Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Witam Ponownie.

Kwitnienie postępuję :) Lewa 43 dni flo, prawa 27 dni flo

Dziewczyny robią masę :silka:

Warunki w normie. Temp w dzien około 28 wilg 25%. Temperatura w nocy 17-18 wilgotność 40%

Jutro dostaną zestaw jedzenia - flores 6ml, boost - 4ml, oraz pierwszy raz dostaną PK 13/14 w dawce 1,5ml / litr wody

large.DSCN4179.JPGlarge.DSCN4180.JPGlarge.DSCN4181.JPGlarge.DSCN4183.JPGlarge.DSCN4184.JPGlarge.DSCN4185.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie.

Panny sobie rosną, chociaż na super skunk-u pojawił się mały problem. Przy kilku szczytach pojawiły się dziwne jasne przebrarwienia oraz brązowe plamy. Czy może to być wynikiem wysokiej temperatury? Ostatnio w lodówce ponad 30 stopni. Wstawiłem dzisiaj szybę. Powinna pomóc. 

A może przesadziłem trochę z nawozami i popaliło?

Tak to wygląda large.DSCN4216.JPGlarge.DSCN4217.JPGlarge.DSCN4222.JPGlarge.DSCN4218.JPGlarge.DSCN4221.JPGlarge.DSCN4220.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie rosną.Sprawdzasz czymś ec bo u mnie też teraz na jednej tak się zaczynało i musiałem przelać bo się odkładało niewyjedzone żarło i przyblokowało potas i fosfor.Teraz czekam jak podeschnie po płukaniu i podleję ze dwa razy z Revive od AN.Piękne grubaski będą na finiszu te twoje podopieczne:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+