nasiona marihuany, nasiona konopi

Pandafriend

Grower
 • Content count

  375
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Pandafriend

Recent Profile Visitors

591 profile views
 1. @SmakMaroca999 zrobiłem wędkę ale z 40w lampą (minimum potrzebne do mojego boxa) i kwiatkiem bez treningu, cieżko żeby się nie zrobiła, a drugą za późno zamówiłem. Przy pierwszej uprawie problem nie był tak widoczny ponieważ roślina miała większe (stężenie?) PAR oraz mniejszy box przez większość uprawy. Przypalenie podczas świąt też okazało się poważniejsze niż myślałem na początku, co widać potem na górnych liściach. Pozdrawiam Panda.
 2. @joka.menas dziękuję, podziwiam za pozytywne myślenie bo mi troche jej brakuje... ale jestem i tak zadowolony puściłem kobitke wolno tak jak chciałem i powiem, że jest więcej roboty przy takim kwiatku niż przy trenowanym lst.
 3. @Drugi Plan Kurcze super pomysł, jak dla mnie nienamierzalny spot. Może też sobie kilka automatów tak posadzę. Będe zaglądał, ciakawy projekt i powodzenia.
 4. Witam, Więc w weekend wysadzę 3x AMS, AK ,7 Purple maroc FS, zdjecia wstawię przygotowaniu spota, pod każda roślinę bede kopał 20 litrowe dołki(15 litrów ziemia kupna + 5 litrów ze spota). Na spocie rosną pokrzywki, więc gleba dobra tylko, że podmokły teren. Panny beda rosły na guillera Tabs od biotabs.
 5. Wiem, że braki ale wolałem czystsze palenie i zrobiłem porządniejszego flusha. Niestety miejsce to największy przeciwnik, gdybym miał więcej przestrzeni to AK porosłoby jeszcze z 2 tyg.
 6. Witam, Dzień 69 / 49 flo AK napuchło, teraz daje je 24h do ciemni i . Trichomy mleczne i kilka bursztynów. a BP(zaczęła kwitnąć)i CJ w końcu maja mnóstwo światełka.
 7. From the album Royal AK automatic

 8. From the album Royal AK automatic

 9. Trzeba było kosić przy tym fiolecie , a tak na serio widac, że poprawił się stan kwiatka i juz coraz większa wiedza o zapotrzebowaniu roślin . Jakie barwy trichomów masz?
 10. Ja na twoim miejscu jak mowisz, że na słońce dobrze reaguje to poczekałbym aż korzeń sie troche jeszcze rozrośnie i gdzieś na outa bym przesadził.
 11. @Drwal, @joka.menas Dziękuje Panowie. szkoda tego AK, bo wyglada gorzej od poprzedniego planta i wynik też może być gorszy, a światła ma więcej i pH kontrolowałem.. Wiec zrobiłem dzisiaj flash, ok 20 litrów wody + 40ml flawless o pH 6,5 i za tydzień będzie ścinka bo trzeba reszcie dać miejsce do rozrostu. Nastepne panny trenuje bo po swoich obserwacjach widzę po prostu wiekszy plon. Pozdrawiam.
 12. To greencrack idzie pod nożyce? Przez co powiększasz zdjecia, żeby pokazać trichomy, bo mi przez lupę jubilerska nie udaje sie zrobic.
 13. Super napuchnięte panny. Piękne zdjecia trichomów, na 4 od dołu widać już brązowe kropki przy obróbce chętnie bym pomógł, nawet tylko żeby wejść w ten gąszcz.
 14. Witam, Ak dzień 61 / 42 flo big princess 25 dzień ociaga sie ale spowodowało to przesadzenie do większej doniczki. Critical jack 21 Przesadzony do litrowej doniczki, żeby rozrósł się korzeń.