Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Super Skunk [HS] COB LED [1,44m2]


Recommended Posts

nie chwalisz się że masz airdome :) świetne są te kopułki, jak będziesz ścinał to zobaczysz jak korzenie w nich się rozgościły :) 

Przy biotabsach nie ma problemów :) Pozakrywaj autopoty (niebieskie dozowniki) aby nic tam nie wpadało do podstawki.

Przez pierwsze 2 dni kontroluj wycieki, 2 razy zalałem namiot przez niedokładne połączenie lub niedociśnięty dozownik do podstawki :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O ‎10‎.‎07‎.‎2018 o 15:04, Vito napisał:

nie chwalisz się że masz airdome :) świetne są te kopułki, jak będziesz ścinał to zobaczysz jak korzenie w nich się rozgościły :) 

Od samego początku do auropot używam airdome :) nei wyobrażam sobie tego inaczej i faktycznie jeżeli chodzi o korzenie to robi robotę 

O ‎10‎.‎07‎.‎2018 o 15:04, Vito napisał:

Przy biotabsach nie ma problemów :) Pozakrywaj autopoty (niebieskie dozowniki) aby nic tam nie wpadało do podstawki.

Niestety podczas przeprowadzki pokrywki gdzieś wyparowały ….

O ‎10‎.‎07‎.‎2018 o 15:04, Vito napisał:

Przez pierwsze 2 dni kontroluj wycieki, 2 razy zalałem namiot przez niedokładne połączenie lub niedociśnięty dozownik do podstawki :D 

Raz na szybkości podłączałem i miałem podobna sytuacje, wiec teraz sprawdzam 4 razy :)

 

O ‎10‎.‎07‎.‎2018 o 14:10, Pasjonista napisał:

Elegancko , fach w ręku masz więc bio tabsy dadzą z siebie wszystko , żeby cie zadowolić !!! Pozdro i z fartem do mety. 

dzięki i wzajemnie. Ciekaw jestem bardzo jak pójdą na biotabs …. Przerabiałem już Canna (syf moim zdaniem), biobizz (spoko jak na organik) plagron ( green sensation robi robotę ...ale drogi). Wróciłem do organicznych, bo jednak wynik to nie wszystko :) a biotabs to jedyny zestaw nadający się do autopotow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 godziny temu, gigit napisał:

biotabs to jedyny zestaw nadający się do autopotow

i jedyne nawozy organiczne, taka prawdziwa organika, sam uprawiam na nich prawie od początku ich istnienia, nawet jak bym chciał inne gotowe nawozy organiczne niż biotabs to niestety nie ma na rynku, sama pseudo bio/organika... 

Canna też używałem i mam te samo zdanie, aczkolwiek jako nawozy mineralne dobre jak ktoś lubi chemie :) Ja swojego towaru po cannie nie mogłem palić a innym się podobało że tak gryzie... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+