami i temperatury dzień 29, a noc 17. Ocieplanie namiotu raczej nic nie da bo jak wyłączysz ledy to i tak temperatura w namiocie spadnie do temperatury na strychu przez obieg powietrza. Zawsze możesz pociągnąć rurę tak aby do namiotu było zasysane powietrze z ogrzewanego pomieszczenia, a co do ocieplenia namiotu to ja bym kombinował ze styropianem, wełną i pianką.
 4. ML, LST a może SCROG?

  Ja bym wybrał 2x amnezie, mam jedną normalną i trzy auto, jeden automat jest ładniejszy od reszty ale dużo mu brakuje do normalnej ale to też wina oświetlenia 12/12
 5. Żółte skręcone liście

  Kilka dni temu u mnie liście się zamykały, wykręcały i powodem było zbyt niskie opuszczenie światła i wysoka temperatura.
 6. Witam ma VIPARSPECTRA Reflector-Series 300W LED Grow Light i wiatrak pracuje dosyć głośno, czy jest taka opcja żeby wymienić go na cichy lub jakoś go wyciszyć? I jeszcze jedno pytanie 😝 na jakiej wysokości go powiesić żeby optymalnie oświetlić powierzchnię 60x60?
 7. ML, LST a może SCROG?

  Czyli na to samo wyjdzie mając cztery MJ bez treningu, a dwie trenując ? Hmm tylko czasem fajnie jest coś sobie porobić w boxie, a trening to zajęcie zapewnia😁, no nic jeszcze pomyślę mam dużo czasu.
 8. Witam myślę już nad następną uprawą chociaż do niej jeszcze daleko. Mam box 60x60x160 myślę w nim uprawiać 2x Amnezia Haze od RQS, jak sądzicie jaki trening będzie najlepiej zastosować żeby jak najlepiej zagospodarować miejsce ? Jak narazić najbardziej skłaniam się ku scrog, a wy jak myślicie?
 9. Ja dopiero zaczynam i obecnie mam 4 Af i samotną pelnosezonowa, ale troszkę poczytałem i myślę że drugim razem zamiast 5ciu mj będą dwie sezonowe (LST i ScrOG) czuję że to będzie lepsze rozwiazanie.
 10. Jeszcze nic nie dawałem, mam canna veg,flo i accelerator.
 11. Na jednym listku od początku są jakieś plamki
×