Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Maszyna

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Maszyna last won the day on November 24

Maszyna had the most liked content!

Community Reputation

13

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja podlewam swoją 2l co dwa dni bo właśnie temperatura no i roślina już większą więc pije więcej. Może dlatego tak wygląda
 2. Tyle że ja niedoświadczony więc nie wiem które można które nie bo czytałem że wiesz stąd biorą mocy topy i szkoda bym coś spierdolił
 3. @maurycywlasnie się tak zastanawiam czy nie usunąć trochę z dolnych liści.
 4. Dzień 42/14FLO światło 12/12 No więc mała coś puchnie, aczkolwiek wydaje mi się że jakoś bardzo powoli. Miałem zrobić upka wcześniej, ale po 2 dniach nie podlewania mała oklapła i zal było pokazywać. Mam nadzieję że już przestanie rosnąć bo robi się blisko lampy, choć jak patrze ręką to jest ok, wszystko pod kontrolą. To co zdjęcia i może jakiś komentarz od ludzi doświadczonych bardziej? Co z tym kwitnięciem, bo u innych to o niebo lepiej wygląda, chyba że tak jak pisałem źle policzyłem dni i jest to dopiero 11 dzień flo, choć to i tak marnie.
 5. Maszyna

  Pierwszy GL

 6. Tak to się kończy jak się poprawia tym bardziej jeśli była podlewana, ale konopie silne są więc może się zrośnie. Może jakiś bandaż czy coś.
 7. @amator19odsylam do naturalnych nawozów od Pana @Judaista🙂
 8. Z tego co czytam to wydają się full spectrum. Więc ładuj je i czekaj 😉
 9. Fajny projekt się zapowiada będę obserwował. Z fartem
 10. Siatka żeby wszystko równo rozłożyć i aby każdy szczyt był równy.
 11. No jeszcze jej brakuje. Może na sylwestra przy dobrych wiatrach. A coś więcej o lampach boxie itp? To może cos się wymyśli.
 12. Jutro albo przy kolejnym dodam coś z profilu bez Was by tak dobrze nie poszło na bank 😉
 13. Dzień 40/11FLO No więc mała rośnie już, a raczej chyba przestała (mam taką nadzieje). Ładnie zapełniła całego boxa, ogółem pije co dwa dni 1.5L kraniczanki i ostatnio dałem też jej papu. (Grow, Heaven, Bloom i Topmaxx) Nie wiem tylko bo coś długo się zbiera do tego kwitnienia jak na 11 dzień flo, chyba że coś źle policzyłem i ma dopiero 8 dzień flo, ale tak czy inaczej idzie jak krew z nosa... (ta od razu krew). Wstawiłem też do pomieszczenia (do boxa się nie zmieścił) pochłaniacz wilgoci bo 60%, ale pleśnią się jakoś nie martwię bo mieszak chodzi 24H. Daje zdjęcia i do napisania Pozdrawiam, ~Maszyna.
 14. Możesz też wstawić pojemnik z wodą choćby kubek. Też podniesie wilgotność. Poszły do większych donic więc idą w korzeń. Na spokojnie wyglądają na zdrowe
 15. Uważam jak Pan Judaista że tutaj po prostu trzeba więcej światła no i temperatura nie dała też im dużo radości. Nie wiem czemu się upierasz przy tym hpi jak można robić od początku do końca na hps i będzie git. Zobacz u mnie jak lecę na jednym hps bez jakiś wydziwnien na flo i veg barwę. Wiadomo fajnie jak jest tak, ale przy takiej sytuacji to ten hpi chyba większą moc powinien mieć... Choć nie testowałem więc się nie wypowiadam.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+