Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Super Skunk [HS] COB LED [1,44m2]


Recommended Posts

2 godziny temu, mariola napisał:

Piękne kwiaty :)

Widzę ze stosujesz siatkę. Bedziesz uprzejmy napisac jak jest skonstrulowana? Jakich metarialow uzyles itd prosze 

Dzięki, ta siatka jest kupiona w sklepie pod wymiar namiotu. zrobiona jest z elastycznego sznura (taka guma w oplocie) do tego są w zestawie 4 uchwyty montowane na rurki. Szczerze mówiąc średnio zdaje egzamin, bo otwory są spore a jeszcze jest to elastyczne, wiec trzeba się nakombinować. Do małego namiotu robiłem własna konstrukcje, rama z drewnianych listewek 2x1 cm chyba. nawiercone otwory i przepleciony sznurek do suszenia prania wzmacniany. dobrze to naciągnąć i naprawdę daje rade.

large.3E7C7740-D1D9-48AC-AAA2-73BFD331966E.jpeg.d93918f3a132d291511f2be35fe3ac2a.jpeglarge.9359E83D-F539-4A52-88DF-32E4E521368A.jpeg.0d91004012be00d9f58964b4bc675869.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Panowie i panie, szukam nawozów do kokosa najlepiej takie które wyglądają w miarę przyzwoicie cenowo i przede wszystkim nie składają się z miliona dodatków. Całkiem ciekawie zapowiada się zestaw od Advanced Nutrients  tym bardziej ze niby phPerfect. tylko teraz moje pytanie który zestaw wybrać? bo trochę tego jest. Do tej pory leciałem na plagron AiB. Chciałbym przejść na cos innego i fajnie, ze odpada regulacja ph co mnie najbardziej irytuje :) 

Tak na prędkości wybrałbym pH Perfect® Grow, Mikro, Bloom, niby organiczni, ale nie wiem czy do kokosa będzie się nadawał i czy będzie jeszcze cos to tego potrzebne typu boost. Zdrugiej strony Advanced Nutrients CONNOISSEUR wygląda jeszcze lepiej ….

dzięki za sugestie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bryy wszystkim.

Nadszedł czas na końcowe wnioski i podsumowanie :)

Wynik jeżeli chodzi o ilość nie rzuca na kolana … 200g ;) raczej marnie można powiedzieć .

Jeżeli chodzi na nawozy od biotabs, stwierdzić musze ze są ciekawa opcja jednak z kokosem radzą sobie średnio. Myślę ze domieszka ziemi znacząco poprawiłaby wynik. Druga sprawa, ze na to grow zupełnie nie miałem czasu i doglądałem to sporadycznie co odbiło się jak widać w marnym wyniku. W szczytowej fazie kwitnienia brakowało podstawowych składników, a jak wiadomo kokos pokazuje od razu braki i czas reakcji powinien być natychmiastowy. Wydaje mi się ze tak 500 można by zrobić bez problemu tylko trzeba bacznie obserwować i błyskawicznie reagować nie sugerować się tabelami producenta tylko czytać potrzeby roślin.

Kolejna sprawa to ledy które jak wiadomo wymagają trochę innego nawożenia, w parze z kokosem dają większe zapotrzebowanie na Mg i fosfor czy żelazo. 

W każdym razie będzie następny projekt tylko już nie na biotabsach , które zostawiam sobie na okres gdzie będę miał więcej czasu. Mała ilość wynagradza za to jakość …. która jest po prostu ciezka do opisania …. może powiem o wadach tej jakości żeby wytłumaczyć o co chodzi. Wada jest taka ze jak zapalisz to po raz pierwszy to nagle odnajdujesz takie walory w smaku ze później już nic innego nie podchodzi, jak teraz zapale cos innego to czuje po prostu niesmak i odechciewa się palic dalej :)

Dzięki za wszystko i pozdrawiam … do następnego :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Super relacja, smacznego :) ja także lecę na 1,44 m, także w kokosie i też z autopota (47 litra) Z tym że u mnie woda bardzo miekka, wspomniane przez @PolskiHERO nawozy FLORA NOVA kompletnie się nie sprawdziły u mnie. Bardzo drogie, mało wydajne. Teraz jadę na Atami coco a+b i jest super, dośc nawet sporo dziewczyną leję ostatnio, tolerują przepięknie.

Pozdrawiam!! :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+